Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • bambula a vy tiez mate tie predsvadobne foto? si nespominala 🙂
    no fotky asi cca. do 2 tyzdnov..som hrozne zvedava ci nebudem ako opica na nich 😃 😃
    no jun mam rada, ale bolo by to moc skoro kvoli skolskym povinnostiam...a 9 je moje oblubene cislo 🙂 tak pojdem asi zajednat termin na matriku

• bybi...a moja fotografka sa ti nepaci? ja odporucam

• no nespominala som, pretoze nas nefotil fotograf, ale moja sestra s nasou zrkadlovkou a upravuje mi ich kamarat 😉 Takze takto sme to pospajali 😉 a sama som zvedava ako budu vyzerat po uprave. Uz teraz su celkom fajn.
    Tak len si kweti cim skor rezervuj termin, aby ti ho niekto nevyfukol a nemusela by si sa vydavat niekedy az v novembri 🙂

• Sponzor fóra
  • bambula to je jedno kto foti a kde 😃 fotky su fotky 😃

• kweti ved jasne 😉 A som zvedava aj na tie vase. Kde ich potom uvidime? 🙂

• kacenka posles mi nejaku web stranku? Ja uz mam viac menej vybratych, aj maju este volno na nas termin, len sa obzeram aj po niecom lacnejsom, ak by som nasla a pacili sa mi aj fotky 🙂 Aj jeden znamy foti, ja mam celkom dost moznosti, ale stale som otvorena dalsim 😬 😃

• tak mi mamina prave pisala, ze uz mame zapisany termin aj na matrike na 13/08/11 o 17.00 🙂 A zacina to byt realne 😬 😃

• Dakujem 🙂 asi na fb a tvoje?

• bybi!!! gratulujem!!!! to je genialny pocit - a teraz to fakt zacne byt total realne..... mozes zacat countdown!!! 🙂

• kweti - no tiez asi na FB. Aby sa nestalo to, co s kacenkou, ze jej niekto takto drzo skopiroval

• bambi...ja som ale tie fotky mala tiez iba na facebooku.

• baby, čo hovoríte na inofarebné topánky ? myslím že keby neboli klasické biele, krémové a td...
    bybi gratulujem a veľa zdaru pri prípravách 😉

• kaccenka ale boli aj u Mišky na webe... to si podla mna odtial stiahla ta ,,slečna´´ 😐 drzé dievčisko 😦

• bybi fiiha az o 5tej? 🙂

• kacennka - sice ozaj, ty si ich tu nedavala. Ale tak ako pise barborav, z Miskynej stranky. Hm...drzost. 😠
    barborav - no ja rozmyslam na fotenie inofarbene topanocky 😉 TAke aka bude vyzdoba. Cize tie fotky mozu vyzniet zaujimavo. Kdesi som to videla 😃

• Sponzor fóra
  • barborka, ja som tiež chcela farebné topánky.. nejaké cyklaménové, zelené, fialové, no nakoniec som zohnala streiborné, tak budú tie..

• bambul- no ja si totiž neviem vybrať!!!! je vela pekných topánociek... ale asi si tiež zoberiem jedny také ,,lacnejsie´´ na fotenie, aj tak sa bojim že sa zafúlaju, lebo v marci moze byť všelijako 😦

• ja si mozno na fotenie dam cyklamenove ak zozeniem... ale to len tak, pre par zaberov... inak mam krasne biele kupene uz🙂

• baby vy este nemate topanky? 😃 😃 😃

• tie strieborne su kraasne, keby som sa vydavala v lete, tiez mam nejake take 😉

• mám, staáli asi 8€ a sú biele, ale zistila som, že saty su belsie a nejak sa mi to bije 😠

• no len mne sa trochu prestali páčiť.. 😬

• barbora ale ved po satami ich nebude vidiet, nie?

• basi - ja tiez ked obzeram mimibazar, och...objednavala by som zaradom. Ale tiez chcem cyklamenove, len cisto na fotenie 😉 Vezmem "do ruky" 😃 Alebo nejake cizmy zeby? 😃 😃 😃 Aspon bude sranda

• ja sa inak tiez bojim stiahnutia fotiek a nexcem ich ukazovat ´´celemu svetu´´, ale zas je to reklama pre fotografa a nexcem zniet ako nevdacnica..ale vadi mi to kvoli sukromiu..co vtedy robit? 😐 😐

• kweti - a pytal sa vas fotograf ci moze zverejnit vase fotografie?

• bambula, este sme o tom nehovorili...ale pride mi to nevdacne,hm? 😐

• ahojte!!!
    usacek, celkom si ma pobavila, ked si napisala ako tvoj chlap reaguje na svadbu!! Moj je totiz taky isty!! Este mi aj "slubuje", ze v kostole odpadne. 😦
    Musela som mu slubit, ze nebude musiet citat manzelsky slub. Takze zatial je na tom, ze povie "ano" a padla.... Radsej som mu este nepovedala, ze v kostole sa hovori: ano, beriem a slubujem.... 😃 😃 😃

kaccenka aj my budeme mat kapelu - cimbalovku, tiez za 350 a tiez 5 chlapici...Ale oni maju aj aparaturu a kazde druhe kolo sa hraju na Dj.. 😃 😃 Tak je to lepsie, lebo chcem pekne ludovky, ale zas nie cely cas..... Ako to budete mat vy?

bybi, gratulujem k datumu!!!!! Tesim sa s tebou!!

Baby, vy uz mate tooolko veci pokupovanych..... Ja nemam absolutne nic..... 🤔

• bero caaaau, ja mam len topanky 😃 😃

• no kweti, topanky je moj velky problem..... tak pre mna by to bolo, ze super UZ mam topanky.... 😃 😃
    Ako vy s datumom? Kedy ides zarezervovat??

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.