Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • zuzi, však to sa veľmi rýchlo nazbiera.. my máme tento rozpočet na 20 ľudí..

• ach ta, keď si predstavím čo všetko by sme za to mohli mať.. 🤔 ale čo už, každá paráda niečo stojí..

• z.junasova hej to moze tak nejako vychadzat na 60 ludi..mi tiez hladame lacne napr. zakusky okolo 0,30 za kus...takze to nebudeme mat drahe....komplet hostina 20e na osobu a este aj nam spravia vyzdobu ale to neviem kolko bude stat pocitma max. 200 eur.

• Sponzor fóra
  • simi presne tak..a este vsak to bude len raz....a raz si mozme nieco pekneho dopriat a draheho nie?? vsak na svete sme tu len 1x 🙂

• No veru, to keby výslednú sumu videl drahý, tak by odpadol. On si ma chce zobrať a zobral by si ma aj zajtra, ale na úrade, s dvomi svedkami. Len ja som tvrdohlavá a chcem peknú tradičnú svadbu, čo už so mnou. Veď každá, teda väčšina z nás chce byť odmalička nevestou a zažiť ten krásny deň. 🙂

• mi by sme mali platiť okolo 3000 € a 1000 € možno moji rodičia, teda moju stranu rodiny. Takže ak oni z toho vycúvajú tak bude svadba asi až o dvy roky. No uvidíme

• hej presne tak a chlapi to nechapu ze to je velky sen NAS....ako male sme pozerali kopec rozpravok o princeznach a snivali ze aj mi raz budeme take...tak preco si tento sen nesplnit 🙂

• Inak tých 60 ľudí je pre mňa malá svadba, lebo pochádzam z veľkej rodiny a škdrtať sa veľmi nedá. Moja sesternica bude mať svadbu v máji a mám mať 130 ľudí. Ja by som sa asi nedoplatila.

• baby tak ja už idem z práce domov, rada som si s Vami pokecala, teda skôr popísala. 😃 A pekný víkend, má byť krásne teplučko 🙂

• zuzi, tak držím palce, aby to bolo už budúci rok! 😉

• 🙂 ďakujem simca a majte sa krásne

• pekny vikend papa

• babyyy, este ste tu?
    Pozrite mi prosim do albumu, pridala som nase oznamko. Co poviete? Nevyzera to "lacno"? Vdaka za vsetky nazory!!

• podla mna pekne a jednoduche nic ,,vycackane,, 🙂 moze byt mne sa paci

• draci, dakujem 😉

• Sponzor fóra
  • bero- je krááásne, to tú msšličku ste tam ako nalepili? je to bombové.

• beron, krásne je! veľmi elegantné..

• vdaka baby... 😉
    Ta maslicka je usita, lebo len zaviazana sa posuvala nabok a prilepena s obojstrannou lepiacou paskou. Dost piplacka... a ked si predstavim, ze porebujem tak 100.. hm sa umaslickujem... 🙂

• vsak to mas casu pomalicky porobis dovtedy 😉

• ja sa tak tesiiiim... To je prva vec na svadbu, ak nepocitam rezervacie (sala, foto a pod.) ...

• 🙂 to je super...mi este nemame vybaveny kostol tak oznamenia nerobim....

• drači, ani my nemáme kostol.. 😛 pôjdeme v januári, čo si hneď dohodneme aj náučenstvá..

• no ja som rozmyslala ze nebuduci mesiac neviem este...len som sa chcela aby mi povedal co treba vybavit a kedy...a aby si poznacil datum...a potom by sme prisli neskor za nim...

• tak ako som sa chystala ísť tam už v lete cez dovolenku, ale nebolo stihu.. prípadne drahý nemal čas..

• My sa chystame v nedelu za fararom, dohodnut nauku.. uff netesim sa na nu...

• BERO PRECO?? ja som pocula ze to len hodinu sedis a pocuvas nic viac...vsak to je lahke 🙂 to je ako ,,prednasky v skole,, 🙂

• ešte že nemusíme odpovedať 😃
    ale inak z toho prvého stretnutia mám stres aj ja 😒

• hm ja ma skor stres ist za nim..ja sa ho bojim..lebo on je taky ,,divny,, je taky hundros a nema rad deti a vsetko sam chce robit je taky divny 😞 ked mi nieco vynada tak ja uteciem...a zoberem si ineho knaza :o/

• drači, sorry, ale ja sa tu riadne rehocem 😃 😃 bohovsky si to napísala 😃 😃

• 😃 no ale to vtipne nie je...ked bude na mna zly ja ho vymenim 😞 poviem drahemu ze nech on na neho rozprava ze ja nemozem....aj kvoli nemu nechodim do kostola on ma divne kazne stale to iste...to staci raz za rok ist a viem o com bola cely rok kazen 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov