Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • maaaaam ich! maaaam moje naadherne saty doma! 😃 ja to nevydrzim do juna, jeezos najradsej by som v nich behala furt! su nadherne, idem hned capnut do priprav fotecky nejake 😉

• gratulujem usacek!!!!!! 😉
    je to genialne!!! viem presne co prezivas!!! ja som svoje kupila pred tyzdnom a este stale tomu nemozem uverit!!!!

• nebola som, nakoniec som nikam neisla. aj som mala vytlacenu komplimentarnu vstupenku. Ale ked este bude, pojdem.
    Ake vymyslacky mas na plane? 😬

usacek tesim sa s tebou, aj ja som na moje stale pokukovala 😃

• Sponzor fóra
  • dakujeeeem baby! je to uzasny pocit, az teraz zacinam fakt verit, ze sa "cosi" chysta 😃 akurat, ze ich neviem capnut sem do albumu, lebo ma foto viac ako 700KB, skusim to nejako zmensit.. Ale obliect ich je riadna fuska, vazia sto kil 😃 ale su nadherne! 😉

• usacek, super!!! Aj ja sa s tebou tesim!!!
    lady, nabuduce idem s tebou! Mozem? 😉

• usacek gratulujeeeeeem 😉 😃

• tak ta holka mi prave odpisala, ze: prepac nebolo to tak myslene,dala som ich tam len na dnes lebo som ich ne nieco potrebovala ale este dnes vecer ich stiahnem..

by ma zaujimalo naco ich potrebovala.

• mozno ako vzor na svoju plastiku tvare 😃 😃

• 😃😃😃 kweti, si ma rozosmiala teraz😃

• kacennka, ja by som jej napisala, ze ked uz moje fotky pouziva, nech mi aspon laskavo povie, naco ich pouziva...
    kwetiiii 😃 😃

• ved som sa spytala... no som fakt zvedava...

• kacenka, ale fotky mate fakt krasne... 😉

• bero, dakujeme krasne🙂 som rada, ze maju uspech. Sikovna fotografka

• Najviac sa mi paci ta, co mate na oznamku v pravo dole. 😉
    Ja som zistila, ze s mojim drahym nemam ani jednu peknu spolocnu fotku.. 🤔

• no to sme ani my nemali doteraz. uz to bolo s nami zufale... a kde je on pekny som ja hrozna a naopak.

• Sponzor fóra
  • tak to uz je sila, bleee. To by som cih vysmarila zo svadby

• neviem, to uz skor vyzera, ze to nevesta tak chcela.... ktovie... mne by sa to teda nepacilo..

• a co kwetinka.....ved aj vy ste mali mat fotenie v nedelu? Ako to dopadlo???

• ahojte baby po dnesnom znechuteni nad ludmi na tomto portale som sa vyhrala s nasim svadobnym oznamenim a postupne skusam dalsie navrhy, co poviete? 🙂

• michala, co sa stalo...? 😐

a oznamko - jednoznacne treti navrh (11) je moj vitaz! jednoduche, konkretne, mile 😉

• usacek no presne to co sa tu rozoberalo s katkou ... zabila by som tu slecnu na spanku, keby tie foto nevymazala....kurnik sopa

• bambulka ziadnej odpovede si sa nedockala 😃 😃 😃

michala mne sa paci treti navrh, najviac ma zaujal, je jednoduchy a vystizny 😉

• Miška tretie je ,,the best off´´ 😉

• miška tiež hlasujem za č.3 🙂

kacennka no čo, ako to dopadlo? - vymazala ich a dala ti vedieť prečo ich tak potrebovala? Kokso to je drzosť, toľko vašich fotiek si tam dať, lebo to na "niečo" potrebuje, na čo kurnik?? Mám 100 chutí jej niečo pekné napísať 😃 😃 😃

Inak krásne dobré ránko vám prajem koťuhy 🙂

• ahojte,
    Miska, c. 3 sa paci aj mne najviac.
    Cakam u zubara, prisla som skor, tak kratim chvilku.

• ahojte babule, aj ty koťuha 😃 😃 😃 😉
    ja dnes idem asi umyť okná v robote a dám hádam aj také vianočné hviezdičky na ne, lebo vedúca chce dávať výzdobu na bud. týždeň, no radšej by som si to spravila sama ako každý rok.. 😒

• 😠 vianočná výzdobaaaa neeeee, už sa to blííííži

• ja som tiež z toho chorá, ale tak čo narobím 😞 ako tu robím, tak sa ani nejako neteším na vianoce, lebo ich mám už od novembra.. 😞

• nevadí 🙂) aspoň sa môžeš od novembra tešiť na darčeky 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.