Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • baby, telenovely si nic v porovnani s nasimi pribehmi.

Ja som spoznala mojho v pube, kde som robila po veceroch (cez den som sa starala o deti a ten pub ma udrziaval nad vodou). Ja som bola vo vztahu s jednym hovadom, ktory zacal byt nasilny a kde co. Uz dlho som vedela, ze chcem odist, len som nevedela, ako. S mojim skoro manzelikom sme najprv boli kamarati - viete dlhe rozhovory, prechadzky, kavicka, telefonaty......... a tento moj mi dal silu odist od mojho byvaleho a ukazal mi, o com vztah muza a zeny vlastne je.
    Mojho tvar (teda zadok!, aby som bola presna) som si vzdy vsimla, lebo do pubu chodieval malokedy, lebo robil v Holandsku. Tak na pivco si prisiel sem-tam len oddychnut a ja som ho pozorovavala, ako hraval sipky.
    Po tom, ako so uz asi 5krat odisla od byvaleho (vzdy ma nasiel a prosil, aby som sa vratila), ma moj skoro manzelik zobral daleko od nas, aby nas byvaly neprenasledoval a zvysok je rozpravka............ 😃

• barbora, pekne si to napisala, ze sme stale zalubene. Aj ked to uz nie je taka teenegerska laska, je to uz taka dospelacka laska, taka, ktora nam dodava silu, pocit istoty, spolupatricnosti, stastia a pocit tepla. A mne este sem-tam aj motyliky lietaju v bruchu........ 🙂

• tak aj ja dám ako sme sa spoznali..
    Ked som asi pred 5rokmi robila v posilovni, chodil tam taký debilko natrieskaný s dvoma blonďavými čúzami, ako sa u nás hovorí chi chi 🙂 som ho ohovááááárala v celej posilke že aký kretén a aké ,,šľapky´´
    po piatich rokoch môžem povedať, že šľapky ostali a ten kretén je môj 🙂. Spojil nas booom.sk kde sme si písali (asi po 2rokoch, čo sme sa nevideli v posilke) a že:teba odniekal poznam... a potom slovo dalo slovo, jeden piatok o 6.30 ráno sme si dali prvé ,,rande´´ ked som isla darovať krv. po 4dňoch ma došiel domov predsatiť.
    To akú galibu som mala kvôli nemu doma ani nebudem hovoriť, mala som totiž ešte jeden nedoriešený vzťah. nesuhlasili s nasim vztahom ani moji rodicia... aj som z domu na jeden den odisla kvoli nemu 🙂 a ked som ho prvy krat dosla oficik predsatvit (po pol roku) tak sa strieskal (opil)s mojim tatkom, že dovi. Ale odvtedy ho majú radi a už sme neriešili, prečos tým nesúhlasili, síce ten porvý polrok som plakala každý deň, lebo mi nadávali stále za neho... ale stálo to za to..
    Môj nie je taký romantický, ale nevadí.. xixi 😉

• Sponzor fóra
  • janka úplne súhlasím 🙂

• a mi sme sa zoznamili cez internet 🙂 ako ten film Laska cez internet 🙂 😃

• baby u nas je taka sranda, ze moja buduca svokra bola mojou triednou ucitelkou na zakladnej skole 😃 a ked ma drahy prvykrat doniesol k nim domov tak to bola ina sranda 😃 ale pssssst nikomu to nehovorte 😃

• ladyjh- chcela som napísať motýle v bruchu, ale osm sa bála, že to nepochopí niekto 😃
    Ja lúbim s takým rozumom tiež, pretože veľa vecí v živote ovplyvnilo moje zmýšlanie.. 😐

• malaberuska-tak toto je brutaaaalne 😃 😃

• beruška 😃 😃 😃 a poslúchala si v škole? 😃

• a to som ani poriadne nevedela, ze ona ma syna 🙂 sak co tam taka soplacka jedna 😃 a zoznamili sme sa v tom taxiku cez kamosku takze telenovela tiez dobra 😉

• noo jeho mama si vedela dat rady 😃 aj baby plieskala jedna radost hi hi ale mna nie 😛

• barbora suhlasim 😉 aj mna moj vela naucil, k lepsiemu. pri nom som konecne celkom dospela a nasli svoje miestecko a svoju identitu. Lebo preto, aky je super, mi pomohol sa rozhodnut vo vela veciach napr. co chcem v zivote robit, ako sa k tomu dostat, ake mam priority a co je v zivote dolezite........a tak. Moj ma tak ...ako by som to spravne povedala........... proste ma doplnuje spolu rastieme 🤔

• ladyjh - a tak to má byť.. si myslím.. a dúfam 🙂

• barbora, lady 😉 😉 😉

• zmeňme tému lebo sa tu rozcítime 😃

• Sponzor fóra
  • no tak my sme si mysleli, že po zoznámení na lodenici sa tiež už neuvidíme, ani len telefónne číslo sme si nevymenili a ja som cestovala späť domov, čo je za trnavou a on zase domov do Beladíc čo je až za nitrou, vzidalenosť medzi nami cca 70 km. Potom mi hovoril že keď odchádzali ešte mi mával ale ja som ho nevidela. 😬 Ani neviem ako na druhý deň som mu zavolala, čuž ani neviem ako som zohnala jeho číslo, myslím že mi raz na lodenici volal a ja som si len domyslela že by to mohlo byť jeho číslo. Potom sme si asi mesiac písali a ďalšie stretnutie bolo také, že JA som prišla ZA NÍM domov. Potom išiel na štyri mesiace do Martina, lebo práve vstúpil do armády a písali sme si krásne romantické listy. A sme spolu doteraz ..... 😃

• jaaaaj, listy sú krajšie ako sms, chceeeem aj ja listyyy 😃

• a najradšej mám, keď si ich znovu po dlhej dobe prečítam, to mi aj slzička vyhrkne aj sa zasmejem. Dokonca aj takú krásnu básničku mi zložil, pričom on teda nie je ten typ a už vtedy si ma chcel zobrať a mať so mnou deti. Juuj, som rada že som si ich schovala 🙂

• zuzka aj ja mam rada listy, to je super niekomu to napisat takto v liste...ja som len tak nechala v schranke list s vyznanim..len tak..ani neposlal postou, proste ta forma listu sa mi paci 🙂

• kweetinka, normálne rozmýšlam že tiež niečo také spravím, napíšem drahému nejaký pekný list, len tak, i keď neviem či na mňa nebude potom pozerať že či mi šiši keď sme každý deň spolu. Alebo len tak nejaký odkaz keď pojdem ráno do práce. Možno ho to naštartuje a dostanem po dlhej dobe aj nejakú kvetinku. Musím povedať že na začiatku boli, mám aj vysušené ružičky, ale teraz už ani moc nie a celkom mi to chýba. 😞 No, potešilo by to.

• baby, s mojim je to take iste s tymi kvetmi!
    Minuly rok mi kupil petunku v crepniku, ze aby mi nezvedla, aby nemusel kupoval stale nove 😃 A stakymi malymi detskymi ockami to hovoril, uolne vazne to myslel. 🙂

• ja už pomaly bežím z práce. Veľmi sa teším na víkend, keďže je v pondelok štátny sviatok a mení sa čas, tak si dokonca pospinkáme o hodinku dlhšie. Hurááááá 😃

• niektorá z vás tu hľadala závoj - tu som našla nejaký - http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=4237823&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D572640%26vReferer%3D%252Fbazar%252Findex.php
    🙂

môj drahý mi list nikdy nenapísal, lásku mi vyznáva každý deň či už slovami, alebo skutkami a to je pre mňa najdôležitejšie 🙂 kvetinky mi hocikedy prinesie len tak, že preto, že ma miluje - aj túto nedeľu som od neho dostala ružičku 🙂 aj kochlíkové kvety mi kupuje, lebo vie že ma to moc poteší, v nedeľu som dostala aj orchidejku v kochli, lebo mi jedna kvetinka chcípla, tak aby som mala náhradu 🙂

zjunasova - prajem krásny predĺžený víkend 🙂 ja musím ísť zajtra do práce na 7:00 a v pondelok tiež, ale to kedy ja uznám za vhodné 😞

• Baby, ake krasne pribehy.....
    Nas nie je velmi romanticky.... Ja som sa potacala vo vztahu, ktory nefungoval a on bol moja butlava vrba, kamaratili sme sa davno predtym.... Ked som konecne ten vztah ukoncila, netrvalo dlho a boli sme spolu ..... 🙂 a ja Len lutujem, ze sa to nestalo skor.... V mojom drahom som totiz nasla zpriaznenu dusu...

• usacek...my sme s drahym spolu tiez iba od 8.4.2010, od zaciatku som vedela, ze je to ON ! od januara spolu byvame a je to zo dna na den lepsie.

• liviapeto ,nepomylila si sa spolu ste od 8.4.2010 a od januara byvate spolu a od ktoreho??

• Baby, neuverite, ja ani neviem presny datum, kedy sme sa dali dokopy... Ale u mna to bol ten april 2010.. A od takmer od zaciatku spolu byvame...

• ani my nemame presny datum, tak oslavujeme posledny septembrovy vikend - na poces toho vikendu, ked ma 'uniesol' 😬

• Lady a to ta 'uniesol' a hned ste spolu zacali byvat?
    Utvrdzuje sa mi teoria, ze ked si su dvaja sudeni, tak to vedia hned.... 🙂 🙂

• hej, da sa povedat. Uniesol ma na dlhy vikend do Lake district, uz mi z toho sibalo. A on najprv u mna byval preto, 'aby ma ochranil pred byvalym'. To bola jeho zamienka - teraz to viem. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov