Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no nekupujem, ale keby sa pošťastilo, aspoň mám výhovorku, že som si musela kúpiť, na fotenie 😃

• jaaaaj 😃 😃 tak skvela vyhovorka 😃 😃 esteze vzdy mame na vsetko odovodnenie 😃 😃

• to áno 🙂))) už som si dnes tak uvedomila na tom úrade, že už je to naozaj.. 😠
    Polovičke som povedala, že ešte môže vycúvať, ale že keď nakúpime mäso na rezne, potom už nech neopováži 😃 samozrejme zo srandy 😃

• Sponzor fóra
  • haha ze maso 😃 😃 nooo to je veru poriadne dolezity dovod na nevycuvanie 😃 nasko nadovsetko..ziadne saty, zajednany fotograf, sala...maskoooooo 😃 😃 😃

hej tiez sa tesim na termin...ze to uz bude take potvrdene..ale zas som osoba ktora nerada planuje, proste ked je nieco objednane, zajednane takto dopredu...mam niekedy z toho nervy 😃

• ja práveže musím mať všetko dopredu, ja som taká že ked niečo nie je na 100% zarezervované, tak nespím 🙂
    ale to je so všetkým tak...

• veru, aj ja musim mat vsetko dopredu - keby som nemala zavazne terminy, tak to budem odkladat donekonecna! 😃 idealne je, mat aj vsetko zaplatene, nech uz sa neda poriadne vycuvat 😉

sakra, keby mi tie saty nedrzali uz tolko na tej colnici, som z toho besna 😐 uz sa potom hned vrhnem na oblek pre draheho, tu v bazare som velmi pekny nasla 🙂

• hehe 🙂 chapem ta...ja mavam vela myslienok v hlave, co ako porobim a co vsetko musim zariadit a citim sa fajn ked je vsetko dokoncene..ale datumy neznasam 😃 😃

• a vzdy zase mavam vsetko hotove skoro aby som potom nestresovala do nejakeho terminu... 😃

• usacek 🙂 preco tak dlho stoja tam saty?
    inak to je dobry napad mat uz vsetko objednane 😃 napriklad zenich nemoze vycuvat, alebo niekto kto sa na svadbu moc netesi,tak ho to moze donutit to prijat...hmmm 😃 😃 😃 😃

• baby ja z vás nemôžem 😃

nooo ak je ženích riadny skrblík, tak si to už určite nerozmyslí, toľko peňazíííííí 😃 😃 😃

• inac baby ktore kupujete saty, po svadbe si ich nechate alebo predate?

• kacennka, ja si ich asi nechám a ak bude niekto chcieť, tak ich požičiam 🙂 asi nebudem mať to srdce predať ich, ale nikdy nehovor nikdy, možno si to rozmyslím 🙂

• wera tak snad si to nerozmysli 😃 😃 ked ja tomu svojmu nieco podobne poviem, tak hovori ze on sa nad tym nezamysla, lebo prenho to vobec neprichadza do uvahy 😬 😃 😃

• Baby aj u vas tak fuuka. Mam pocit ze mi sklo z okna vyleti 😃

miska Pekne oznamko. A ten podklad pod text co spominala dracica by mohol byt aj ciernej farby a pismenka oznamka by boli biele hm? 😵

• kvetinka ti kedy pojdes skusat saticky.??

• Sponzor fóra
  • draci neviem este stale 🙂 stale ma neopustil pocit ze casu mam dost 🙂 ty si tiez nebola, ze?

• hainy u nás je úplne pekné počasie a nefúka skoro vôbec vietor, ale uvidím aká kosa bude keď pôjdem z práce 😃

• nie ja som nebola ale ja mam viacej casu...vsak cas mas ale ide o ten pocit ze si skusas rozne saticky 😃 😵
    vsak kedy uz budes mat taku prilezitost...no nikdy..vsak ked budes vydata tak skusat nebudes saty...treba vyuzit kopec casuuu 😵

• aj v BA krasne svieti slniecko a nie je ani zima 😵
    ale rano som skoro zamrzla 😦 brrr

• kweetinka - no ono nasi colnici sa nikdy nejdu pretrhnut, taku mam skusenost.. A vcera navyse ta bomba ma letisku, tiez urcite prd robili 😐
    inak ja sa chystam vacsinu svadby platit sama.. Moj drahy totiz nechcel vobec svadbu, on chcel len na urade podpisat papier a dat veceru s rodinou, no ja chcem uuzasnu romanticku fiestu, a tak mi je blbe od neho chciet nejaku velku sumu na nieco, co ani nechce.. takze ucite 2/3 az 3/4 zaplatim ja, ved jeho by tresklo, keby vobec vedel, kolko to bude stat 😃

kacennka - ci predam saty po svadbe bude asi zavisiet od citoveho vztahu, ktory si k nim vytvorim 😃 a kedze ja mam vztah aj s mojim bicyklom, vidim to blede! 😃 ale pokusim sa mozno prekonat a predat ich, aby mi zbytocne nezaberali miesto v skrini 😒

• no to hej velmi vela to stoji bohuzial...mi uz ratame s tym ze to bude okolo 3 300 eur takze moj ppriatel je zmiereny ale vsetko platim len ja...on plati zase nasu pozicku... 🙂 mame to podelene...

• draci lenze ja ani nemam rada moc skusanie siat, takze... 😃 preto to tragicky neberiem ze vsetky tu skusaju saty a ja nie 🙂

usacek aj ja by som xcela platit sama 😐 lebo ptoom bude vsetko zavisiet od rodicov..ak chapes ako to myslim....

• ja neskusam tak nie si samaaaaaa...
    inak ani ja neznasam nakupovanie oblecenia...ja vzdy pridem pozriem idem hned vyskusat a ze dobre tak zaplatim odidem..takych max. 10 minut... a mam nakupene na par mesiacov 😃 😬
    ale tak toto je o inom....i ked mozno sa mi nebude chciet prezliekat hore dole...vyzliekat...no uvidim ked taka situacia nastane este som neskusala 😃

• kweetinka - juuuj rodicov nasa svadba ani trochu nezaujima, to je "nas kseft" a naozaj moja mamca v kulture zaraba prd, tato sice ma, ale je skrob pre zmenu a teda potom nechcem ani aby jeho rodicia nieco platili, aby potom nemudrovali, ze oni dali a moji nie..

dracica - no aj ja som tiez kdesi okolo 3000eur, ale teda saty, ozdoby, topanky atd atd uz mam, takze ostava "len" hostina - to bude asi necelych 2000,- a obrad - ten bude okolo 600eur... 😐 ale na druhej strane sa spolieham ja na vencekovy tanec a cosi hadam aj z tomboly vyzbieram - bude dobrovolny prispevok 😉
    (a inak dracica pssst, nikomu to nepoviem, ale "my" je vybrane slovo 😃 )

• usacik 🙂 dakujem...ja rychlo pisem a tak chyba sa najde...
    preco 600 eur na obrad to co je tam zahrnute??? 2000 eur hostina...to kolko ludi mate?

• usacek - obrad okolo 600?? co v tom mas zaratane?? a saty ako dopadli??

• dracica a petkaa - ja mam obrad na hrade Devin - len to miesto ma stoji 260eur... (ze tam vycupka ujo matrikar) a oni nic nezabezpecuju, takze lavice, altanok, ozdoby, pripitok atd atd si musim doniest vlastne a potom ich aj upratat.. Takze to je zvysok sumy z tych prinajlepsom 600 eur 😐

No a hostina - jedlo bude stat len okolo 1100, ale dalsich cca 400,- su kolace a torta (aj do vysluzky) a ten zvysok ratam na napoje - sice tvrde nebudem nikomu platit, ale nealko, kava, vino, pivo.. to bude nieco stat 😐

• petkaaa - nie su na Novom meste 😞 😞 su na letisku, takze nic.. dnes mi napisali, ze by ich mali konecne prejednat, tak verim, ze v pondelok ich budem mat!

• ahhhhha tak to ano ale to moze byt peknucke na Devine 🙂
    jaj ja som to tak nepocitala zakusky + hostina....ja som to ratala zvlast ...tak to potom moze byt...hostina je najdrahsia...

• dracica - ja devin milujem, ale uz teraz posielam pozitivnu energiu, aby neprsalooooo! 😃 to je najvacsi risk open air sobasov 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.