Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • bero my s mamou sme take knihomolky, takze knihy su nutnost. 🙂 ja ma bud. svokru 300 km daleko, takze navstevy nehrozia 😃

• simcab suhlas 😃

• do sandalok by sa nemali nosit pancusky, na neformalnu svadbu sa to hodi, v pohode.. 😉
    Ja tiez este netusim ake budem mat saty, nie to este topanky.... Ale nechcem sandalky.

sinov, podla mna je kniha najlepsi darcek!! Len moja rodinka to nechce vziat na vedomie... Este ze draheho som to uz naucila... 🙂
    Naviac ma vytaca, ked mi niekto povie, ze kniha nacooo, ved vsetko je na webeee.... 😦

• Sponzor fóra
  • jeeezis to su truby! ja si neviem predstavit vianoce bez knihy. najlepsie ak dostanem aspon 3 😃 😃

• no tak ja nemám tie také klasické sandálky.. mám ich v albume - tie tmavšie s veľkou mašľou 😉

• simcab ty mas uuuuuzasne topanocky. ale ja by som sa v nich zabila. a mozno sa budem vydavat uz s bruskom, tak to by bol iny hazard 😉

• ďakujem 🙂 som za nimi pobehala pol sveta a nakoniec som ich objednala z netu 😒 ale inak ja si tiež nie som istá, či sa nezabijem, no hádam potrénujem ešte.. 🙂

• simcab 😃

• však som trénovala keždý deň keď prišli, ale už som ich skryla.. 😞

• sinov, moja rec!! 🙂 🙂
    simi, tak to neviem, co na take topky hovori bonton... Ale peknucke su!! Och, keby viem v takych vydrzat dlhsie ako hodinu, aj ja by som chcela....
    Najlepsie bude, ak urobis podla svojho a hotovo!
    Ja som len kdesi citala, ze na super slavnostne udalosti (ples v opere 😃 ) zeny maju mat zavrete topanky a pancusky... Bolo tam toho viac, ale uz si nepamatam...

Ja si povyberam z toho co sa ma/ musi ( 😃 ), to co sa mne paci a bodka.... 😉 🙂 🙂

• kaslat na bonton. urobim si tak ako sa mi paci a hlavne, aby som sa citila pohodlne 😛

• jej sinov, planujete babo pred svadbou zamiesit? Baby, ja sa uz tiez neviem dockat...

• vieš, beron.. asi kvôli tým silonkám nebýva ples v opere v strede leta 😃 😃

• simi.. 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• bero: chceli sme trosku neskor, ale vzhladom na to ako sa to vyvija u nas v robote... radsej ist na matersku o par mesiacov skor ako sa stresovat

• Sponzor fóra
  • sinov, drzim palce, nech vam to vyjde!!

• simcab vidis, to ma nenapadlo 😃 😃

• bero dakujem 🙂

• aj ja by som išla na meterskú kľudne aj v septembri.. ale to zas môj nechce..

• simi neboj, nakoniec sa dockas 🙂

• rak dúfam, že áno..

• vsak ste este mladi. aj na draheho to skor ci neskor dojde.

• bude musieť 😃 😃 dúfam, že hneď po svadbe sa podarí.. 🙂

• presne. a divaj sa na to z tej lepsej stranky. nehrozi ti, ze svadbu pregrcias 😉

• no.. 😒

• ach, keby mohlo byť všetko tak ako chceme a kedy chceme.. 😒

• jaaaj tak to by bolo super

• 😠 😠 😠 😠

• ahojte nevestičky 🙂

aj ja sa pridávam do klubu knihomolov a knihy kupujem a dostávam veeeeľmi rada 🙂

• jááááj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja vám to baby tak závidím - ale v dobrom - 🙂 🙂 🙂 🙂 že to máte všetko pred sebou, všetky tie prípravy a skúšanie a rozmýšlanie a hľadanie ááááá už ani neviem 🙂 🙂 🙂 jááj želám aby ste si to užili plnými dúškami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov