Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ty si cista telenovela 😃 Ale v dobrom to myslim.

• ladyjh ja mám jedny modré šaty ak by si chcela 😃 hehe, ten bude ale pozerať keď ta uvidí pred oltárom 🙂

• ze? aj ja sii myslim.

weri, dakujem za ponuku 😬 len sa obavam, ze ja som ale o 4 cisla od teba vacsia........ 😬

• Sponzor fóra
  • to teda podľa mňa nie si 😉

• Tak som zase tu 🙂 Pozerala som stranku trnavskej matriky a terminy stale nemaju 😞

• pozerala som aj tu manzetove gombicky a tieto su take najsvadobnejsie 🙂 Ale tie I love my wife su tusim stale najkrajsie 🙂
    http://www.bearwithit.co.uk/bride--groom-wedding-cufflinks-3679-p.asp
    http://www.aimeesboutique.co.uk/products/Contemporary-Wedding-Cufflinks.html

• ahoj bybi 🙂 nebuď smutná, ani my ešte nemáme potvrdený termín.. 😒

• simi ani vy??? Ja som myslela ze uz len ja a kwetinka stale cakame na termin... A vam este tiez na matrike nezverejnili terminy alebo preco este nemate???

Je to o nicom, ked stale nemozem nic planovat, ani len oznamko navrhnut 😞

• weri dobra cena, ale ty uz saty mas, ci nie? 🙂

• bybi, ani my ani katka nemáme ešte potvrdený termín.. my obe budeme mať sobáš v kostole, len sme sa ešte akosi nemali k tomu, aby sme išli za farárom 😬

• pekny den prajem 🙂
    baby, ktora ste tu vraveli, ze obrazok na pohare nakreslite detskymi farbami na sklo??
    potrebovala by som v tom poradit 🙂) - ako to z tej folie, na ktoru budem kreslit dostanem na pohar? a ako schnu tie farby - teda, ak ich dam na pohar, tak sa obrazok prisposobi, nezlomi sa?

• ahoj peti.. so mnou si debatila o farbách 😉
    na fólii ti pekne farby vyschnú - treba im nechať cca 20 hodín, aby boli naozaj dobre suché.. obrázok sa ti potom pekne bude dať z fólie odlepiť a prilepiť na pohár 🙂 zatiaľ sa mi nestalo, že by sa obrázok zlomil.. myslím, že by sa to mohlo stať iba vtedy, ak by bol obrázok veľmi veľký na konkrétny pohár..

• Ahojte, tak ja som momentalne v skole, mam prestavku do 16:20 a potom zase. Werka, jasne ze poslem to dvd ale az o dva tyzdne ked pojdem domov. Je sice starsie, ma asi 4 roky ale tak tie tradicie sa nemenia moc.
    To s tou flaskou a zavojom sa mi celkom paci, ako to presne prebieha bambi?

• simcab - trosku sa ta popytam 🙂 lebo som z toho mimo 🙂) ake farby su najlepsie? - ale aj take, nech ma nezruinuju 🙂)

• Sponzor fóra
  • peti, tak ja mám skúsenosti len s týmito.. http://www.raj-umelcov.sk/index.php?section=product&id_category=81

• petka tie farby na sklo nie su drahe aj ja take pohare mat budem asi 🙂 ja tak mam vyzdobene aj zrkadlo v kupelke 🙂 slonika tam mam chichi normalne na foliu si nakrelis ciernou obrysy nechas uschnut a potom vyplnis dofarbiis vnutro a to som ja nechala schnut 24 hodin a potom to odlepis a nalepis kam chces datum a cisla som vsak este nerobila ani mena a hodlam sa to vyskusat ked sa ti to zunuje na poharoch jednoducho to z poharov odlepis a zahodis a pohare budes mat opat biele na kazdodenne pouzitie 😉 a inak na tych farbach mas navod neboj sa ... predavaju ich 6 kusov,12 kusov a take obrovskee ale to neviem ci je 20 alebo 24 kusov az a este jedna vec nekupuj ich v Tescu tam su zbytocne predrazene pekne v papiernictve si ich kup tie 6 kusove ma stala nejake 4-5 eur neviem uz ...

• no nic, idem pomaly zase prec od vas, caka ma posledna dnesna dvojhodinovka v skole a potom konecne do postele, lebo som nejaka chora zase. tak sa majte pekne.

• kati, tak nech ti to rýchlo újde! 😉

• tak skusim 🙂) dakujem 🙂) som zvedava ako to dam na tanier 😃D

• inak pohare sklenne sa daju vypalovat??

• cauko lady, teba tu uz ani nevidim 🙂 ako sa mavas?
    mne sa teda vela veci zmenilo co sa tyka svadby,takze tak...ide to 🙂

• cau kwetinka. co sa zmenilo, porazpravaj!

• si tu?? 😃 😃

• Ahojte nevesticky!!
    Aky bol vikend?

K tomu kroju po polnoci, ved pri cepeni sa na hlavu dava cepiec a/alebo satka, tak si uz nemusite davat ku kroju zavoj, ak nechcete. Daju vam cepiec a hotovo.. 😉
     Ja chcem "nas" kroj na redovy (vraj je to z dediny do dediny trosku ine..) a tam sa dava taky smiesny cepiec, uplne na tesno sa navlieka na hlavu a na neho este satka. Ja ten cepiec nechcem, lebo by mi uplne znicil uces. Tak bude len satka. 🙂 Ale mozno skusim zohnat "partu" - to je taka akoby celenka so stuzkami, co nosili nevesty ked sa v kroji vydavali. A ked sa prezleciem do kroja, tak si este na chvilu nasadim partu, aby mi mali co dat dole. 😉
    Celkom to este nemam premyslene, ale uplne tradicne to nemoze byt, lebo drahy nechce kroj a vobec nevie tancovat ludovky..... tak uvidime ako to dopadne.. 🙂

ale za satickami mi teda bude luto... 😐

• bero, vitaj. ako ide zotavovanie?

Ja sa po pol noci nebudem prezliekat, saty si chcem poriadne uzit 😬

• lady, vdaka, ide to pomaly.. 😉
    ja som zartovala, ze si saty este obleciem v nedelu .. 😃 😃

• vidis? to je dobry napad! 🙂

• ja saticky budem nosit este asi tyzden po svadbe😃 ale nie.Ja ich mam kupene, neviem co s nimi budem robit po svadbe ale bude mi strasne luto ich predat. Asi mi ostanu v skrini a budem sa na ne kazde vyrocie pozerat a spominat na svadbu😃

• kati, ja tiež plánujem šaty obliekať kedykoľvek po.. 😃 .. hádam ich hneď nepredám.. 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov