Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • 😎 Hehe, myslela som 2009

• weri, co som nasla! Pozri na ten obrazok, pohni si ho so sipkou doprava a uvidis!

http://www.weddingaccessoriesboutique.com/

• ahojte nevesty 2011 🙂 Som tu prvýkrát a chcem sa len tak spýtať, čo všetko už máte na svadbu pripravené? Že či priveľmi nemeškám 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj kathia 🙂 asi ako ktorá.. 😉 ja už mám takmer všetko, aj šaty, aj topky, aj ozdoby na stoly, aj koláče dohodnuté, aj menu vybrané, aj závoj a šperky... Ale zase ja som extrémista-organizátor 🙂 takže neboj, ak ešte takto na tom nie si - čo máš zatiaľ ty? len termín? 😎

• usacek, vyzdobu si robis sama?

• ladyjh - no takto - sama som si ju vymyslela, nakupila blbosticky atd. Urobim doma vzorovy stol, odfotim to a dam do ruk bud kamaratkam alebo sestre a jej kamoskam, prinajhorsom tej restike, kde to budem mat, ak by boli ochotni 🙂

• ja asi budem mat ine stresy, ako ist este zdobit stoly a kedze to mam "open air", tak to nemozem urobit den vopred 🙂

• svadbicka vonku - super napad. ja si robim vyzdobu sama, ale stresujem 😞

• ahojte, je tu niekto? 😎

• usacek79 - už niečo máme aj my 🙂 A to termín, reštiku (ale len predbežne), hudbu, šaty, a pre obrúčky si ideme zajtra, už nám volali z klenotníctva. Takže asi také základy máme 🙂 Len zháňame teraz kameramana a fotografa. Neviete o nejakých?

• kathia - viem o mnohych kameramanoch a fotografoch, moji kolegovia 😉 ked budes mat zaujem, poslem ti kontakty do IP 🙂

• a coze vy nemozete spavat ? 😃 😃 nam sa prave zasekol filmik cakame kedy sa nacita tak som sem "skocila"
    kathia aj ja viem o mnohych kameramanoch dnes ti pride na svadbu hocikto aj s druheho konca republiky staci si vybrat a vediet aku kvalitu dvd chces a samozrejme ake mas financne moznosti 😉 ja sa stale rozhodujem ohladne vyzdoby ci sama alebo co ozdobu na auticko mam zerezervovanu uz 😉 maslicky su na poste zajtra po ne idem a jedna baba tu vypredavala kompletne vyzdobu zo svadby a tak som si kupila taku truhlicku na obalky tak sa vytesujem aj to je uz na poste a zajtra to bude uz mojeee 🙂

• cau trdielko, usacek...spat? neni skoro? 😃 😃 na vikendik...ja tiez daco kukam...a som akurat dneska sama doma hehe 😃 😃 😃

ozaj trdielko nieco si mi xcela poslat, uz sa na tom pracuje? 😛 😛

btw co kukate?

• trdielko - ja zboznujem nakupovat cez bazar 😉 a potom ist na postu, jupiiii!
    ja si vyzdobu urcite vymyslim sama, ale teda priamo na svadobne stoly ju uz ulozi bud sestra alebo kamosky.. A nad auto vyzdobou som zatial nejako neuvazovala, nieco jednoduche len 🙂

preco si vsak volat kameramana z konca republiky, ked ich je aj tu plna parna... 😎 ja poznam asi dvadsiatich profi televiznych v BA, fotografov naozaj spickovych asi piatich, a vsetci maju slusne ceny 🙂

• usacek co ted robis? 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojteee 🙂

kurnik mám dilemu, našla som na bazáriku beremese.cz nááádhernéééé bolerko, ale neviem - kúpiť? nekúpiť? keď ja už som si jedno rezervovala 🤔 kurniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, prečo pozerám veci čo už mám vyriešené a potom váham? 😃

• kweet - cakala som kym moj dostahuje big bang theory a ideme na to! (na ten serial.. 😃 ) tak vidime sa zajtra baby papa

• ladyjh - jeeeeeeeeeeeeeeeeeej čerešničkovéééééé ! toto som ja našla na jednej US stránke ale nebolo možné na slovensko objendať :-/

• wera pekne by sa ti to tam hodilo 😉 😉

• hej hej, ja som to strašne chcela, je to úplne krásne tematicky k našej svadbičke 🙂

• dobrééééé ránko baby, určite tu ešte žiadna nie ste, čo je dobre, veď kto by v sobotu ráno vstával tak skoro 😃 kokooooooos a ja musím byť v práci 😦

• weri v sobotu???

• no ahojte vidim ze tu mrtvolky akurat tak bezkajuu 😃 😃
    wera si mi sluuubila tie pierka jasne ze maju cas len som chcela vediet ci si nezabudla 😉
    prave som inak videla jeden album z priprav svadba 17.9.2011 a maju doma uz obrucky aj pohare svadobne a mna moja teta ide ukamenovat dobreze nie a povedala ze som posadnuta svadbou !! a to len preto ze chceme pod vianocny stromcek obrucky si kupit a niekto ma svadbu 3 mesiace po nas a uz ich ma doma tak do ri** kto je posadnuty svadbou?? juj som sa taaak nastvala koli tomu a musela som sa tu "vyzalovat" aj ked tu nikto nie je teraz ... inak ako vikendujete?

• trdielko ajoj 😉 😉
    nic si z toho nerob...aj u mna niekto reagoval ze je skoro, ze na co ted pripravujem 😃 😃
    ja dobre vikendujem, som sama doma cele 2 dni, tak si uzivam 😃 😃 a co ty?

• ahojte 🙂
    pozrite na tuto drazbu - pekne svadobne saty:
    http://www.mimiaukcie.sk./aukce.php?id=2667671

• ahojte dievčence 🙂 ako sviatkujete?? ja si užívam, že mám konečne pár dní voľno..

• petkaa su kraaasne 🙂

• Ahojte kocky. Idem Vas docitat, som tu nebola od stvrtku. Musim sa pochvalit. Aj ja uz mam konecne TERMIIIIN. V piatok sme boli v kostole. Mame to teda nakoniec o 16 hodine. Tesiim sa🙂

• kacennnka gratulujem..ja sa chystam vybavit tento tyzden 🙂 🙂

• usacek79 - mohla by si mi prosím dať teda nejaké kontakty na fotografov a kameramanov? Ďakujeeem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Svadobný a rodinný fotograf
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.