Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ale ani na tie sa dáko veľmi neteším, lebo vždy sa ma každý pýta čo chcem a málokedy mám nejaké prekvapenie.. drahému som povedala, že chcem dieťatko pod stromček :-D
Odpovedať
tak toto sme si aj my povedali, že si urobíme skúšku na prvú svadobnú noc, ale asi to n ebude u nás také jednoduché ]-( a ľahké ]-( ale budem vám držať palce, aby sa vám ,,zadarilo´´ :-D
Odpovedať
jeeeej, tak vám by to fakt vyšlo presne na vianoce x-) budem držať palce!!! nám ak by sa podarilo v svadobnú noc, tak bábo by sa narodilo niekedy na jar.. no uvidíme ako to všetko výjde..
Odpovedať
ahojte ;-) simcab - tak to je zlate x-) Ja som drahemu tiez povedala, ze chcem pod stromcek miminko :-D Ze ho to teraz nebude nic stat :-D
Odpovedať
ahoj bambulka.. no veru ho nič nebude stáť zaobstaranie.. ale čo potom??? :-D :-D :-D
Odpovedať
No ved prave preto taky darcek asi nedostanem :-( Trosicku si musim pockat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek79 - moooooooc sa s tebou teším zo šatičiek :-) :-) simcab - :-D :-D :-D ty si aká iniciatívna, v práci okná umývať :-) nám to tu zakázala naša bezpečáčka, že to je práca vo výškach a že nemôžeme :-D ja vianočnú výzdobu až tesne pred začiatkom adventu budem dávať, teraz mám ešte jesennú, veď ešte ani len dušičky neboli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem báááábo babyyy :-) tak mi drahý sľúbil, že tréning, resp prvá skúška na silvestra :-D :-D :-D odkladáme to len preto, aby som sa zmestila do svadobných šiat, lebo som povedala dávnejšie drahému, že ak nebudem mať tie šaty ktoré som si vybrala, tak nebudem spokojná nevesta :-D no a on sa toho teraz držííííííí, hoci to bol vtip :-D
Odpovedať
weri - :-) a ak sa to na Silvestra podari, zmestis sa? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka psssssssssssst, drahému som povedala že hej :-D :-D :-D aaale tak zase komu sa podarilo na poprvé, že? :-N to by som bola v 4tom mesiaci a to by som sa zmestiť snáď mala, šatky sú mi v páse trochu voľné, teda niečo by sa tam zmestiť mohlo :-D
Odpovedať
weri, však ja doma robím len pred mikulášom, ale v predajni je to iné.. som z toho na nervy, ale čo už.. 8-(
Odpovedať
weri - ;-) budem mlcat ;-) No jasne, v 4.mesiaci je to na maloktorej velmi vidno, a na tebe, co si stihlucka, uz duplom nie ;-) Takze sa kludne aj moze podarit ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jáááj simcab, to hej, to už je najvyšší čas - obchodníci už lákajú o 100 6 :-) :-) aspoň si natrénuješ na svoju výzdobku :-)
Odpovedať
vieš, len mňa to prestane baviť asi po dvoch týždňoch keď sa tu na to budem kukať vyše mesiaca..
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verím, ja nechápem už len z tých reklám - všade vianoce, veď ani dušičky neboli ešte a už sa predbiehajú kto má vianočnejšiu reklamu, vianočnejšie akcie... aspoň že ten malý vo vianočke je zlatučký, inak by som do tej telky niečo hodila :-D ja budem mať vianočnú náladu tak v polovici novembra, skôr ani pomyslieť :-) kamoška ma už týždeň otravuje že čo chcem na vianoce, tak som ju poslala kade ľahšie, že nech sa ma skôr ako po dušičkách nič také nepýta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby tuším keď som tu ja, tak všetky zmiznete =-) :-(
Odpovedať
baby čo hovoríte na takýto závoj? http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc...
Odpovedať
barborka, a ktorý myslíš?? weri, ja som tu, len som nevedela čo ti mám na to odpísať.. |-|
Odpovedať
závoj číslo 1 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
barbora a ktorý, vyhodilo ich to veeeľa :-) simcab keď to tak čítam ani ja neviem čo by som si odpísala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
barborav podľa mňa je úžasný :-) niečo podobné budem mať ja, len trošku dlhšie, moooooc sa mi to páči :-)
Odpovedať
barborka, ten je krásny.. a aj stojí :-D :-D :-D
Odpovedať
aj mne, len tuším neposielajú na SVK... Wera a videla si aj niekde u nas predávať také nadýchané závoje?
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - nooo ako tak kukám tak som spravila dobrú blbosť, že som si ho kupovala v Nicole, mňa stál 69 :-. a keď ho znovu pozerám je to aj dĺžkou skoro ten istý :-N :-D
Odpovedať
ja viem že stojí, len sa mi hrooooozne páááááči :-| .... a inde stoja síce menej, ale vyzerajú otrasne!!!!
Odpovedať
nepozeraj sa na to!!
Odpovedať
na cenu? nebudem :-) ešte pokukam vselico tu a potom uvidím..iank myslíte, že je ťažké ušiť takýto závoj? lebo čo som videla, všetky su tak isto uchytené na hrebienku,..
Odpovedať
ale nie.. :-D :-D :-D to som vierke napísala, aby sa nepozerala, lebo ten jej stál viac.. teda bol drahší.. :-D
Odpovedať
http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... ani tu niektoré nevyzerajú zle...
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa to nie je asi až taká vysoká cena - keď si predstavím čo som za ňho dala ja :-N aaa šatky už vybrané máš? - aby sa ti k nim hodil :-) inak by som neváhala ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?