Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simca ano, uplne suhlasim, ze ta snurovacka dost vytvaruje 🙂

• bybi, však ja som mala iný osí driek v salóne.. aj keď síce nicole nemá žiadne šaty so šnurovačkou, ale také divné zapínanie na háčiky.. ale plní funkciu šnurovačky..

• ja som bola zo seba tiez riadne prekvapena, ked ma pozatahovali do siat 🙂 Hned som bola o polovicu mensia 🙂

• Sponzor fóra
  • juuuj, je to krásny pocit byť taká krásna 😵 ja pôjdem ešte skúšať šiatky, ale to už len tak pre zábavu 🙂 bože, ale vo svadobný deň ešte keď budeme krásne učesané, nalíčené, to budeme hotové hviezdy 😵

• ja sa na to tiez velmi tesim, ze aspon jeden den budem taka princezna obskakovana 😃 😛

• jooj, ja sa tiez na to neskutocne tesim ake budeme krasne🙂)

• joooj, a ja sa teším veľmi veľmi veľmi.. pravdepodobne budem mať peniažky na ušitie šatičiek 😵 😵 😵 a keď si ich dám ušiť, už nebudem vymýšľať 😃 😵 😵 😵

• jáj, vy kozy-rózy kde ste??

• tu som 😃

• ty si už doma, čo?

• ja mám šatky na gombíčky a strašne sa mi to páči, je to také jemnučké 🙂 len si neviem predstaviť, ako sa z toho drahý dostane potom 😃 😃 😃 šatky už budú asi nepredajnéééé 😃 😃 😃

• ale prd, ešte stále v práci, ale teším sa, lebo mám dnes piatok, taaak tých 20 minút ešte vydržím 🙂 A čo ty, ešte v práci? 🙂

• áno, ja som do piatej.. 😛

• to nám zachvíľku ubehne 🙂 ja už odrátavam minúty 🙂 a šatičky si teda dáš nakoniec šiť? 🙂

• ale asi hej.. neviem.. originály sú strašne drahé.. a keď ich už budem mať teda doma, tak budú také ako budú a nebudem vymýšľať.. 😶

• Sponzor fóra
  • Baby drzosť!!!! Bola som skúšať popolnočné šatky v jednom salóne.
    Šatky mi padli ako uliate. Lenže neviem ako vy, ale ja som taká, že už si radšej šatky rezervujem tak na pár dní, odfotím a doma porozmýšlam, či mi na nich niečo nevadí. Nakoľko sa nemusím ponáhľať a šaty budem potrebovať až za 4 mesiace.
    A pani predavačka že oni rezervujú iba na 24hodín...
    tak ja že dobre, prídem zajtra keď pôjdem z roboty... A ona že: a prečo ich nemôžete zaplatiť dnes?
    Skoro sme s mamou na riť padli. Fakt si mnyslia tí ľudia pripečení, že by som si skúšala niečo, na čo nemám?!!!!!!!
    Akože aj ja si poviem niekedy na niekoho, že henten si to alebo to nekúpi, ale nie som taká drzá, že by som mu to rovno povedala...
    😠 😠

• ty kokso, tak to ja fakt nechápem!! 😠

• no asi tak....a nakolko mali len 3 v mojej velkosti... tak si to proste chcem rozmyslieť, pretože nestoja 5korún..Tak som aj dobre že nekúpila, lebo som si pozrela fotku a síce strih je super, zahalí aj moje xxl kozy 😬 ale farba bola nevýrazná.. chcem nejakú krikľavú, aspoň raz 🙂)))tieto boli tmavo modre a viem, že ich dovážajú aj v iných farbách...
    ale jednoducho ma to hrozne mrzí, že ako sa chovajú... Ja tiež robím ako hobby isté služby (nenapíšem ake, aby ma neblokli) a robím to už 5rok, ale aj ked mam neviem aké nervy na zákazníčky, tak som milá ako hov-no s prepáčením, pretože z nich mám peniažky... 😃

• Ahojte, dnes som bola skusat saty. Mala som z toho nervy lebo v salone v SL mi povedali, ze na moju velkost maju len 3. Ale v toomto salone sa len zasmiali, askusala som kopu siat, panie velmi mile, jedna ma obliekala, druha fotila, pozicovne je max. 280 €, tak rozmyslam, ze si ich nakoniec nebudem kupovat len si ich poziciam. Aale poviem Vam, ze mi obrovsky kamen zo srdca spadol, ze aj ja mozem v satach dobre vyzerat. Aj moja mama, ktora je obrovsky kritik oci otvarala.

Sorry, ze som sa tak rozpisala, len som sa musela vykecat. 😃

• livi, nejak si sa nerozpísala 😃 😉 a teším sa s tebou, že si dobre dopadla 🙂

• tak my sme boli pozriet na tej vystave a domov sme si doniesli par vizitiek maju tam vcelku pekne obrucky a ak sa budeme snazit tak sa nam podari zmestit do 400eur zo vsetkym lebo drahy ma strasne malicku obrucku, zato ja mam velke tucne prsty 😞 Tak aspon na misovej obrucke usetrime kedze moja velka to predrazi a to nechcem ani kamene na nej 😞

• miška, aj ste si teda predbežne vybrali??
    ja práve pozerám nejaké na nete a drahému ukazujem, no ten do všetkého kybicuje 😃 keď je pre mňa pekná jemná, tak pre neho je len hladká a takú nechce, a tú nechce a tá sa mu nepáči 😃 ach jaj..

• No ja som Mišovi povedala nech niečo vyberie ja mu to schvalim a hotovo, mne na tom nejako nezalezi, hlavne ze ju budem zdielat s clovekom ktoreho si vazim, na ktorom mi zalezi a ktoreho milujem

• však aj mne on povedal, že to nechá na mňa, ale evidentne to musí najprv prejsť jeho cenzúrou 😃

• simca, to tak musi byt... mne tiez moj povie, ze mu je to jedno, ze mam vybrat..ale ked vyberiem tak sa mu nepaci😃

• presne! to ich tu v týchto končinách asi vychovali 😃

• nie...to su muzi... skoro vsetci su rovnaki🙂

• Ahojte, tak som tu po sto rokoch 😃 Vidím, že tu pribudlo kopec nových tvárí... 🙂 Pripájam sa k tomu, že môj tiež povie, že mám vybrať ja, ale nikdy sa mu nepáči cena 😃 😃 😃

• Dobre ranko 🙂
    My sme tiez vcera pozerali obrucky 😃 Ale ja to nechavam na tu vystavu a na dovcu na SK, a u nas chce obrucky vybrat moj, ale ja chcem byt pri tom radsej 😃 On chce nieco "neobycajne", lebo to bude nosit po zbytok zivota (jeho slova 🙂), tak aby sa mu neznudila. No som povedala, ze musime vybrat nieco take, co aj za 30 rokov bude pekne 😬

• dobre ranko, my sme sa dohodli ze chceme nieco jednoduche na tom sa zhodneme ale este sme neboli nic pozerat on chce az po vyplate v decembri ...a chce ist sam ze on vyberie 😞 aj ja chcem vyberat.....hm...este ho budem prehovarat nech mi to nerobiii

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov