Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
prečo ste sa rozhodli pre tento dátum?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Povodne sme chceli 30.6.2012 v den nasho 7. vyrocia, no drahy prisiel s tym, ze to chce uz toto leto, co bude, tak sme hladali najpodobnejsi, najokruhlejsi a najlahsie zapamatatelny datum... :-) A vy?
Odpovedať
no tak my máme 1.8. výročie "chodenia", 31.7. sme sa zasnúbili, tak teda svadba bude 30.7., a budeme všetko oslavovať pekne spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aspon sa to bude dobre pamatat...:-)
Odpovedať
simcab tak potom mozete vzdy tri dni oslavovat v kuse.... cool! :-)
Odpovedať
ide hlavne o to, že budeme oslavovať len raz v roku (dajme tomu, že aj tie 3 dni vkuse).. pekne si povieme.. sme spolu 10 rokov, z toho 2 ako manželia.. x-) napríííííklad..
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Pekneeeeeeee.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vtierknem :-D my sme spolu od 7.5.2007, drahy ma poziadal o ruku 7.6.2009 a svadba bude v den nasho 4teho vyrocia - 7.5.2011 kraaasne nam to na sobotu padlo :-) a byvame spolu od 9.5.2010 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Alique jaaaj a pozeram ze kolko bab ma taky isty datum :-D :-D
Odpovedať
weri, vy to tiež máte pekne podelené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) My sa poznáme od 29.6.2005, spolu sme od 30.6.2005, bývame spolu od 1.6.2006, drahý ma požiadal o ruku 24.12.2009 a svadba, nakoľko je drahý nedočkavý, nebude 30.6.2012 (siedme výročie), ale 30.7.2011 - mesiac po šiestom... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme teda uplne mimo spolu chodime od 14. Novembra 2005 od maja roku 2008 spolu byvame ,zasnubili sme sa 8.augusta 2008 a svadbu mame 4.juna 2011
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No tak aj ja sa pridam :-D My sa pozname od augusta 2001, spolu sme od 30.12.2001, byvame spolu od januara 2003 a svadba bude az 13/08/2011 :-D
Odpovedať
no toto je fakt zaujimave.... tak vam poviem aj ja :-D sme spolu od 8.12. 2007 zasnuby 14.2.2010 svadba 7.5.2011 my musime oslavovat kazdych par mesiacov... :-) huraaaaa darceky!!! :-D (in my dreams...)
Odpovedať
Profilova fotka
Bybi wau :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska ja viem, uz je na case, ze? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Nie len ta obdivujem, ale v dnesnej dobe to nie je nic nezvycajne aj moja sestra bola taka ista
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sme uz bookli aj DJ, nakoniec sme sa rozhodli pre DJ Gusta, referencie na neho su vynikajuce (tie boli super aj na DJ Bennyho), ale rozhodla trosku aj cena, kedze DJ Gusto je z Castej co je pri Trnave a DJ Benny je az z Popradu, tak to cestovne bol dost velky rozdiel :-) A este jedna vec co rozhodla bola, ze DJ Gusto hra kym sa ludia bavia, dj Benny hra do 4-tej rano a potom sa priplaca za kazdu nacatu hodinu. A keby sa ludia bavili az do nejakej 6-tej co dufam ze budu, je to extra 100 eur co je teda dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska no my sme uz planovali svedbu nie raz, ale nikdy sme sa do toho tak poriadne neopreli a potom bolo vzdy nieco dolezitejsie... Tak teraz uz to snad dotiahneme do konca :-)
Odpovedať
my sme spolu od marca 2007, zasnuby od decembra 2007 a svadba jul 2011 :-)
Odpovedať
tak ako aj my sme spolu dosť dlho.. od augusta 2003, čiže dva dni po svadbe to bude 8 rokov.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi ono podla mna je len dobre ked su dvaja spolu tak dlho a hlavne ak vo vztahu nemaju rutinu,s tale si rozumia, vedia sa porozpravat o vsetkom, vedia robit kompromisy, potom je podla mna svadba len papier pre blaho v dusi svokry :-)
Odpovedať
podla mna nezalezi pre svadbu ako dlho ste spolu :-) zalezi ako dobre sa poznate a laska...
Odpovedať
Profilova fotka
kweitnka teraz citam jednu knihu v ktorej je krasne povedane ze laska nestaci ;-) Podla mna je to pravda myslala som si tak 2-3 roky dozadu ze laska je vsetko, ale nie je....Je to zlozite |-|
Odpovedať
:-D :-D haha ze pre svokru..vydavame sa snad pre seba, nie pre druhych nie? :-D ci sa mylim? :-D :-D osobne pre mna je svadba velkym dnom a nikdy to nebude len papier :-) pre mna je to velky krok v zivote, zmena, na ktoru sa moc tesim :-) :-) :-)
Odpovedať
kwetinka presne tak!! My sa pozname asi tak 5 - 6 rokov...ani neviem.. Spolu sme od aprila 2010, zasnubili sme sa posledny majovy vikend 2010 a svadba bude presne o rok!! ;-) Niekedy rozmyslam, ako som mohla byt taka hlupa a nevidiet, co som mala pod nosom... =-) :-)
Odpovedať
michala kazdy ma svoj nazor na lasku :-)
Odpovedať
miska, podla mna je potrebna hlavne laska a komunikacia!!! Ta je fakt velmi dolezita!!!
Odpovedať
aj podla mna - na vztahu aj tak treba stale vedome pracovat a spolu rast v laske... a navyse podla mna to clovek citi vovnutri - je to iny pocit ako iba zalubenie, a aj iny ako iba vasen... je to aj jedno aj druhe ale este aj take nieco extra - taky hlboky pokoj alebo ani neviem ako to nazvat... ale podla mna (aspon u mna to tak je) clovek presne vie, ci on je ON alebo nie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka pre mna sa svadbou v nasom zivote nic nemeni, kedze niesom krestanka, tak si svojho draheho budem stale uzivat tak isto a vsetko co k tomu patri....ja by som svadbu nepotrebovala, naco jedine co po nej pocitim je prsten na ruke, zopar skaredych slov od urcitych clenov rodiny a pocit v penazenke o par tisic menej.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?