Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • este bude otazna miera donicenia 🙂 samozrejme, skus potom handlovat s cenou 😎 no urcite najlepsie bude ich kuknut osobne

• urcite. bez odskusania a zhliadnutia by to neslo. 🙂

• baby, videli ste našu katku???

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=673106&vReferer=

tak to neviem či ona dala súhlas na zverejnenie svojich fotiek, alebo čo to je.. 🤔

• Sponzor fóra
  • no to je docela haluz... 🤔

• ale Katka tie fotky nema ani v albume 😕

• má ich na facebooku.. 😕

• no to viem.... len mi je divne ze by ju tam niekto nasiel a skopiroval sem fotky. Asi najlepsie pockat na Katku 🙂

• myslíte že by niekto takto sprosto skopíroval??? 😠
    a ten druhý pár tiež ale fotili Miska a Misko, maju to na stranke...

• katuška, už si videla tie fotky???

• ahojte,prave teraz som to pozerala... akoze to je drzost strasna,...uz som jej aj napisala, dufam, ze to stiahne

• to asi skopírovala miške zo stránky, že? 😠

• podla mna ano, krava jedna! 😦

• tiež som tie fotky videla, som katke aj ip písala, že si to tam niekto capol... 🤔

• no najpravdepodobnejsie to z ich stranky skopirovali... lebo ku mne na faceboku sa len tak nedostanu a ked su tam aj ostatne miskine fotky... ach, toto tak nemam rada.

• tak ja sa presviedčam čím ďalej tým viac o tom, že niektorí ľudia nemajú oči.. a ja sem fakt asi nedám moje svadobné fotky.. kto ma má na fb, tak vidieť bude a basta..

• Sponzor fóra
  • ale nezabranis tomu uplne... tiez som mala foto len na facebooku, tu nie...a dostali sa k fotkam na stranke fotografa...

• tak náš fotograf dáva na svoju stránku zo 5 fotiek z každej svadby, čiže nie je tam toho veľa.. a dá sa s ním dohodnúť aj na tom, že ich na stránku nedá vôbec..

• tak my sme to mali na vyber tiez, ze ci mozu ist na stranku alebo nie. Ale dovolili sme to, pretoze som tym chcela aj Miske pomoct, nech sa mozu prezentovat.. ale toto som necakala...no nevadi...ona to hadam stiahne a ked nie, napisem adminkam a zmazu jej to oni.

• však to je to riziko.. 😒 ale tak zas to hádam nebude až taký problém s tým vymazaním..

• no, kati, čo ti ja poviem.. volala som na faru, že kedy sa môžme prísť dohodnúť a farár povedal, že až v januári..

• simcab nic si z toho nerob aj my ideme za fararom az v januari aj na matriku do konca nic okrem vianocneho darceka-obrucok a konecne mi prisli postou maslicky do kostolika uz len ist po ne 🙂

• tak ja sa vyprdnem na celú svadbu tento rok 😛 😃

• ahojte...to s tymi fotkami je riadna drzost...fuj 😐 😐

• ale tak zase kto môže vedieť, že kto je na tých fotkách?? my tiež nemáme v albumoch fotky, ktoré sme fotili my.. teda väčšinou.. 😒

• 😒 no ja mam dost s tymi fotkami. by som jej poriadne zaucho dala!

• ale nieco ine je vycapit fotku kyticku a niekoho s tvarou kde sa bozkava a podobne 😒 😒

• ahojte babule!!
    ja nechapem, na co su niekomu tipy na fotenie.... To ako ukazu fotografovi fotky, ze take chcem a potom sa postavia do nacvicenej pozy?? Ved je to potom take umele, ci nie? A ako pise kwetinka, vycapit niekoho fotku, ako sa bozkava, to je uz sila... A tiez potiahnut fotografovi fotky z web stranky.... Dufam, ze ta baba Katkine fotky vymaze!
    Ako sa inak mavate?
    Mne vcera moja babka povedala, ze vela vymyslam ohladom svadby, ze to este nevidela... 😃 😃 😃 A to som este teda ani vymyslat nezacala... 😃 😃 😃

• vitaj bero, kde sa tulas?
    Babka ti takto frfle pod nos? Co si jej povedala? 🙂

• aleeee kde by som sa tulala.. 😉 Bola si na tom svadobnom trhu (ci ako to mam nazvat)? Ako bolo?
    Moja babka si nedava servitku pred usta, povie, co jej slina na jazyk prinesie, ale mame super vztah, tak sa vacsinou len bavim na jej poznamkach... 😃 😃 Povedala som jej nech sa tesi na vymyslanie, co len pride...par mesiacov pred svadbou... 😃 😃

• babyyyy, kde ste vsetky???? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Bratislava
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov