Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) pridam aj ja nase datumy :-D spolu sme od 16.12.2006, zasnubili sme sa 13.8.2010 a svadba bude 11.6.2011 ;-)
Odpovedať
a najkrajšie je viete čo??? že sme stále zaľúbené :-) Síce ja mám z neho občas vyrážku, keď ma serie s blbosťami, ale inak ho milujeeeeem :-N síce som si vedomá, že za 5rokov mi možno polezie krkom, ale v momentálnej situácii mna to vôbec netrápi :-))))
Odpovedať
usacek neverim ze mas tolko rokov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweeeti - nemaaaaaam! to len v obcianskom mam taky mylny datum narodenia! :-D :-D barborav - ja som aj v tych dlhych vztahoch bola v podstate zamilovana celu dobu, samozrejme iny je osial pocas prveho polroka-roka, ina je potom laska po dlhsej dobe. ale ja viem byt zamilovana nekonecne dlho a tie "drobne lezenia na nervy" su fajn, ved by sme sa unidili, keby sme boli dokonali! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby hlasim sa vam po vcerajsku mojej otrasnej choroby :-( cely den mi bolo zle nic som nejedla,nepila ... dnes je uz nastastie lepsie ... kedze tu pisete datumy prispejem aj ja tymi nasimi takze : pozname sa od roku 2002 a do roku 2006 sme boli skvelymi priatelmi ktory si telefonovali a taak od maja 2006 sme spolu chodili lenze potom isiel na 2 mierove misie na Cyprus a do Syrie a tam sme mali pauzu az do roku 2008 a od 1.8.2008 sme opat spolu (medzitym sme si aj tak smskovali a na nete ked bol na misiach boli sme kámosi) v januari 2009 som otehotnela a spolu byvame od 18.5.2009 zasnubili sme sa 14.2.2010 ;-) a svadba bude 11.6.2011 :-D komplikušš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pridam aj ja nejake datumiky. S mojim nastavajucim sa pozname od mojich7 rokov ( teraz mam 25) boli sme dlho kamarati, potom sme sa kvoli nejakej hluposti strasne dlho skoro 6 rokov vobec nebavili, ani sa nezdravili ( totizto byvame v rovnakej brane, na rovnakom poschodi a mame oproti byty :-D ) v aprili 2009 sme sa zase zacali bavit, robit spolu kazdu kravinu, boli sme spolu cele dni, a 6.1.2010 sme sa dali dokopy ako partnery. No a 26.9.2010 ma poziadal o ruku a povedal ze si neviem predstavit bezo mna zivot a ze kazdy den ma miluje viac a viac . A svadba bude 11.6.2011 :-D
Odpovedať
baby, vy ste ako z telenovely :-D
Odpovedať
barbora pekne to maju, vsak? :-)
Odpovedať
hej :-) šak taká romatika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja to mám podobné ako trdielko, teda čo sa týka tej mierovej misie. Ale pekne od začiatku, zoznámili sem sa s drahým 28.08.2004 na Country Lodenici v Piešťanoch. Country nie je môj štýl, ale pozvala ma tam moja kamoška, sestra môjho bývalého, ktorý sa so mnou v tej dobe rozišiel, takže som si bola liečiť rozchod. S jeho sestrou sme doteraz dobré kamártky a som jej vďačná za to že ma vtedy pozvala a ja som mohla stretnúť moju lásku. Odvtedy s drahým chodíme na lodenicu každý rok okrem jedného, keď v roku 2007 bol polroka na misii v Afganistane ;-( . V roku 2008 na naše 4. výročie ma netradične ale pre mňa romanticky v stane požiadal o ruku. Svadba by mala byť, keď všetko dobre pôjde, 27.08.2010, teda skoro na naše 7. výročie. Veľmi som chcela svadbu minulý rok, lebo to vychádzalo akurát na sobotu, ale bola som čerstvo po škole a ani financie neboli. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak aj moja profilová fotka je fotená v stane keď sme boli na lodenici :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no s mojim to mame ako pribeh na telenovelu fakt.. od toho dna, co mi posledny skolsky den dal tu moju prvu pusu sme sa fakt nikdy nestretli, hoci sme byvali v podstate kusok od seba. A co sme mali potom obaja dva vazne vztahy, obaja sme mali svoje byvale polovicky zase nedaleko seba - furt sme sa minali a pritom furt sme boli nedaleko :-) az potom uuuplna nahoda zasiahla - ani neviem ako som sa s mojim kolegom zacal bavit odkial je, z ktoerj stvrte, a bol odtial, co moj. A ze ci ho pozna som sa opytala (predsa len prva laska je nezabudnutelna, z casu na cas som si na neho spomenula) A kolega mi povedal, ze su dobry kamosi. No ja som vtedy este bola v tom 7rocnom vztahu, aj ked uz v silnom pokuseni to ukoncit, takze som tohto ani neriesila. No raz moj iny kolega mal pracu, kde sa mu presne hodil kontakt na cloveka, ako je moj terajsi. Tak som na neho ziskala cislo a dala kolegovi. No a tak zacalo mojmu vrtat v hlave, odkial ma na neho cislo a dopatral sa ku mne. Vygooglil si, ako vyzeram a zistil, ze som na FB. Kvoli mne sa tam zaregistroval a este tri mesiace otalal, kym ma poziadal o priatelstvo. A dobre urobil, lebo presne vtedy odisiel moj byvaly na 3 mesiace do Indie a tak som si s tymto zacala "nevinne" pisat.. Po mesiaci sme sa uz uplne "online zamilovani!" stretli a odvtedy sme spolu :-) takze moj terajsi bola moja prva a dufam, ze posledna laska! pribeh na dlhe vecery, pre nase vnucata :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my to mame tiez trosku ako telenovelu :-) zoznamili sme sa mesiac po mojom rozchode s priatelom.. a asi tak, ze on bol taxikar a ja zakaznik :-) aaale to je na dlhooooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, ja zboznujem telenovelova pribehy :-D aj ten nas je samozrejme trosicku pestrejsi, ako ten vycuc, co som sem dala, ale to je o to krajsie, ked mame "pribeh lasky" 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sorry, oprava, svadba by mala byť samozrejme 27.08.2011 :-) a nie 2010.
Odpovedať
zuzka a sak aj to 2010 neznie zle :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, sú to krásne príbehy. A ja verím že všetko zlé je na niečo dobré a že niekto tam hore alebo osud zariadi aby sme toho svojho pravého stretli. Veď keby som si neprežila dva v tej dobe dosť bolestivé rozchody, nestretla by som svoju lásku. Teraz to beriem tak že tým dvom pánom môžem len poďakovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, znelo by to dobre, to by som už bola 2 mesiace vydatá žienka. :-D
Odpovedať
hej kazdy ma ten svoj pribeh :-) niekedy sa clovek zamysli ako sa viacero nahod spoji a vdaka nim sa date dokopy :-) alebo niekto hovori ze nahody neexistuju :-D :-D no ja kazdopadne verim v osud a v pravu lasku na cely zivot ( i ked mnohi dnes uz odmietaju tieto nazory a xcu byt single forever :-D )...a lasku a puto citim casom este vacsie :-)
Odpovedať
aj ja verím, že sa ľudia môžu lubiť celý život. Len mi lezú na nervy niektoré moje vydaté známe, ktoré ma neustaále odhovárajú a znechucuju mi to. za to že oni sa na pdr vydali, musím sa zle vydať aj ja??? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ja som s mojim od Septembra 2004, pozname sa asi od Marca 2004. Zacali sme spolu byvat skoro hned a zasnubili sme sa minuly rok v Juli, svadba bude presne 2 roky od zasnub. A suhlasim s vami s tym co pisete na temu o com laska vlastne je. Super konverzacia. Aran to pekne napisala. Ja by som asi k tomu este dodala, ze je dolezite aj to, ze obaja maju chut ist a bojovat spolu, a este mat zmysel pre zavazok - aby to bolo na cely zivot, v dobrom aj zlom, v chudobe aj bohatstve...... A komunikacia je tiez dolezita. idem dociat posledne 2 strany. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veri, tak ja mam svalovicu na jazyku stale :-N ale to z toho mojho klabosenia. u teba to bolo aspon uzitocne :-D Bybi, mala aka zlata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alik, tesim sa s tebou, nech vam to minimalne takto pokracuje. aj vy budete skusat hned po svadbe? Alebo aj pred? :-)
Odpovedať
barbora napodobne :-D :-D bud reci vydatych, ktori znechucuju svojimi zazitkami ( alebo aj nedavno vydate panicky, ktore sa tvaria ako najvacsie mudrane a vydate su jeden piatok :-D )..alebo druhy extrem - taki co ziju nezavazne :-D :-D ale ja na take reci nedavam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej baby ako sa to všetko pekne číta :-) u nás je sranda to, že sme boli susedia od mojich 11tich rokov a hneď ako som drahého 1x videla, keď mi pomohol vybrať bicykel z pivnice som sa zaľúbila :-D keďže je odomňa o 5,5 roka starší, tak jasné že som nemala šancu :-D No a potom sa mi po rokoch sám ozval a vypýtal si na mňa číslo.. 3x som odmietla jeho pozvanie na rande, hanbila som sa :-D noooo a tak som sa rozhodla s ním stretnúť a dobre som urobila :-D :-D :-D hovorím to je osud toto :-D
Odpovedať
kweetinka: ako sa hovorí, práve čúram do smiechu kocky :-D vydaté jeden piatok :-D :-D ja už som si vypočula aj radu, že nakolko mám do svadby ešte dosť času, nech so sebou niečo robím (povedala mama a ešte jedna ,,kamoška´´) ďalej sme dostávali rady od tej a toho, čo máme dať ako predjedlo, hlavné jedlo atď, lebo že oni lubia/nelubia hento a hento... No kašlať na nich, ludia si vôbec nevážia nič!! ja ked idem na svadbu a niečo je úplne na grc, tak sa tvárim aké perfektnééééé to je, ospevujem to, lebo si vážim, že ma niekto niekam pozve a nechcem mu kaziť radosť..
Odpovedať
wera ze bicykel..ja odpadnem :-D :-D to jak z filmu, to by som xcela vidiet tu scenku :-D :-D zlatunkeeeee hehe :-N taky fesak odvedla :-N :-N barbora ano :-) ja tiez hladam na ludoch to dobre :-) a ked je niekto premudrely a obmedzeny, nech si s tym zije sam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej, to su krasne pribehy, tak napisem aj ja ten nas :-) Prvy krat sme sa stretli na letisku v Prievidzi, on tam bol pomahat na pretekoch a ja som bola pozriet kamosov. Nikdy pred tym som ho nestretla, zoznamil nas nas poslocny kamarat. Ale sme sa len pozdravili, mne sa zdal krasny a sympaticky, ale strasne arogantny, ze taky sa so mnou ani bavit nebude, on sa so mnou nechcel rozpravat, lebo ze ja tam vsetkych poznam a sa asi trosku hambil. Potom sme sa stretli az na letisku v Martine na silvestrovskej oslave, ale my sme tam boli uz asi 3 dni pred. Prisiel tam s nasim spolocnym kamaratom, ja som sa 2 tyzdne pred tym akurat rozisla s priatelom (ale to bol len kratky 4-mesacny vztah) a hovorila som si ze chlapov nechcem ani vidiet, ze sa idem super zabavit. Moj drahy sa v ten vecer dost bavil s mojou sestrou a ja som strasne ziarlila, ani neviem preco, ale nakoniec sme aj tak skoncili spolu my dvaja, vela sme sa rozpravali a ja som potom po Silvestri odisla a nevedela som ci sa este uvidime. Ale moj drahy mi hned potom zavolal, volali sme spolu asi 2 hodiny a od vtedy uz kazdy den a stretavali sme sa ako to len islo :-) A ja som uz po mesiaci vedela, ze k sebe patrime a budeme spolu dlho :-)
Odpovedať
barbori hej to je pravda,hlavne ked ti dotycny sa snazia aby hostom chutilo,ale nemozes vyhoviet kazdemu vsak kolko ludi tolko chuti...kazdemu nieco ine...takze si sprav podla seba co mate vy rady.
Odpovedať
Profilova fotka
barbora :-D :-D :-D tak tak, komu sa nepáči, jeho problém, môže byť rád že ste ho pozvali :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?