Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ja by som ani nechcela tak neskoro.. chcem, aby to trvalo co najdlhsie... Dufam, ze neskoncime pred 5 rano.. 😃 😃 😃 😃 😃
    Ale ak nemate potom hostinu a takto sa vam to paci, tak preco nie?

• ja by som tiez uz neskor ako o 17 nechcela. aj takto je to dost neskoro, pretoze omsa skonci tak o 6, gratulacie plus cesta do restiky , tak prideme okolo 7, uvodne veci ako roybijanie taniera a tak.. jest zacneme o pol 8.... ale zase na skor to dat nemozme, lebo nestihneme.

• Kacenka a preco skor nestihate? Kvoli foteniu?

• Sponzor fóra
  • ano kvoli foteniu, pretoze ho chceme mat aspon 2 hodiny a dalsie skoro dve hodiny trva cesta na zamok a spat.

• no tie presuvy hore dole su najhorsie... zisiel by sa teleport... 😃 😃

• no tak teleport by nebol zly😃 zajtra idem domkov konecne, tak potom pridam fotocky v satickach do albumu.

• kati, idete sa fotiť do zv, či kam??

• ahojte tak my mame sobas na 16.30 ale koli tomu ze chceme trosku usetrit lebo keby je o 15 ako sme povodne chceli tak by bolo jedlo o 17,o 20 a potom popolnoci ci ako to byva takto bude medzi 18.30-19.00 vecera a daslie jedlo az potom medzitym zakusky,torta,slane a blabla 😉

• simonka, ano do ZV a este na skliarovo k takemu jazierku, kde sa aj Evka fotila. A co vy?

• my mame v kostole svadbu uz o druhej - velmi som to takto chcela lebo tympadom nieje nikto pred nami a nemusime na nikoho cakat....
    fotit sa budeme po obrade... zatial dostanu hostia malu prechadzku cez bratislavu do restiky a tam ich budu cakat jednohubky a sekt kym za nimi po foteni dorazime aj my....
    snad to vsetci pochopia... nechcela som sa fotit pred obradom kedze by som to chcela tak ala film, ze ma snubenec v ten den naozaj az pred oltarom uvidi uuuuplne prvy krat...

• arainy aj ja uvazujem o 2hej, len vsetky tu maju neskoro a hovoria ze by to nestihli, tak neviem co si mam mysliet

• kweti... ja by som preto nestihla, lebo potrebujem 4 hodiny na fotenie (2 fotenie plus 2 cesta), cize ak sa chces fotit aj s cestou tak 2 hodinky tak to stihas v pohode, dalej to zavisi ci chcete alebo nechcete odobierku, ako daleko byva priatel atd...

• kweti tym ze ja sa budem vydavat v bratislave v dome a fotenie chcem po obrade a tiez vlastne v bratislave (teda este neviem presne kde ale tam niekde v starom meste) tak mi pred tou druhou ostava us len pekne sa do ruzova vyspinkat, obliect, nalicit a ucesat... a je to...
    podla ma to zavisi od toho ze ako to vsetko skombinujes - presne ako hovori katka... este aj pred obradom sa stihnes nafotit ked to mas blizko a nemusis cestovat...

• arainy, tak vybavim tvar, vlasy, obleciem a ideme sa fotit..vsetko je blizko v meste

• no my sa tiez doruzova vyspinkame (ak nam to emmuška dovoli) a potom musim doladit co by malo byt skor to neviem -kadernicka ci make-up?? asi ich obe zavolam na 1 cas domkov (resp.k svokre kedze tam je svadba) a hotovo potom sa obleciem a sup ho o 13-13.30 fotit a potom 16.30 svadbáááá drahy ma uvidi v satkach pred fotenim tesne 😉 ostatni hostia az potom ked budeme vstupovat do kostolíka 🙂 no v kazdom pripade uvidime 😉

• Sponzor fóra
  • keď tak nad tým rozmýšľam.. tak mne by sa tiež páčilo keby ma videl prvýkrát v kostole.. a to bol aj prvotný plán.. tak keby sme mali svadbu o nejakej druhej, tak fotiť sa môžme okolo piatej 😃 no..

• kacennnka chapem to cestovanie...ja som nikdyna to nemyslela, akoze cestovat tak daleko kvoli miestu 🙂

simcab tak chod na 2hu 😛

• čaute kočeny 🙂 Našla som video za 200€. Nakoľko som video nechcela predtým, tak už nad ním uvažujem, nakoľko je tá cena naozaj zaujímava 🤔

• ahojte babušky 🙂

my máme obrad o 16tej, ráno ma učešú, nalíčia, potom ideme na fotenie, tiež ako kacennka - 2hoďky fotenie, 2 hoďky cesta tam späť, a potom príde naše ááááááááááno 🙂 😵

barborav - a videla si ukážky toho kameramana? 🙂 cena to je fakt super 😉

• ved práveže hej, aj stránku má celkom slušnú..... 🤔

• tak potom keď sa vám páči, tak skúste si dohodnúť stretko a tak, nech vám keď tak ukáže celé dvd aby ste mali predstavu a pokiaľ bude mať voľný termín ešte, tak nie je o čom 🙂

• tak som sa nas*ala teraz v diskusii ako si urobiť zadarmo reklamu.. ma asi picne!!!

• dievčatá ahojte, som sa dlho neukázala, ale dnes mi fakt nedalo. tak ma vytočil jeden príspevok o reklame že až. ja nechápem načo sem chodia ludia, ktorým sa stránka nepáči a potom len kritizujú 😮

• maruška aj ja som sa vytočila... 😠

• tu slečnu asi dlho nikto nenakopal do zadku. slepica jedna...

• škoda sa rozčulovať na ráno, už do tej témy ani len nenakuknem.

• ani ja 😃

• zaujimave je, že sa objavovala len v témach o fotografoch 🤔
    včera mi snúbenec hovoril, že jeden jeho známy mal svadbu za 15000 eur a bral kvôli tomu pôžičku. som sa troška pobavila, lebo že v banke mu naozaj napísaly do zmluvy že pôžička na svadbu 🤔 som ani nevedela že také niečo u nás existuje.

• 15000 fíííha, to mám polku dočeku nášho 😃

• on bol z vietnamu, ale žije na slovensku.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov