Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
usacek jo Devin je skvely..ten vyhlad..to budu krasne fotky 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - dikes, no pevne veriiiim! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek a kde budes mat taku lacnu hostinu?? :))) ci mate malo hosti?? a ine miesto ako devin asi nechcete, ze??
Odpovedať
Profilova fotka
petkaa - nie, ine miesto ako Devin pre mna neexistuje, to je 1000% istota :-) aj keby stal milion! hostina je v restike Pohoda v Horskom parku - som tam bola, boli strasne mili, ochotni, ceny maju vyborne, interier restiky sice nic moc, tazky socik, ale kraasna zahrada a to je pre mna podstatne, lebo aj hostinu chcem mat pod holym nebom (akoze bude tam moznost schovat sa aj do vnutra keby naaahodou, ale dufam, ze tuto moznost nevyuzijeme :-D ) Je tam vonkajsi gril, kde nam budu grilovat, kryta cast, kde budu svedske stoly a kapelka a dokonca tam je aj bazen, akurat ze to, co v nom je, je podla mna uz toxicke - taka peklene zelena zbrnda :-D snad to vycistia... hosti mame cca 40kusov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som prave pridala moj navrh oznamka... tak mi povedzte nazor
Odpovedať
Kati, kraaasne oznamko si navrhla. To prve jednoznacne. Ta biela farba tam nesedi. ;-) Krasa. Ako si to robila?
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka sikula :))) mna rano muza kopla, tak idem nase prerobit :-D inak baby, co s pancuskami?? ja ich nechceeeem :(
Odpovedať
Profilova fotka
katka krasne oznamko sikulka x-) ja pancusky mat nebudem budem mat samodrzky biele na fotenie a do kostolika tu chvilku do vecere v nich vydrzim dam si ich len pred fotenim o 13.00 do tej 20.00 a potom sa uvidi ako mi bude teplo/zima :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
robila som ich normalne v skicari bambi:) na photoshop som si netrufla
Odpovedať
Profilova fotka
Ach baby ja idem dnes uz druhy raz na pohotovost bola som vcera a tam mi zubok iba rozrypali, vytiahla nerv, dala hojivu masticku a povedala ze uz nebude boliet. Vypytala 100eur a ja uz 4 hodiny nespim co ma to boli jak svina a dalsi ibalgin si dat nemozem. Tak dnes idem na druhu pohotovost v nadeji ze ked poziadam o vytrhnutie zuba ze mi ho aj vytrhnu. Drzte palce, dnes ma caka este vela roboty na to aby ma boleli zuby
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence :-) čo chystáte na víkend? simca ty si určite v práci :-) michala držím palce, daj vedieť, ako si dopadla ;-)
Odpovedať
Miska to ma mrzi s tym zubom :-( Ja sa velmi bojim tej bolesti a viem ze aj mna raz caka :-( Ale drzim palce! Daj vediet ako si dopadla! Mozno sa bude dat zubok este zachranit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, Miska, drz sa, mna boli uz 2 tyzden zub mudrosti, v utorok mi ho ide trhat. My ideme dnes na oslavu 70 tky draheho otca, tak nemusim varit. ;-) tak sa budeme s malou kraslit, copiky a take tie babske veci.
Odpovedať
caute, prajem krasny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zdravim z prace :-| pritom by som mala rekonstruovat bytik, takto nam to bude trvat 100 rokov.. Ale vam zelam krasny vikend, vraj ma byt az 15stupnov, neviem, kde ale, lebo teda v BA je to momentalne niiiic moc :-|
Odpovedať
usacek mozno sa to vyjasni poobede ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufajme ;-) hlavne zajtra!
Odpovedať
co je zajtra? :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra mam volnooooo! :-D tak nech uz makame v bytiku aspon pri peknom pocasi 8-)
Odpovedať
tak dufam ze ti to vyjde ;-) ;-) bodaj by si mala pravdu :-D :-D aj ja xceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy praveze oni ho chcu vsetci zachranovat, ale dnes ma zubar potesil ze vyzera to tak ze mi vcera mlada slecna rozvrtala az celu kost a tym ze mi dala na zapaleny koren nejaku hojivu pip, tak spravila velku chybu.
Odpovedať
Profilova fotka
miška a teraz ti čo s tým zúbkom budú robiť? držím palce, aby ťa to čoskoro prešlo :-N babušky už sme boli v kostole, termín sme presunuli na 16tu, juuuj potvrdil nám to a zapísal si nás, teda už náš termín platííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí na 100%, tešííííííííííííííííím sa moooooooooooooooc ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
werus, tesime sa s tebou. My uz dufam pojdeme do kostola buduci vikend, dufam, ze bude mat farar cas kedze budu dusicky. Ak nie, tak sa tam najskor niekedy pred vianocami dostaneme:(
Odpovedať
Profilova fotka
pridala som dalsi navrh oznamka, tentokrat farebne.
Odpovedať
ak mozem pridat nazor, tak to farebne sa mi paci viac...vyniknú tie farby, tienovanie
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, este sa bude ale upravovat, nech tie obdlzniky niesu take ako podla pravitka:D to je len taky prvotny navrh v skicari.
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka - aj ja som jednoznacne za farebne :-) a ked zmenis tie ostre hrany na oblejsie, bude to uz uplne super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka ja som za tie farebné, veľmi sa mi páčia tie farby na fotkách :-) krásne oznamká, šikulka si ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem kocky:) len sa bojim ze ked budem tlacit tie farebne tak tie farby nebudu take pekne... prve bola celkom makacka spravit ale potom to uz slo, ked som sa do toho trosku dostala.
Odpovedať
no ono asi zalezi od tlaciarne a ci ti nekonci farba akurat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?