Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ja som dneska bookla letenky domov na februar 🙂

Miska, napisem ti potom mailik a dohodneme sa 🙂

• ahojte 🙂 tak ten môj pindá pindá, ale popri tom ju nebude ani nosiť.. 😕 ale vraj sa mu aj tak musí páčiť.. no tak už dobre teda.. 😃

• no to nic nie je mne povedal ze si od niekoho pozicia...ze ja si mozem kupit ale on si pozicia...mna raz poradi z neho 😃

• Sponzor fóra
  • no moj planuje nosit obrucku, tak dufam ze mu to vydrzi aj po svadbe 🙂

• tak toto som povedala ja môjmu, keď povedal, že ju nebude nosiť.. 😃

• hi 🙂 no ja viem ze on ku nebude nosit lebo do prace asi nie je vhodne ked pracuje ako eletrikar a byva spinavy a ma aj ruky doskriabane a tak...v takej praci nebude ju mat...ale hovoril ze ked niekam pojdeme tak ano...ze si pozicia...ja mu dammm 😦

• 😃 😃 ale pravdaže, že každý má mať svoju vlastnú.. veď predsa budú posvätené.. aj keď nie som nejako hlboko veriaca (väčšinou hovorim, že neverím ale pochybujem 😬 ), ale na tom posvätení obrúčok mi záleží 🙂

• ahojte no nastastie ten moj ako vojak nosit obrucku stale moze a aj chce 🙂 obcas si ju da dolu to je jasne lebo pracuje na mechanizovanej rote a hrabka sa aj v motoroch tych starych suniek ako V3S (vetrieska ludovo povedane) ... 😃 ved aj ja si ju dam dole pri mieseni cesta a umyvani riadu 😃 😃

• livi, však ja doma prstienok takmer vôbec nenosím.. lebo sa vkuse mágam vo vode, tak aby som si ho nepoškodila..

• Babyyyy.....zase dalsi sen o svadbe 😞 Snivalo sa mi, ze v ten den som vstavala az o 9, nikto ma nebudil, nic 😐 Nechty nespravene a dokonca som na ne nebola ani objednana. Utekala som ku kadernicke...a este som tam na nu polhodinu cakala. Nie ona na mna, ale ja na nu 😮 Rychlo som sa radsej zobudila, lebo neviem co by bolo dalej.... No strasne nieco. !!!

• bambulka, nestresuj! 😃

• moja, ale viem, že sa človek zobudí so strašným pocitom.. 😒

• Simi no to som sa zobudila 😛 Strasne. A este som sa obzerala po izbe ci to je fakt ten den, alebo co sa vlastne deje 😃

• mojaaa 😃

• Ale uz som v realite. Take nieco nesmiem dopustit 😃 Co Simca nove mas?

• Sponzor fóra
  • no tak už sa obzeráme po obrúčkach.. ak bude dobrá cena, tak si kúpime ešte v tomto roku 🙂 a mala by som dostať nejaké peniažky, tak by som si objednala aj šiatky 🙂 teším tešíííííím

• Jeej, no tak to sa tesim s tebou. 😉 A obrucky uz mate aj vyhliadnute? Aj my sa chystame este tento rok. Maju aj nejake zlavy do konca novembra takze sa oplati ist. 🙂 A ja sa satky chystam este len skusat tento mesiac. Uz sa na to tesim.

• to ti verím, je to prekrásny pocit uvidieť sa prvýkrát 🙂 a ešte krajší uvidieť sa prvýkrát vo vysnívaných 😵 😵 teda neviem či ty nejaké vysnívané máš.. 😬
    v podstate vyhliadnuté nemáme, vieme čo sa nám páči, tak uvidíme keď pôjdeme pozrieť naživo..

• No mám vysnívané 2 😃 Ale jedne by som najskôr našla aj na Myjave a druhe v Košiciach. Takze aspon jeden sen si splnim, do Kosic asi zajdem 😉 Velmi sa tesim.

• a ktoré to sú??

• Tieto http://www.maggie.sk/mainmenu.html - z MS model Adorae a potom tieto co maju na Myjave http://salonbetty.sk/index.php/gallery/saty_maggie_sottero/13/6/61.html - tiez MS model 19

• Ou, preco to neukazalo rovno saticky? Nevadi. najdes si 😉

• ach, tie druhé neviem nájsť.. 😠 ale prvé sú prenádherné 😵 😵 😵

• 😃 😃 jáj, hlúpa som 😃 😃 už som ich našla 😃 tak tie sú tiež úúúchvatné!! no veru si si nevybrala dobre.. 🤔 oboje sú krásne..

• bambulka, veru tie Adorae sú naozaj krásne, aj mne sa veľmi páčia, len fakt veľká škoda že sú len v Košiciach, keďže ja som momentálne z okolia Nitry. Dúfam že dáš foto keď ich budeš skúšať. Inak v reále vyzerajú tiež super, kuk http://www.sotteroandmidgley.com/dress.aspx?style=JSM1307  - sú tam mená troch nevist, ke´d na ne klikneš majú tam fotku v tých šatách. 🙂

• tá posledná nevesta je aká smiešna 😃 ale šaty úchvatné..

• aj ja si myslím, tie šaty sú samé o sebe také jednoduché ale pritom honosné a netreba k nim veľa šperkov ako má tá tretia nevesta 😉 Niekedy menej je viac. 😃

• veď to.. ja by som k nim dala len nejaký elegoš účes a jemnú bižutku a bolo by to krásne.. k nim fakt nič viac netreba..

• Presne, len to vysvetliť môjmu nastávajúcemu, ten je najspokojnenší keď mám nejakú bižutku k spoločenským šatám na krku, na ušiach, na ruke 😃 dúfam že aj korunku mi nebude chcieť vnútiť, to nie je môj štýl 😒

• nedaj sa!!!!!!! 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov