Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dneska bookla letenky domov na februar :-) Miska, napisem ti potom mailik a dohodneme sa :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak ten môj pindá pindá, ale popri tom ju nebude ani nosiť.. :-. ale vraj sa mu aj tak musí páčiť.. no tak už dobre teda.. :-D
Odpovedať
no to nic nie je mne povedal ze si od niekoho pozicia...ze ja si mozem kupit ale on si pozicia...mna raz poradi z neho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no moj planuje nosit obrucku, tak dufam ze mu to vydrzi aj po svadbe :-)
Odpovedať
tak toto som povedala ja môjmu, keď povedal, že ju nebude nosiť.. :-D
Odpovedať
hi :-) no ja viem ze on ku nebude nosit lebo do prace asi nie je vhodne ked pracuje ako eletrikar a byva spinavy a ma aj ruky doskriabane a tak...v takej praci nebude ju mat...ale hovoril ze ked niekam pojdeme tak ano...ze si pozicia...ja mu dammm 8-(
Odpovedať
:-D :-D ale pravdaže, že každý má mať svoju vlastnú.. veď predsa budú posvätené.. aj keď nie som nejako hlboko veriaca (väčšinou hovorim, že neverím ale pochybujem :-N ), ale na tom posvätení obrúčok mi záleží :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no nastastie ten moj ako vojak nosit obrucku stale moze a aj chce :-) obcas si ju da dolu to je jasne lebo pracuje na mechanizovanej rote a hrabka sa aj v motoroch tych starych suniek ako V3S (vetrieska ludovo povedane) ... :-D ved aj ja si ju dam dole pri mieseni cesta a umyvani riadu :-D :-D
Odpovedať
livi, však ja doma prstienok takmer vôbec nenosím.. lebo sa vkuse mágam vo vode, tak aby som si ho nepoškodila..
Odpovedať
Babyyyy.....zase dalsi sen o svadbe :-( Snivalo sa mi, ze v ten den som vstavala az o 9, nikto ma nebudil, nic :-| Nechty nespravene a dokonca som na ne nebola ani objednana. Utekala som ku kadernicke...a este som tam na nu polhodinu cakala. Nie ona na mna, ale ja na nu :-o Rychlo som sa radsej zobudila, lebo neviem co by bolo dalej.... No strasne nieco. !!!
Odpovedať
bambulka, nestresuj! :-D
Odpovedať
moja, ale viem, že sa človek zobudí so strašným pocitom.. :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Simi no to som sa zobudila :-p Strasne. A este som sa obzerala po izbe ci to je fakt ten den, alebo co sa vlastne deje :-D
Odpovedať
mojaaa :-D
Odpovedať
Ale uz som v realite. Take nieco nesmiem dopustit :-D Co Simca nove mas?
Odpovedať
no tak už sa obzeráme po obrúčkach.. ak bude dobrá cena, tak si kúpime ešte v tomto roku :-) a mala by som dostať nejaké peniažky, tak by som si objednala aj šiatky :-) teším tešíííííím
Odpovedať
Jeej, no tak to sa tesim s tebou. ;-) A obrucky uz mate aj vyhliadnute? Aj my sa chystame este tento rok. Maju aj nejake zlavy do konca novembra takze sa oplati ist. :-) A ja sa satky chystam este len skusat tento mesiac. Uz sa na to tesim.
Odpovedať
to ti verím, je to prekrásny pocit uvidieť sa prvýkrát :-) a ešte krajší uvidieť sa prvýkrát vo vysnívaných x-) x-) teda neviem či ty nejaké vysnívané máš.. :-N v podstate vyhliadnuté nemáme, vieme čo sa nám páči, tak uvidíme keď pôjdeme pozrieť naživo..
Odpovedať
No mám vysnívané 2 :-D Ale jedne by som najskôr našla aj na Myjave a druhe v Košiciach. Takze aspon jeden sen si splnim, do Kosic asi zajdem ;-) Velmi sa tesim.
Odpovedať
a ktoré to sú??
Odpovedať
Tieto http://www.maggie.sk/mainmenu.html - z MS model Adorae a potom tieto co maju na Myjave http://salonbetty.sk/index.php/galler... - tiez MS model 19
Odpovedať
Ou, preco to neukazalo rovno saticky? Nevadi. najdes si ;)
Odpovedať
ach, tie druhé neviem nájsť.. ]-( ale prvé sú prenádherné x-) x-) x-)
Odpovedať
:-D :-D jáj, hlúpa som :-D :-D už som ich našla :-D tak tie sú tiež úúúchvatné!! no veru si si nevybrala dobre.. =-) oboje sú krásne..
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, veru tie Adorae sú naozaj krásne, aj mne sa veľmi páčia, len fakt veľká škoda že sú len v Košiciach, keďže ja som momentálne z okolia Nitry. Dúfam že dáš foto keď ich budeš skúšať. Inak v reále vyzerajú tiež super, kuk http://www.sotteroandmidgley.com/dres... - sú tam mená troch nevist, ke´d na ne klikneš majú tam fotku v tých šatách. :-)
Odpovedať
tá posledná nevesta je aká smiešna :-D ale šaty úchvatné..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslím, tie šaty sú samé o sebe také jednoduché ale pritom honosné a netreba k nim veľa šperkov ako má tá tretia nevesta ;-) Niekedy menej je viac. :-D
Odpovedať
veď to.. ja by som k nim dala len nejaký elegoš účes a jemnú bižutku a bolo by to krásne.. k nim fakt nič viac netreba..
Odpovedať
Profilova fotka
Presne, len to vysvetliť môjmu nastávajúcemu, ten je najspokojnenší keď mám nejakú bižutku k spoločenským šatám na krku, na ušiach, na ruke :-D dúfam že aj korunku mi nebude chcieť vnútiť, to nie je môj štýl :-S
Odpovedať
nedaj sa!!!!!!! :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?