Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, sa bavite o PSC bydliska? alebo nebodaj PSC miesta sobasu?? som nejaka mimo z toho.. PSC bydliska je normalne davat, keby chcel niekto poslat pozdrav, blahoprianie, nebodaj dary :-D
Odpovedať
Profilova fotka
usacek myslim ze vsetky sa tu bavia o bydlisku, k mieste sobasu by to asi nikomu nepomohlo :-D
Odpovedať
vsak PSC na oznamku ani nemusi byt...staci ho teda uviest na obalku ako doporuceny list ak budete posielat ak nie len osobne tak..to nevadi aj tak adresa tam moze byt cela...
Odpovedať
usacek - PSC bydliska.... Myslim, ze mas pravdu, malo by to tam byt, ak by chcel niekto poslat telegram.... Len som pozerala nejake oznamka a tam PSC nemali, tak ma to poplietlo.... ;-)
Odpovedať
lady - budes robit nove navrhy??
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s - no ved to mi bolo divne, ze PSC miesta sobasu :-D ja som ale povazovala PSC bydliska za samozrejmost, tak len preto :-) urcite nebudem oznamka posielat doporucene, to by som sa nedoplatila a zbytocne by chudaci adresati museli ist na postu, keby ich postarka doma nezastihla :-| nie je to taky maly detail, ze by tam rovno PSC mohlo byt bez zbytocneho riesenia..? ved to ozaj nezaberie miesto pri tej celej adrese..
Odpovedať
Profilova fotka
no ono vacsina ludi ked to dava na web tak to vymaze ja som vymazala aj celu adresu, nemusi nikto vediet kde byvam, staci ak o tom budu vediet ludia ktory maju
Odpovedať
usacek mne sa praveze klasicke texty na oznamkach nepacia..berie to miesto a nevidim v tom dovod :-D :-D ak xcu blahozelat, mozu mi zavolat alebo si nebodaj vypytat tu adresu na dar :-D :-D aj tak vsetci vyuziju techniku nasho moderneho sveta, t. j. FB, smsky apod :-D :-D takze tak mas :-D
Odpovedať
no malo by sa a patri sa pozvat hosti osobne teda im aj odovzdat oznamenia....teda ak je to mozne niektory byvaju velmi daleko a neda sa vsetkych osobne pozvat...ale malo by sa oznamenia davat osobne nie cez postara ;-)
Odpovedať
kweeti a aky budete mat na oznamku text? Mne sa prave klasika paci... a este budeme mat motto: .. a vsetko sa zacalo tym, ze si moje ruky vzal do svojich .. Tym sa to totiz zacalo.. ;-) :-D :-D
Odpovedať
my budeme mať aj PSČ, nakoľko bývame na konci sveta :-))))))a nie každý si vie pouzrieť na nete... ale je to každého vec. ja by som najradsej dala oznámenie až po svadbe :-)) že sa konala :-))
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti - no neviem, ja som tradicionalista a rozhodne poznam milion ludi, co nie su na FB, prip. su to starsi ludia.. A preco by som im to mala stazovat tym, ze budu musiet volat, aby zistili adresu, alebo hoci aj ti na FB, preco by sa oni mali unuvat zistovat adresu.. Neviem, je podla mna slusne to tam napisat, hoci aj len malilinkymi pismenkami, alebo na obalku prinajhorsom. aby proste ti, co chcu nieco poslat nemali starost navyse, zhanat adresu ci PSC.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, idem hodiť také samovyrobné oznamko do albumu.. čo poviete som zvedava, je to len taká skúška.. P.S.: kto robil tie náááádhernééé fotografie prezradím v I P. aby ma odtialto nevymazali náhodou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
barborka na tej poslednej fotke dole ti troška natiahlo tváričky :-N
Odpovedať
hej viem, len už bolo neskoro :-)) aj gramatické chyby som niekde dala, len som už na to nevidela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky :-) Jej, rozoberate oznamka??? Ja este ani len paru nemam ake budeme mat, ale uz mozem nad tym zacat rozmyslat, ked konecne mame termin x-)
Odpovedať
no, bolo asi 23. ked som to ako tak pozliepala... ale to ešte tisíc krát zmením 8-)
Odpovedať
barborka, pekne! ;-) Len by som este doplnila mesto, kde bude sobas - dala by som " v sobasnej sieni na XXX ulici v YYY"
Odpovedať
Profilova fotka
barborka krasne x-) x-) x-) Aj fotky aj oznamko :-)
Odpovedať
usacek no ano, kazdemu sa paci nieco ine a si spravi po svojom, o tom to je ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Beronsche - to ma ani nenapadlo, hlava dutá bratislavská som :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
bero, uz pozeram nejake, dam do albumu co sa mi paci za chvilu. Mala som si to vsetko urobit v lete, teraz uz panikarim, mam vela v skole a svadba je bokom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som pridala :-)
Odpovedať
a usacek :-) ja nemam milion priatelov, aby som toto oznamenie nevybavila aj takymto stylom :-) pred poslanim im bud zavolam bud osobne poviem co sa vlastne chysta, kedy a kde :-) no a kedze by sa tam dala adresa mojho domu kde byvam a po svadbe to uz nebude moje bydlisko, dary a gratulacie by dosli rodicom a nie mne :-D :-D :-D tak logicky mi pride nedat to tam a potom nasledne inou formou vsetko toto vybavit :-)
Odpovedať
lady - tie ciernobiele súúú perfektné!!!!
Odpovedať
lady, barbora su fakt super ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa tie cierno biele pacia lady x-)
Odpovedať
kweeti, gratulacie sa posielaju pred svadbou, aby si ich v den svadby uz mala.. lady, presne take sa mi pacia!! Aj ja som take nieco chcela, ale setrime.. no co uz.. ;-) Do ciernobielych by som vsak ja osobne nesla...
Odpovedať
Profilova fotka
ja si urobim sama :-N a budu biele, s paternom. vyskusam a dam potom fotku :-) Ja tiez setrim. To kupim kartu, ktora bude tracha stat ale ta vnutorna moze byt hocijaka. a budem si sama tlacit......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?