Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • tak budem to davat tlacit fo fotolabe ako fotky... ale ani tie ich farby niesu dokonale. Vzdy to vyzera horsie ako v digi kvalite.

• no ak mas kvalitnu fotku a profi tlaciaren/fotolab, tak vyjdu dobre 🙂

• Ahojte 🙂
    kacenka - fakt, krasne oznamka, ale to farebne najkrajsie 😉
    Inak poculi ste tento song? Paradna ludovecka ... az mi nozky skacu 😃

• Sponzor fóra
  • kacennka ja som velky zastanca ciernobielych a sepiovych alebo historickych fotiek..ale to tvoje farebne je najlepsie ted

• ahoj Deni, vyspinkana? 😉

• Simi ahoooj 😉 Ano, zaspala som ani neviem ako 😃 Uz sa patrilo, nie? A co ty?

• simikaaaa! helou! 🙂 a co ty tu? chystas druhu svadbu? 😉 😃

• deni jasne 🙂 uz sa patrilo 😃

usacek ahoooj, nie nechystam, ale do tejto temy som chodila pisat a citam si a taaak 😃

• tak drahy to uz upravil a mame asi konecnu verziu, skusime to dat vytlacit a uvidime co z toho vznikne🙂

• ahojte,,,ja sa planujem vydávať 11.11.2011 😃 už sa veľmi teším 😬 😬 😬

• kacennnka pekne to upravil 😉

ivik vitaj 😉

• wera Super tesim sa aj ja s tebou 😵
    kacenka Normalne uz aj ja rozmyslam nad takym oznamkom 🙂 super je! A kde ho budete davat tlacit?

• hainy normalne vo fotolabe za 10 centov ako fotku.

• ivik148 vitaj medzi nami 🙂 aký pekný dátum, nejaká symbolika vášho vzťahu, či to že sa ľahko zapamätá? 🙂

• Sponzor fóra
  • hainy ďakujeeem 🙂

• ahojte! My chystame svadbu 20.08.2011 a uz teraz sa strasne tesim!!!!

• ahojte kocky. Ivi vitaj. My sme tiez chceli tento datum, taka symbolika. Ale dali sme to na 11.6.2011.. Lebo v novembri by uz bola moc zima pre nas..

• lucka vitaj tu 🙂 gratulujem baby..

• dievky, kolko kusov zakuskov planujete do kazdej vysluzky? SOm z toho nejaka zmatena, ja mam pocit, ze 10ks na osobu by malo stacit, ci..? a teda davat ich budete hostom na hostine a v praci kolegom? lebo teda nemam chut este kazdemu, co sa ocitne na obrade, ci pride neskor vecer na oslavu pribalovat tiez cosi, to by som sa neodpocitala.. 😐 dikes 🙂

• Usacek desat je podla mna strasne vela ja na hostine na kazdeho ratam tri kolace plus dve slane dobroty. Vysluzky budem riesit formou malych a velkychv malych bude osem kolacov a vo velkych osem kolacov plus kusok torty. K vacsine velkych vysluziek pribalujeme aj vino

• Ahoj usacek,tak ja ti to poviem presne,kolko sme davali,lebo ja to uz mam za sebou.Na stol,sme ratala na osobu po 3ks,ale nie cajove,iba zakusky,cajove a suche sme davali od oka.A do vysluziek -10ks,neake to suche a kazdemu este s torty,a bola plna krabicka.Mala som 75ludi pozvanych a co prisli po sobasi,tiez sme uz usadili,lebo sme ratali do 100ludi,/aj s starejsi,fotog,.hudba,dj.,farar a ti ostatny ako z prace,folklor,co ma obrali o vienok 😵 no a bolo nas dokpy99ludi.a bolo vsetkeho dost.Rada sem chodim citat vase prispevky,lebo je to krasny zazitok a este by som si to zopakovala ale len s mojou polovickou.Drzim ti paste a prajem krasne vychutnanie vasho krasneho dna,ktori/skoda/ubehne rychlo.pa

• michala - ja nehovorim o tom, kolko zjedia na hostine (to je zvlast), som sa prave na vysluzku pytala - kolko mam dat do krabice.. 😉
    asi som zle polozila otazku, ze "davat ich budete hostom na hostine a v praci.." - tym som sa chcela opytat komu budete davat vysluzku - ci len ludom, ktori boli pozvani na hostinu, alebo aj kadekomu inemu..?

takze ty davas osem + torta, to sa mi pozdava, to je tak zhruba tych desat, co som planovala 🙂
    vino by nebol zly napad, len uvidim, kolko toho vypiju na hostine, ak by zdruzgali vela, tak asi uz mi nic moc na rozdavanie neostane 😃

• monika diik za tip a radu nam 😉 a prajem ti vsetko dobre v spolocnom zivote 😵

• Usacek ale tych osem znamena ze stvorclenna rodinka dostane v krabicke osem zakuskov plus kusok torty. Vysluzky budemedavat aj 6-7clennym rodinam a neviem si predstavit keby som mala davat do krabice na clena rodiny 10kolacov

• usacek my sme mali vysluzky male (1osoba), velke (2 osoby), maxi (4 osoby).. do malej slo 10ks kolacikov, do velkej 15 ks kolacikov a do maxi velkej 30 ks kolacikov 😉 k niektorym sme dali flasu vina.. 😉

• Wau simi to museli byt kvanta kolacov, co ja mam skusenosti tak aj tsk sa v tej rodine tie kolace nezjedia a polku ich vyhodia. Ked si predstavim ze teraz budem davat do vysluziek piect 300kolacov, tak si neviem predstavit ako vela by ich bolo keby som niekomu davala 30kolacov, sak to je nenormalne vela to mam pre desat ludi na hostinu

• michala my sme mali na svadbe 40 ludi, jednotlivcov, pary a dve rodiny po 4 ludi.. neviem si predstavit dat stvorclennej rodine 10 ks kolacikov, to je strasne malo, tie kolaciky su male.. aspon my sme mali male, sikovne..nie take ako si das v cukrarni.. ale na upresnenie, nie 30 ks na hlavu, ale pre vsetkych 4 clenov rodiny... pre jednotlivca, ked som davala tu malu krabicku s 10timi kolacikmi sa mi zdalo strasne malinko.. kopec jednotlivcov pride domov a ma dalsich clenov rodiny, kt. to zjedia este kym ta osoba zavrie dvere 😃 😃

• monika - v prvom rade gratulujeeem a zelam vsetko najnajnaj v manzelskom zivote! 🙂

a v druhom rade dakujem za radu! presne takto som si to predstavovala - ja mam 40 hosti a objednavam cca 450 zakuskov. Pocitam, ze na hostine zje kazdy 2-3 + tortu, lebo aj tak rodine vysluzku davat nebudeme, ti ju predsa budu dojedat z erarnych zasob (co ostane po rozdeleni vysluzky inym) kolko chcu 😃 my mame malilinke rodiny nastastie, obaja naozaj len uuuplne najblizsich tam budeme mat z rodiny.. 😉

a ze ta folkloristi pripravili o vienok! 😃 😃 a manzelovi to nevadilo? 😃 super si ma pobavila 😉

• simika - no presne tak nejako som si to ratala, jednotlivcovi tych cca 8ks, dvom do 15, troj-stvor clennej rodine asi 20... 🙂 budem trosku skromnejsiu vysluzku mat, ako ty 😉
    hlavne uvidim, kolko ostane po hostine, ja viac ako 450ks nekupim ani keby co bolo, cim viac sa poje na svadbe, tym menej bude do krabiciek, taka je spravodlivost 😃
    a vino asi tiez len vybranym dam, opat podla toho, kolko ostane po hostine - ja ratam 0,7l flasu na osobu + cca 10 dalsich ako rezerva, tj dokopy 50 flias na 40 hosti (vratane deti a nepijakov), to by mohlo byt OK, ci?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov