Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
;-) hej druhá polovica je asi leto :-)) ale tam majú každú sobotu sobášnu
Odpovedať
barbora to ma mrzi :-( akoze vies to sa moze cokolvek stat a nepomozes si 8-( tiez mam skusenost s bazarom a vsetko bolo oka..proste niekedy ludia fakt nemaju v sebe zabrany a uctu
Odpovedať
Profilova fotka
barboka, tak to je sila s tymi balerinami. Ja by som jej hned vynadala a napisala svoje. Samozrejme by som jej ich vratila.
Odpovedať
lenze neni iste ci by ona vratila peniaze :-|
Odpovedať
ja sa nebudem hádať s nikým, ani som jej nič nenapísala.... :-| len sa mi hrozne páčili, boli biele so striebornými srdiečkami, ešte aj krabica bola odfotená, tak som si myslela, že len niekomu nesadli... čo už..
Odpovedať
Profilova fotka
barbora tak to je sila. nahlas ju adminkam.
Odpovedať
baby otázočka - ako riešite skúšku vlasov a závoj? pretože mne ho asi len tak nepožičiajú v salóne na skiúšku..
Odpovedať
barbora podla mna by kadernicka mala mat svoju skusenost s nevestami a vseobecne s ucesmi a zavojmi, takze ked jej povies ze mas zavoj asi takej/onakej velkosti a tvaru, tak bude vediet ze jak dat uces priblizne
Odpovedať
Profilova fotka
tak ale aj tak je lepsie ked ten zavoj aj zalozi aby si videla ako to bude vyzerat v reale.
Odpovedať
no a odkial si ho ma zalozit ked nepozicaju???????????
Odpovedať
Profilova fotka
no tak potom jedine ten zavoj kupit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to neviem...jedine kupit? :-D ale mozno by sa dalo s nimi dohodnut.
Odpovedať
Článok sa načítava...
podla mna sa to oplati v tom salone..ked to je v cene zapozicania, preco to nevyuzit? :-)
Odpovedať
sinov ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne. ja myslim, ze by bolo dobre sa v salone skusit dohodnut, ci ti ho nepozicaju na skusku. baby prave som si objednala na bazari podbradniky, tak drzte palce
Odpovedať
Profilova fotka
barborav - a nemá nejaká tvoja vydatá kamoška odložený závoj zo svadby? :-) alebo koľko ťa vychádza požičovné? - že by si si ho požičala 2x - 1x na skúšku a jeden 1x na svadbu ;-) ja som si závoj kupovala, v nicole ho nepožičiavajú a aj tak dobre, ja chcem skúšok x, teda ho len vezmem od kamošky ktorá sa mi o ňho do svadby stará a môžem skúšať koľko chcem :-) jediné čo budem mať požičané je bolerko, aj to budem musieť nejako vymyslieť, že vyskúšať k šatám, aby sa hodilo, ale nebudem sa tam obliekať u nich do mojich šiat :-)
Odpovedať
sinov aby ste sa nezababrali? :-p :-D :-D wera ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne kweti, lebo ten moj ma na toto bohove stastie. tak aby neokydal aj mna pri spolocnom jedeni polievky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
barborav ja by som tej babe napísala určite, že poslala iné než sľubovala, že nech ti vráti peniaze že jej to pošleš späť. A na fotkách nebolo vidno že sú nosené? Ja si preto vždy pýtam fotky v reále poslať, x fotiek a ak je možné vyzdvihnem si to osobne, aby som to mohla najprv obzrieť a podľa toho.. Viem že sa to vždy nedá, ale aspoň predchádzam takýmto sklamaniam potom :-N kurnik, mrzí ma to za teba, že ti také prišli, viem si predstaviť ako si sa tešila, keď prišiel balík a ona ti pošle obnosené vyšmatlané veľké boty...
Odpovedať
sinov si ma rozosmiala :-D :-D :-D milujem ked som v pocitacovej miestnosti plnej ludi a zacnem sa tu usmievat na monitor :-D :-D
Odpovedať
wera ano..tiez ma mrzi :-S ...ona sama je asi vysmatlana |-|
Odpovedať
ja padam deti, paaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj kweti :-) sinov - nám podbradníky stačiť nebudú, teda mne určite nie :-D asi ušijem jeden ten megapodbradník, také srdce pre dvoch, lebo ja som také prasiatko, že to by určite nedopadlo dobre :-D ozaj baby, budete mať nietkorá čepčenie ľudovým zborom? Potrebovala by som od vás radu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky, par dni som tu nebola, tak neviem vobec ze co ste pisali lebo som este nemala cas docitat. Ako sa vsetky mate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rada som ti sprijemnila den kweti. pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera :-D :-D s cepcenim ti neporadim. tento zvyk som u nas zrusila ;-)
Odpovedať
idem pisat do salonu ci mi ho požičajú :-) wera ja budem mať, dokonca sa dám aj do kroja ak sa zmestím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sinov - noooo čo už keď som prasiatko :-D barborav - presne to som sa chcela opýtať, aj ja by som možno vliezla do kroja, len kedy? totiž nám príde zbor cca 15 minút pred 12tou, budú tam tancovať, spievať a potom sa až bude čepčiť, ale neviem, ako sa očepčuje, keď nevesta už je v kroji? Veď to mi majú dávať dole závoj a nasadiť čepiec, nie? Juuuj vôbec sa v tomto nevyznám, a nerada by som strávila pol svadby prezliekaním z kroja a do kroja :-D A vôbec neviem že kedy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - ahoooj :-) ja sa mám super, svadba sa blíííži a zisťujem že to všetko ani nepostíham, keď to bude takto rýchlo letieť :-D A ako sa mávaš ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=26PAgk... milujem tu piesen je prenadherna och ..skoda ze ma smutny text ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?