Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • zuzi - ale u nas normalne husto. Az sa mi nechce vyliezt z domu.

• no u nas este nesmie husto, zimne gumy budu az buduci tyzden.

• draci...okolo 150 euro myslim na nejaku hodinu... neviem to ale isto

• Sponzor fóra
  • to je strasne v oktobri a snezi 😞 nemam rada zimuu

• fuha to je dost

• my budeme bez limuziny, kedze pripravy, obrad aj hostina budu na jednom mieste

• my mame hostinu asi 25 km od kostola tak by sa mozno aj zisla...len kebz sa dala zohnat za rozumnu cenu

• ja do kostola mam asi 500 m 🙂 a z kostola na hostinu 200 m... mne uz otec povedal ze mozem ist aj peso... 😠

• kacennka skus sa popytat znamych ci niekto nema pekne auto, ktore by pozical 😉

• kati, a ako si predstavuješ limuzínu.. takú riadnu 10-metrovú??

• pretože aj taká audi A6 je limuzína napr..

• Baby a kde to byvate, ze Vam uz snezi 😃

• juuuuu to je prekrasne

• a to sa dá prenajať aj v našich končinách???

• Sponzor fóra
  • dobry napad simi...audi su krasne auta...hm len treba porozmyslat koho by som zavolala 😉

• simca v bojniciach to prenajimaju..len neviem za kolko

• ale to by bolo asi dosť drahé.. však to by sa museli k nám dotrepať.. 😃

• tak prave som nasla v inej agenture... cena na dve hodiny 500 euro!!! takze tam to bude asi podobne a mozem zabudnut😃

• neboj nič, zoženieme audinu 🙂 však za pár drobných ťa odvezie hocikto..

• no, tak ale nemam odkial ani audinu zohnat... nevies o nejakej pozicovni alebo com?

• ja mam dvoch co maju audi ale uz nie sme kamosi takze nic...jedine niekto od nas z dediny ale to by musel byt ochotni...a to este neviem co by povedal snubenec....

• ale čoby požičovňa.. dvaja kamaráti majú audinu.. jeden myslím, že by v pohode išiel povoziť.. ale má len A4 😬 vadí??

• kacenka a nema nikto od vas audi?? vsak niekto mohol by byt ochotni sobottu ist a odviest do kostola a z kostola na hostinu a potom nech ide domov...nie?
     je tiez dlha A4 ja inak tam moc velky rozdiel nevidim 😐

• simca, a4...to by asi velmi vadilo😃😃😃 skus sa ho spytat ci by bol ochotny a za kolko. a ci by bol ochotny len z kostola na hostinu alebo aj potom v noci po nas... ale to uz neviem, to by sa asi nikomu nechcelo. Si z teba urobim svadobnu agenturu za chvilku😃

• hihi vsak to uz potom vas niekto odvezie z hostini rano no nie?? vsak ako si to predstavujes kacenka?
    mi napriklad budeme mat sofera ktory ma 8 clenne auto a to rozvezie domov kazdeho rano. takze nemame starosti...a mi uz nejako dojdeme domov alebo aj nas odvezie..i ked to daleko nebudeme mat ale rano mi asi nohy odpadnu 🙂

• draci, nie nikto nema nejake pekne auticko z rodiny...a cela rodina ide na svadbu tak ak by aj mali tak by pre seba potrebovali... a kamaratov s autami tiez nemame.

• dobre ale to myslis ze rodina pride na autach?? a ako potom budu pit alkohol? to nebudete ich vozit alebo busom alebo nejako. ...?

• no však sa ti musím nejako revanžovať vieš za čo 😉

• draci, kazdy si zabezpeci odvoz sam... bus nechceme lebo by museli viaceri odist naraz a to je dost obmedzujuce.

simca, tak revanzovat sa nemusis, ale je to od teba mile🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov