Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simcab počkajme kým aspoň jedna z nás nebude tehu a zakladáme 😃 bábo v roku 2012 😃 teoreticky by sa dalo aj bábo v roku 2011 😃

kweetinka - 😃 trúba som čo? 😃

dračica - my tiež nebudeme moc míňať, hoci peniažky aj sú, ale keď si predstavím koľko výdavkov sme tento rok mali a koľko ešte budeme mať, tak musíme šetriť každú korunku 🤔

barborav - my na svadbe alkohol mať budeme, ale taktiež nemám rada opitých ľudí.. nehovorím, keď je niekto v nálade, to je úplne v pohode, to mi nevadí, ale nejaký ožratý s pripečeným pohľadom, tisnúci sa na teba a páchnuci od alkoholu, fuj z toho mi je zle.. ale na našej svadbe sú všetci pozvaní takí, že si síce nejaký ten alkohol dajú, vínko a tak, ale nebudú sťatí a robiť hanbu... Viem len o jednom a to je mamin muž.. Ja ho tam nechcem, ale čo mám robiť, mama bez neho nepôjde - on keď sa ožerie, nadáva všetkým, uráža ľudí (moju skoro svokru už x krát takto urazil a preto majú také vzťahy ako majú), určite sa aj s mojou mamou pohádajú tam, no hrôza už teraz sa toho desím.. ale posadím k nemu jeho mamu, nech ho krotí 🙂
    No ani mne nie je príjemné, ak mi niekto narúša osobný priestor, až ma striasa ak niekto cudzí je moc blízko a ja sa už len odťahujem, brrr.. Ale na našej svadbe nebude nikto cudzí, nikto koho dotyk na mojom pleci by som neprežila (okrem maminho muža) 🙂 hmmm a ako s nimi budeš tancovať, keď ťa budú vytancovávať? 🙂

• wera a ked vidim na videach, ze ake maju cervene tvare od toho alkoholu 😃 😃 😃 😃

• weri presne tak napodobne...mi este potrebujeme vela nasetrit aj na svadbu aj na zariadenie celeho bytiku...inak spime na zemi 😃

• Sponzor fóra
  • kweetinka - čo video, ale tie fotky s neprítomnými pohľadmi 😃 😃 😃

dračica - no my sme tento rok kupovali bytík, zariaďovali ho celý a potom všetky výdavky súvisiace so svadbou.. no veľa toho je naraz 😬
    hehe, no to ja by som na zemi nemohla spať, bála by som sa, že príde nejaký had a zožerie ma 😃 hoci had môže aj na našu posteľ vyliezť, ale pssssst 😃 😃

• wera ty mas predstavy..no nejak sa to stale toci okolo toho hada 😃 😃 😃 😃 co mam ta prist navstivit? 😃 😃

• kweeti 😃 😃 😃 😃 😃 zase chceš priniesť hada? 😃 😃

• co mas fobiu z hada?? no vsak to mate podobne ako mi...len este spolu nebyvame lebo nemame spravenu kupelnu a podlahu ...a este nabytok achhhhh

• wera ale ten posledny sa ti pacil, nie? 😛 😃 😃

• kweti, ty mas doma hada??? ja z nich mam neskutocny strach a odpor.

wera, tie obalky co mas v albume, to by nebol problem vytlacit take pismo na ne, nemusis to rucne pisat.

inac pridala som do albumiku manzetky pre draheho. Dostane k meninam

• kacennka boze nieeeeeee fuuuj hehe..ale were som minule jedneho poslala 😃 😃

• kocky dala som do svojho albumu moj vytvor oznamenia co na neho hovorite??

• babulka - veľmi pekné, šikulka si 🙂 ale ten nápis LOVE by som dala preč, príde mi to trošku gýčové tam 😬 ale inak super a je hlavné aby sa vám páčilo, teda akoby som nič nenapísala 😃

• kweetinka, to bol jediný had čo sa mi páčil 😃 a dojal ma 😃

kacennka - také písma nemajú väčšinou diakritiku a potom to nevyzerá pekne ak je jedno písmenko inak 😞 či máš také čo má aj diakritiku a aj vo veľkom? 🙂 a blbá otázka, ako mi tlačiareň vytlačí na obálky? - tlačí tak každá? - lebo ja keď som tlačila na obálky, tak jedine na tie nálepky a tak, ale sa mi nepáči :-/

• neviem, ja v praci ked tlacim na oblaky tak to dam to takeho horneho chlievika, ktory ma presne velkost ako na obalky, ale myslim, ze neni problem ani v obycajnej tlaciarni to spravit. Co sa tyka toho pisma tak neviem, nepozerala som to, ale mozno sa daju stiahnut nejake aktualizacie do wordu alebo ako sa to vola.

• babiky,ktora by mi pomohla s anglictinou? potrebujem do skoly prelozit text, asi 200 slov a viem, ze ked to budem robit sama tak tam bude milion chyb...

• Sponzor fóra
  • kacennka - my v práci taký chlievik nemáme 😃 hmmm no skúsim tam dať obálku, že čo to spraví 🙂

baby hehe prúser, som naštvala šéfa, chcela som ho pochváliť a vyznelo to akoby som povedala, že nič nerobí... uuuuuuuuuuuuups ! 🤔 čo teraz, ako to zachrániť? 😒

• obratit na zart 😃

• wera a ted ti posta dosla? 🤔 🤔

• babulka suhlasim s werou 🙂 bud srdiecko alebo napis love by sa hodilo dat prec, lebo je tam toho potom prilis vela...ale v konecnom dosledku je to na tebe co sa ti lubi 😉 😉

• aj ja suhlasim s babami hned ked som sa pozrela na to oznamko mi napadlo je toho moc...to nema byt vycackane...ale tak to je iba vase oznamko tak si spravite ake budete chciet 🙂

• dakujem kocky toto je moj prvy vytvor tak urcite este upravim 😉

• tak na poprve pekne...ostatne budu krajsie...ja mam asi tak 6 oznamok ale este som ich nikomu neukazovala...mozno sa ani drahemu nebudu pacit a budem musiet vymysliet ine

• dracica a v com si ich robila? robila si take klasicke s fotkou?

• no neskusala som to este v ziadnom programe...iba co worde a v malovani co mam v PC...nie s fotkou nemam...mi moc fotiek nemame spolocnich lebo sa neradi fotime 🙂

• dracica tiez by si mi mohla prezradit v com si ich robila 😉

• Draci podla ma si pekna na fotkach 🙂

• hm dakujem...ale to len na tejto upravenej 🙂

• wera neviem ako to vyriešim s tým tancovaním, ale už teraz mám z toho fóbiu, nebudem môcť povedať, že ma bolia nohy 🙂)
    inak raz som bola na svadbe, kde sa hral ten metlový tanec a jeden ujo,čo už bol riadne ,,pod parou´´, spadol na nevestu a tá chudera mala kruhovú spodničku takže mala obrovkú podliatinu na stehne!!! fakt hrozný pohlad 😠

• jejda baby akurát som kukala tú foto tej svedkyne, v bielych šatách ! ja by som ju asi roztrhla ako hada 😃 😃 😃 vážne, tak toto už je moc, fakt nie je rozpoznať ktorá je nevesta...

• wera zas ten had 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov