Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • martinka neboj sa je tu vela bab co su ochotne poradit a uz su zbehnute s tym co sa oplati a co je zbytocne predrazene. Napr pri objednavani kyticky sa vyvaruj slovu svadobna, ver mi ze potom bude cena ovela lacnejsia ako keby si povedala ze to ma byt svadobna kyticka.

• to som pocula, ze staci slovicko svadobna a kytica je hned drahsia

• tak ja som si prave tiez objednala ten bedeker, uz som nad nim rozmyslala davnejsie, ale konecne som sa rozhodla 😃 som nan dost zvedava 🙂

• Sponzor fóra
  • dufam, ze mi pomoze pri organizacii, lebo ja nemam sajnu, co vsetko mi teba 🙂

• tak ja mam sajnu co treba, len nemozem este zacat, lebo este minimalne 2 mesiace budeme mat velke vydavky 😞

• a co budete tolko platit?

• no tak ja som nemala dlhsie pracu, takze sa to nejak teraz nakopilo,rozne splatky,ucty... 😐 inac by som uz pomaly rezervovala foto, salu...
    inac baby alkohol budete kedy kupovat??? ja teda ani netusim kolko coho treba, kedze priatelia maju dost velky splach 😬 😬

• Rora my budeme mat na svadbe jedine vino a pivo a vina budem brat tak 50 bieleho a 20 cerveneho a asi na bare povieme nech capuju pivko, ziaden iny alkohol na svojej svadbe ani vidiet nechcem 😠 Mam na to vela osobnych dovodov a nech ma ohovara rodina vsade mozne aj nemozne ale nic tvrde tam nebude, mozno este nejaky jeden vajcak aby decka do 18 mohli pit alkohol. Vino budeme mat od znameho, ktory povedal ze tento rok najesen mu mame povedat kolko nam ma toho odlozit a potom si preto len prideme 😉

• no ja som rozmyslala ze tiez nebude vela tvrdeho, lebo poznam ostatnych, uz bolo par oslav s partiou kde bolo tvrde a chalani su vtedy jak blbci a zakazdym sa pochytia... takze tvrde ak bude, tak minimum. zrejme skorej nejake likery, alebo nieco max 30 percentne.

• rora ja nechcem ani nieco 30 percentne lebo viem ze niektory ludia su schopny sa opit aj z puschkin vodky a potom stvaraju somariny a lahko sa urazaju 😞

• ..holky a ked pri spolu s kytickou ma byt robene aj "pierko" pre zenicha? tak ako sa mam vyvarovat slova "svadobna" kytica? alebo si mame dat urobit rovnake pierko az ked mi zauctuju kyticu?? 😃 😃

• tak to je fakt, tiez ma priatel jednoho znameho co bol pozvany na jednu svadbu a strasne sa tam opil a vystrajal a dost tam robil neprijemnosti 😐 je to priatelov kamarat od detstva, ale veru neviem ci ho pozvat lebo na kazdej oslave ked sa opije tak nerobi dobrotu 😐 ale tak snad sa kazdy bude vediet nejak spravat 😴

• tani ja to asi budem riesit tak ze kyticku si dam spravit v jednom a pierko v druhom obchode aj ked mne pierko pre zenicha pride ako blbost, lebo neviem kedy by som mu to pripla ked nebudeme mat odobierku a uvidi ma az v kostole a predstava zeby mal mat na pierku pivoniu mi pride viac nez smiesna. Toto je vec, ktoru asi my mat nebudeme 😎
    rora existuje taky prasok v lekarnach to predavaju na volno ( snad este stale) a ked to nasypes do pitia tak potom cloveku strasne rychlo pali v tele enzymy z alkoholu a teda by sa nemal opit ani ked toho vypije vela. Ja toto asi budem riesit u jedneho velmi doleziteho hosta, bez ktoreho si svadbu ani zivot neviem ani len predstavit 😉

• ja tiez neviem co s pierkom pre zenicha, tiez mi to pride ako zbytocnost, kedze drahy na sebe vpodstate sako ani mat nebude, uz sme sa dohodli aj na koseli s kratkym rukavom, a ozaj neviem kam by som mu to pripla, a hlavne kedy, kedze ziadna odobierka sa konat nebude, je to zbytocne. 🙂

• miska, no tak to je tiez jedna z moznosti 😃 dik za radu.. my budeme mat klasicky odobierku, takze tam pripinanie nebude problem a priatelovi sa ta ruzicka pacila, tak si ho pekne "oznackujem" ze je moj 😃 dakujem ti 😉

• Sponzor fóra
  • tak to riesime rovnaky problem aj mne by neprekazalo keby mal drahy koselu s kratkym rukavom ale on chce mat silou mocou manzetove gombicky aby mu to ostalo aj na pamiatku a mohol sa nimi chvalit medzi kamaratmi ze on uz je zenaty chlap 😃

• no tak ten moj mi pripada ze absolutne netusi co to svadba je, a uz vobec nie manzetove gombiky 😃 😃 uz len ked sa cudoval svadobnym poharom, som mu musela vysvetlit ze tym si pripijeme na oslave 😃 tak sa na mna pozeral ako na mimozemstana... ja neviem, ale asi si myslel ze budeme pit len z poldecakov 😬 😦 😬
    ale kratku koselu som nasla nedavno v jednom obchode vo farbe aku som chcela a hned k tomu aj kravatu tiez vo farbe co sa nam hodi, takze som rada 🙂 uz len zohnat este jednu prip. dve, na prezlecenie 😉

• Tak tak aj ja budem brat koselu na prezlecenie a potom po polnoci nejaku peknu fialovu s kratkym rukavom 😉
    Tak ja este stale rozmyslam ci brat tie svadobne pohare alebo nie, lebo lepsie mi pride kupit si v tescu a dat si na ne vygravirovat 😴

• tak ja som zohnala lacne pohare, asi nejakych 14 eur stali, tiez by som nevyhodila peniaze za drahe pohare. ked som pozerala ceny niektorych, chytala som sa za hlavu 😃 😃 to existuje niekto kto si kupi pohare za 80 eur???? 🤔 😬

• rora existuju aj nevesty ktore si kupia saty za 2000eur, zalezi od clovek ana com mu zalezi ale podla mna je to len sklo a na tom az tak nezalezi, lebo len bude zapadat prachom a nic z toho 😐 Ja chcem aj satky lacnejsie aby som ich mohla v pripade potreby znicit 😃 A ked ich potom nepredam tak aspon sa budu mat moje decka s cim hrat 😛

• tak ja viem ze je niekto ochotny vyvalit nehorazne sumy za svadbu, ale mne by to bolo luto 😒 ja som prakticky clovek 😃

• rora dakujem moc za odkaz na stranku az sa budem sama doma nudit tak si postahujem nejake obrazky a budem sa hrat az do zblaznenia 🙂

• rora tak mi tvrdy alkohol uz mame kupeny mamka sa rozhodla kvoli tomu ze vraj sa mal zdrazovat a aby mala pokoj tak nam uz bude len treba vino ale to donesieme z moravy 🙂

• ahoj martinka- vsimam , ze mame rovnaky datum 🙂

• Ahojte, tak aj ja sa pripajam. Sice este nemame potvrdeny termin na urade ale myslime ze to ma este cas ale termin uz mame vybrany 10.9.2011. Chceme tak zaciatkom leta vybavit urad a zarezervovat miesto pre hostinu, myslite ze je to skoro? Ja by som pomalinky uz aj zacala postupne zhrnat malickosti ale myslim ze je to predsa este skoro teraz....dufam ze to do leta nejako vydrzim a ze odolam 🙂

• Moni na vybavenie uradu a miesta hostiny to podla mna vobec nie je neskoro

• sobicatko6 som rada, ze sa nasiel niekto s takym datumom 🙂))

• ahojte, vidim, ze stale vybavujete, riesite...uz aj ja chcem...len u nas je to zlozite, najprv musime spolocne vybavit niektore veci...dufam ze po velkej noci to zmakneme, kym drahy opat odide do prec. No a potom budem surfovat a hladat kadejake drobnosti a postupne kupovat...obrucky zvladame v lete, to bude tak akurat po "letnych bonusoch" v praci, aspon ich budem mat na co minut 😃

• kurtica, ja som povodne chcela s vybavovackami pockat este, ved svadba je az o rok, ale rozbehlo sa to samo nejako a nechcem vsetko zhanat na poslednu chvilu 😉

• Ahojte babule tak mne vcera prisli fotky zo saly ake tam robia farebne vyzdoby a mne sa zapacili cyklamenova, bordova a zelena a teraz ako sa poznam sa medzi nimi nebudem vediet rozhodnut. A pritom ruzovu z duse neznasam ale v tom priestore vyzera krasne, poslali mi aj zlatu ale ta je tam taka nevyrazna, bojim sa aby aj tie zelene masle na stolickach neboli az moc nevyrazne a bojim sa aby bordova uz nebola az moc taka tvrda farba. Ach to bude zase slamastika

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov