Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • zuzi, však to sa veľmi rýchlo nazbiera.. my máme tento rozpočet na 20 ľudí..

• ach ta, keď si predstavím čo všetko by sme za to mohli mať.. 🤔 ale čo už, každá paráda niečo stojí..

• z.junasova hej to moze tak nejako vychadzat na 60 ludi..mi tiez hladame lacne napr. zakusky okolo 0,30 za kus...takze to nebudeme mat drahe....komplet hostina 20e na osobu a este aj nam spravia vyzdobu ale to neviem kolko bude stat pocitma max. 200 eur.

• Sponzor fóra
  • simi presne tak..a este vsak to bude len raz....a raz si mozme nieco pekneho dopriat a draheho nie?? vsak na svete sme tu len 1x 🙂

• No veru, to keby výslednú sumu videl drahý, tak by odpadol. On si ma chce zobrať a zobral by si ma aj zajtra, ale na úrade, s dvomi svedkami. Len ja som tvrdohlavá a chcem peknú tradičnú svadbu, čo už so mnou. Veď každá, teda väčšina z nás chce byť odmalička nevestou a zažiť ten krásny deň. 🙂

• mi by sme mali platiť okolo 3000 € a 1000 € možno moji rodičia, teda moju stranu rodiny. Takže ak oni z toho vycúvajú tak bude svadba asi až o dvy roky. No uvidíme

• hej presne tak a chlapi to nechapu ze to je velky sen NAS....ako male sme pozerali kopec rozpravok o princeznach a snivali ze aj mi raz budeme take...tak preco si tento sen nesplnit 🙂

• Inak tých 60 ľudí je pre mňa malá svadba, lebo pochádzam z veľkej rodiny a škdrtať sa veľmi nedá. Moja sesternica bude mať svadbu v máji a mám mať 130 ľudí. Ja by som sa asi nedoplatila.

• baby tak ja už idem z práce domov, rada som si s Vami pokecala, teda skôr popísala. 😃 A pekný víkend, má byť krásne teplučko 🙂

• zuzi, tak držím palce, aby to bolo už budúci rok! 😉

• 🙂 ďakujem simca a majte sa krásne

• pekny vikend papa

• babyyy, este ste tu?
    Pozrite mi prosim do albumu, pridala som nase oznamko. Co poviete? Nevyzera to "lacno"? Vdaka za vsetky nazory!!

• podla mna pekne a jednoduche nic ,,vycackane,, 🙂 moze byt mne sa paci

• draci, dakujem 😉

• Sponzor fóra
  • bero- je krááásne, to tú msšličku ste tam ako nalepili? je to bombové.

• beron, krásne je! veľmi elegantné..

• vdaka baby... 😉
    Ta maslicka je usita, lebo len zaviazana sa posuvala nabok a prilepena s obojstrannou lepiacou paskou. Dost piplacka... a ked si predstavim, ze porebujem tak 100.. hm sa umaslickujem... 🙂

• vsak to mas casu pomalicky porobis dovtedy 😉

• ja sa tak tesiiiim... To je prva vec na svadbu, ak nepocitam rezervacie (sala, foto a pod.) ...

• 🙂 to je super...mi este nemame vybaveny kostol tak oznamenia nerobim....

• drači, ani my nemáme kostol.. 😛 pôjdeme v januári, čo si hneď dohodneme aj náučenstvá..

• no ja som rozmyslala ze nebuduci mesiac neviem este...len som sa chcela aby mi povedal co treba vybavit a kedy...a aby si poznacil datum...a potom by sme prisli neskor za nim...

• tak ako som sa chystala ísť tam už v lete cez dovolenku, ale nebolo stihu.. prípadne drahý nemal čas..

• My sa chystame v nedelu za fararom, dohodnut nauku.. uff netesim sa na nu...

• BERO PRECO?? ja som pocula ze to len hodinu sedis a pocuvas nic viac...vsak to je lahke 🙂 to je ako ,,prednasky v skole,, 🙂

• ešte že nemusíme odpovedať 😃
    ale inak z toho prvého stretnutia mám stres aj ja 😒

• hm ja ma skor stres ist za nim..ja sa ho bojim..lebo on je taky ,,divny,, je taky hundros a nema rad deti a vsetko sam chce robit je taky divny 😞 ked mi nieco vynada tak ja uteciem...a zoberem si ineho knaza :o/

• drači, sorry, ale ja sa tu riadne rehocem 😃 😃 bohovsky si to napísala 😃 😃

• 😃 no ale to vtipne nie je...ked bude na mna zly ja ho vymenim 😞 poviem drahemu ze nech on na neho rozprava ze ja nemozem....aj kvoli nemu nechodim do kostola on ma divne kazne stale to iste...to staci raz za rok ist a viem o com bola cely rok kazen 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov