Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • barborav Teda myslim tie nauky co su 🙂

• barborav gratulujeeem a teším sa s tebou ! 🙂

• áno , na vianoce som bola vždy doma.. pretože svokrovci väčšinou prichádzajú domov 1-2 dni pred vianocami, keďže pracujú v zahraničí, ja som išla domov pomôcť mamine a tak.. potom na štedrý večer po večeri drahý prišiel k nám a na druhý deň sme išli spolu k nim.. takto sme to mávali..

• Sponzor fóra
  • barborka tesim sa 😉 😉 no ako sa pripravujes na zajtra? 😛 😛

• vierka, len my nemáme vlastné bývanie, bývame u svokrovcov..

• ten prvy album svadbny je peknucky tie listy oranzove krasne to vynikne ... 🙂 😃

• Ahoj barborav, vy budete mat svadbu v kostole cez post? A to vam dovolili? 🙂, ci budete na urade...

Vidim, ze sa tu vsetky dohadujete o Vianociach 🙂. My sme doteraz byvali sami doma, ale od tychto Vianoc planujeme byt spolu a vyriesili sme to tak, ze tento rok u jeho rodicov, buduci u nas a potom uz budeme sami 🙂.
    Snad to vsetko zvladneme bez nejakych ujm na zdravi 😃...

• kocky trosku od temy - neviete mi poradit ako si dam do profilu to opocitavadlo svadby ? 😐

• babulka, tu je stránka kde si spravíš odpočítavadlo 😃

http://daisypath.com/

teda ak myslíš také ako mám napr. ja..

• simcab - ano myslim podobne ale ako ho vlozim sem na mojasvadba?

• dobre ranko kocky. Tak co sa tyka vianoc, my to uz 4 roky praktizujeme tak, ze na Vianoce ideme domov, kazdy sa naveceria so svojou rodinou a po veceri pride drahy ku mne. Tak to spravime aj tento rok. Po svadbe tiez budeme chodit domov, neostaneme v Brne. Pojdeme k drahemu, tam sa naveceriame a tak a potom pojdeme k nasim.

• babulka, keď si vytvoríš ticker, tak na konci ti vyhodí odkaz, ktorý si vložíš do albumu.. rsp. do toho popisu, kde si píšeme čo už všetko mám e zariadené a tak podobne..

• ja odjakziva som cely den pred a aj Stedry vecer doma s rodinou do cca 18-19tej a potom idem domov, kde ma caka moj a oslavime Stedry vecer spolocne.

Neviem si predstavit, nebyt na Stedry vecer doma s mamou, sestrou atd, ale ani Vianoce bez priatela by neboli ono - takto je aj vlk syty aj ovca cela 🙂

• usacek a priatel je cely ten cas doma sam?

• Sponzor fóra
  • mi sme sa zase o tom nebavili ale asi on bude tieto vianoce doma s rodinou vsak to je posledny krat tak nech si to uzije....a potom uz nabuduci rok budeme spolu na vianoce aj s mojou rodinkou 🙂 uz sa tesim

• kacenka - no to uz je jeho vec, kde je 🙂
    bud ide von s kamosmi, alebo je doma u svojej mamci, to ani velmi neriesim, aky program si on zatial robi 😉
    ale teda urcite na Stedry vecer zbehne k mame a naveceria sa s nou. Ja veceriam u nasich, potom doma s priatelom uz jedlo neriesime - len darceky a romantiku pod stromcekom 🙂

• Ahojte baby tak som si aj ja skusila vyrobit vlastne oznamko. Co nan poviete, ak mate nejaky pripomienky napiste mi to do posty, lebo pridem domov az vnoci a to sa mi to tu nebude chciet hladat. Dakujem moc. Viem ze to neni nic extra

• peknucke oznamko len ho treba troska vylepsit ale inak peknuckeeee

• no bolo robene vo worde dost na rychlo, toto je len printscreen obrazovky a upravene vo photoshope

• hm ale co mne na tom ,,vadilo,, je biely podklad viem ze treba aby text bol vidno ale ...neviem nejako sa mi to tam nehodilo...ale ostatne super

• dračica podľa mňa tam ten podklad bol nechaný len tak narýchlo a miška tam niečo vymyslí, veď písala, že je to len tak narýchlo 🙂 ale inak pekné podľa mňa 🙂

• hainy- budeme mať na úrade 😉 v Boha síce verím, ale . . .
    kweti: na zajtra sa pripravujem následovne: nijako 😃 ráno musím piecť koláče lebo ideme na oslavu večer a potom sa okolo obeda trošku zmachlím 😃 celá príprava 😃
    čo sa týka Vianoc - našťastie bývame vedla mojich rodičov 😃 takže večera s nimi, aj minulý už sme tak boli a potom prvý alebo druhý sviatok ku svokrovcom.

• miška veľmi pekné .-))) šikulka .-))

• weri ja viem ze ano ale pisala aby sme jej dali vediet ako sa nam to pozdava...

• barborka cauko 😉 😉 haha ta priprava ma rozosmiala 😃 ja mam tiez na urade...si hovorila o termine, takze vlastne ted udali terminy na buduci rok, ci ako? 🙂

weri 😉

• ano, dnes sme boli na matrike v Peržke a vybavili sme. 🙂))a aká iná príprava by mala byť, máš nejaký nápad?🙂)))

• barborka tak ja na termin este cakam 😉 😉
    ze priprava 😃 😃 😃 pri tej predstave vidim pred ocami zrkadlo jak stojime a machlujeme sa, a skusame nejake pozicky si uhly, v ktorych vyzerame dobre 😃 😃

• a ešte chlpy na brade treba odepilovať 😃 neviem, jasne že už rozmýšlam, čo si oblečiem, možno sa mi dnes ešte podarí nejaký kúsok kúpiť 😃
    no krásne nám vonku lístie padá, snáď to nejak využijeme 🙂))

• hej to listie 😎 😎
    haha ty este aj na to kupujes vecicky? 😃 😃 a ja si nic nechystaaam 😃 😃 😃 opozdilec 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov