Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ale ani na tie sa dáko veľmi neteším, lebo vždy sa ma každý pýta čo chcem a málokedy mám nejaké prekvapenie.. drahému som povedala, že chcem dieťatko pod stromček 😃

• tak toto sme si aj my povedali, že si urobíme skúšku na prvú svadobnú noc, ale asi to n ebude u nás také jednoduché 😠 a ľahké 😠 ale budem vám držať palce, aby sa vám ,,zadarilo´´ 😃

• jeeeej, tak vám by to fakt vyšlo presne na vianoce 😵 budem držať palce!!! nám ak by sa podarilo v svadobnú noc, tak bábo by sa narodilo niekedy na jar.. no uvidíme ako to všetko výjde..

• Sponzor fóra
  • ahojte 😉
    simcab - tak to je zlate 😵 Ja som drahemu tiez povedala, ze chcem pod stromcek miminko 😃 Ze ho to teraz nebude nic stat 😃

• ahoj bambulka.. no veru ho nič nebude stáť zaobstaranie.. ale čo potom??? 😃 😃 😃

• No ved prave preto taky darcek asi nedostanem 😞 Trosicku si musim pockat 😉

• usacek79 - moooooooc sa s tebou teším zo šatičiek 🙂 🙂
    simcab - 😃 😃 😃 ty si aká iniciatívna, v práci okná umývať 🙂 nám to tu zakázala naša bezpečáčka, že to je práca vo výškach a že nemôžeme 😃 ja vianočnú výzdobu až tesne pred začiatkom adventu budem dávať, teraz mám ešte jesennú, veď ešte ani len dušičky neboli 🙂

• aj ja chcem báááábo babyyy 🙂 tak mi drahý sľúbil, že tréning, resp prvá skúška na silvestra 😃 😃 😃 odkladáme to len preto, aby som sa zmestila do svadobných šiat, lebo som povedala dávnejšie drahému, že ak nebudem mať tie šaty ktoré som si vybrala, tak nebudem spokojná nevesta 😃 no a on sa toho teraz držííííííí, hoci to bol vtip 😃

• weri - 🙂 a ak sa to na Silvestra podari, zmestis sa? 🙂

• bambulka psssssssssssst, drahému som povedala že hej 😃 😃 😃 aaale tak zase komu sa podarilo na poprvé, že? 😬 to by som bola v 4tom mesiaci a to by som sa zmestiť snáď mala, šatky sú mi v páse trochu voľné, teda niečo by sa tam zmestiť mohlo 😃

• weri, však ja doma robím len pred mikulášom, ale v predajni je to iné.. som z toho na nervy, ale čo už.. 😦

• weri - 😉 budem mlcat 😉 No jasne, v 4.mesiaci je to na maloktorej velmi vidno, a na tebe, co si stihlucka, uz duplom nie 😉 Takze sa kludne aj moze podarit 😉

• jáááj simcab, to hej, to už je najvyšší čas - obchodníci už lákajú o 100 6 🙂 🙂 aspoň si natrénuješ na svoju výzdobku 🙂

• vieš, len mňa to prestane baviť asi po dvoch týždňoch keď sa tu na to budem kukať vyše mesiaca..

• to ti verím, ja nechápem už len z tých reklám - všade vianoce, veď ani dušičky neboli ešte a už sa predbiehajú kto má vianočnejšiu reklamu, vianočnejšie akcie... aspoň že ten malý vo vianočke je zlatučký, inak by som do tej telky niečo hodila 😃 ja budem mať vianočnú náladu tak v polovici novembra, skôr ani pomyslieť 🙂 kamoška ma už týždeň otravuje že čo chcem na vianoce, tak som ju poslala kade ľahšie, že nech sa ma skôr ako po dušičkách nič také nepýta 😃

• Sponzor fóra
  • baby tuším keď som tu ja, tak všetky zmiznete 🤔 😞

• barborka, a ktorý myslíš?? weri, ja som tu, len som nevedela čo ti mám na to odpísať.. 😴

• závoj číslo 1 😬

• barbora a ktorý, vyhodilo ich to veeeľa 🙂

simcab keď to tak čítam ani ja neviem čo by som si odpísala 😃

• barborav podľa mňa je úžasný 🙂 niečo podobné budem mať ja, len trošku dlhšie, moooooc sa mi to páči 🙂

• barborka, ten je krásny.. a aj stojí 😃 😃 😃

• aj mne, len tuším neposielajú na SVK... Wera a videla si aj niekde u nas predávať také nadýchané závoje?

• simcab - nooo ako tak kukám tak som spravila dobrú blbosť, že som si ho kupovala v Nicole, mňa stál 69 😕 a keď ho znovu pozerám je to aj dĺžkou skoro ten istý 😬 😃

• ja viem že stojí, len sa mi hrooooozne páááááči 😐 .... a inde stoja síce menej, ale vyzerajú otrasne!!!!

• nepozeraj sa na to!!

• na cenu? nebudem 🙂 ešte pokukam vselico tu a potom uvidím..iank myslíte, že je ťažké ušiť takýto závoj? lebo čo som videla, všetky su tak isto uchytené na hrebienku,..

• ale nie.. 😃 😃 😃 to som vierke napísala, aby sa nepozerala, lebo ten jej stál viac.. teda bol drahší.. 😃

• podľa mňa to nie je asi až taká vysoká cena - keď si predstavím čo som za ňho dala ja 😬 aaa šatky už vybrané máš? - aby sa ti k nim hodil 🙂 inak by som neváhala 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka