Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • jaaaaj, tak na to sa ani jedna nesmieme pozerať, lebo to by nás šlahlo 😃

• mám, len nie sú s vlečkou... mysliš že to vadí? a čo hovorte na to, ak ide závoj až po zem, aj ked tam ta vlečka nie je?

• tak tak, nepozerám, tiež keď som bola v jednom salóne sa ma pýtala že koľko som za ňho dala, tak keď som im cenu povedala, tak nechápala, že koľko si pýtajú 🙂 ale tak čo, je to ten najkrajší aký som si mohla vybrať a cenu už neriešim radšej 😃 ja som taká že keď sa mi niečo moc páči, tak si to kúpim, cenu neriešim a potom čumím, že aha, majú to aj lacnejšie, ale čo už so mnou, vydávam sa len raz 😃

• Sponzor fóra
  • baby a ešte jedna otázočka: aká je farba champagne?

• ja si myslím že vôbec nevadí že nie sú s vlečkou 😉

• dakujem 🙂

• za odpoved myslím 😃

• ako šampanské.. taká ani béžová ani ružová..

• barborav - taka ako sampanske 🙂)) nie slonovinova - ta je viac biela, ale taka akoby troska do zlatista, ale iba taky nadych - velmi pekna 🙂)
    aj ked neviem, ci som to napisala zrozumitelne 😃

• peťka, ale aj s nádychom do ružova trošku.. ale je kráásna

• Ahojte... Miska, oznamko cislo 3 je najkrajsie🙂 jasny favorit.

wera, ano vymazala to, ale nic mi na to uz neodpisala, ze naco ich potrebovala

co sa tyka zavoja, ja asi nebudem mat...

• ahoj katka 🙂 už si objednala??

• napisala som jej, ze kedy by jej vyhovovalo prevzatie... ale este sa neozvala

• kacennka, aspoň že tak, že to vymazala, ale ako si môže dovoliť dakto uverejňovať cudzie fotky a toľko! u seba v albume bez dovolenia... ani sa ti neospravedlnila ani nič???

• Sponzor fóra
  • jej baby, včera som bola u deduška a babičky, deduško sa mi chválil aký oblek bude mať na našej svadbe, tak sa mi predvádzal, obliekal si sako, že aký je v ňom fešák 😵 juuuuuj také moje zlatíčko je 🙂 sa tak promenádoval, ešte sa pýtal, že či bude ku mne ladiť, no teší sa moc že sa mu vnučka vydáva 🙂 jaaaj len som sa chcela o moju radosť s vami podeliť 🙂

a ako vaše prípravičky nesú vaši blízky? 🙂

• caute nevesticky. veri, aj ja uz chcem skusat babino 😬 Dufam, ze sa vam zadari 😃

Ja si zavoj sama budem robit, uz len nech moj vyoadne z domu na den a ide sa na to. 🤔

• ach, weri, veľmi sa s tebou teším 🙂 🙂 🙂 no zároveň som aj smutná, pretože ja už starých rodičov nemám a veľmi mi chýba hlavne môj starký.. 😢

• ladyjh ahooj 🙂 aj ja dúfam, že sa vám zadarí - možno budeme aj spolu naraz kočíkovať (minimálne virtuálne) 😃

• weri ti mas ale stastie ze mas este starych rodicov.... 😞 ja uz mam len jednu banku lebo minuly rok mi zomreli 2 dedkovi a babka ...bol to velmi zly rok 😞

• wera, napisala mi len tu jednu spravu vtedy: "ahoj,prepac nebolo to tak myslene,dala som ich tam len na dnes lebo som ich ne nieco potrebovala ale este dnes vecer ich stiahnem.. " ale to uz je jedno, nechcem to uz riesit.

ja mam iba dve babky, dedka ani jedneho. A z toho jedna babka na 90% nepride na svadbu, pretoze je na vozicku a odmieta chodit niekde do spolocnosti, stale je len doma zavreta😞( takze ak pojde aspon do kostola, tak to bude uspech, ale pochybujem😞

• hm kacenka...to mi je luto...moja babka je zdrava nstiastie a stale chodi kazdy den do kostola...a uz sa vypytuje kedy bude svadba uz aj tento rok chcela..neviem kam sa ponahla 🙂 povedali sme ze treba pockat nemame peniaze... 🙂

• ladyjh ides si robit sama závoj? a mas aj nejaku predsatvu? a tyl uz mas kupeny?

• weri jasne 😃 😃 😃

ani ja uz nemam starych rodicov 😞 Ale som rada, ze sa dedko s tebou vytesuje, weri. rada by som si myslela, ze aj s nami sa starki tesia, ze nevesticky? 😬

Zavoj hej sama, material este nemam, ale mam vyhliadnuty, a uz len treba ist pon 🙂

• a kam ho pojdes kupovat?

• simcab, dračica, kacennka - veľmi ma mrzí, že už nemáte dedkov, babičky 😞 ja mám s deduškom taký vzťah akoby bol môj otec, a keďže tatina už nemám, tak neviem si predstaviť, že by v tento deň nebol so mnou ani jeden.. 😞 Ale nebuďte smutné, určite budú nás budú všetci naši blízki, aj tí čo už nie sú medzi nami sprevádzať nielen na svadbe, ale aj životom a dávať na nás pozor 🙂

• pojdem ho kupovat do velkoskladu materialov a latok 🙂

• werus zlaty dedko 🙂))
    moj sa uz tiez chysta 🙂) aj s babkou 🙂) ja mam len z mamininej strany vsetkych 🙂)

• baby pierka budete dávať aj ženám? 🤔

• barborka, my nebudeme mať pierka asi, no u nás sa dávajú len mužom..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Túžite po krásnych svadobných fotkách, ale neradi sa fotíte?
    Nafotím vám fotky plné emócií, s ktorými znovu prežijete tie najkrajšie chvíle.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov