Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • jaaj tak to som asi zle pochopila tak to je jasne ja som skor myslela ze neviem ci dame im domov vysluzku...ze asi nie nech sa najedia na hostine...

• viem, že moji svokrovci dávali aj výslužky keď sa vydávala drahého sestra, ale neviem či sa bežne dávajú..

• asi nie je to bezne len kto chce da kto nie neda...asi to je individualne

• Sponzor fóra
  • aj my to budeme mat tak, ze "pracovnici" budu mat vlastny stol, kde im dame kolaciky, budu tam mat vlastne skoro vsetko ako hostia, len alkoholu menej. A nejake kolaciky dame aj obsluhe.

• a nejake vysluzky dame aj im..ale len tak par kolacikov a mozno vino.

• ahojte,
    my budeme davat vysluzky aj fotografovi a hudbe. Mamka ratala 5/6 kolacov na osobu + do vysluziek (tie davame pred svadbou). mame objednanych 1500 zakuskov na 70 ludi (skor asi menej hosti bude), mne sa to zda privela a mamusa stresuje, ze malo bude... 🤔

K tomu prichodu k oltaru - moja segra isla s ocom uz pred 9 rokmi, tak to nie je len taky moderny vystrelok.. 😉
     Myslim, ze jedine v pravoslavnom kostole sa to neda, kedze tam caka farar na dvojicu pri dverach - alebo cosi take... Inak by to nemal byt problem. Ja pojdem s ockom a predomnou 2 pariky deti - 3 s lupienkami a starsi synovec s prstenkami.. 🙂

• inak baby, ako to máte s fotografom, objednávate si len umelecké foto v interiéri, príp. v exeteriéri alebo máte zajednaného fotografa na celý svadboný deň až po prezlečenie do popolnočných šiat, tak cca do 1.-2. hod. Lebo čo som pozerala takých mojich kandidátov, tak sa tá cena vyšplhá aj na 350 - 400 €, teda čo sa týka tých cenovo prijateľnejších fotografov. Alebo budete mať na hostine len nejakého amatérskeho fotografa, či bude fotiť rodina?

• bero ale ..ostatny uz budu cakat v kostole vsak?? a ja poviem ze to som si nevymyslela ze to tak je...a ja to tak ako mama povedala ,,sucharsky,, nechem 😃

• z. junasova...ja budem mat fotografov 2. (teda budu to manzelia) Budem ich mat od umeleckych fotiek az do rana do dakej pol 2 ... takze na celej svadbe. A cena je 200 euro🙂

• z.junasova skus este nejakych fotografov popozerat niektory su aj lacnejsie nez 400 eur. ale tak zalezi na tom co chcete vy...ci chcete fotografa na cely den alebo nie

• draci, ano vsetci uz budu cakat v kostole... a drahy pred oltarom.. 😉
    My mame fotografa na cely den, on sam povedal, ze pride rano o kolkej len budem chciet - na fotenie priprav a zostane az do noci, kym bude co fotit...ze celodenne fotenie nema casove ohranicenie...
    Nie je z tych najlacnejsich (ale stale ma prijatelnu cenu v porovnani s inymi) a patri k spicke.. 😉

• ja by som chcela na celý deň, určite aspoň do 2. hod. Ak viete niektorá o nejakom dobrom tipe tak dajte vedieť, lebo ja som ešte na celodenné fotenie lacnejšieho v okolí Nitry nenašla. 🙂

• beronsche a koho máš ak sa môžem spýtať 😃

• Ja mam tych istych fotografov ako Katka a tiez uz od rana od priprav az do nejakej pol druhej rano 😵 😵 😵

• babulky bybi a katka, napíšete mi do IP koho to máte....prosíííííííííííííííím 😉

• Sponzor fóra
  • uz som poslala IP 🙂

• Ďakujem veľmi pekne 😃

• aj ja mám čo bybi a katka 🙂)) aspoň ako katka určite a že aj bybi má, som nevedela 🙂))

• a uz vies 😃 ale nie, my sme sa len tyzden ci dva dozadu dohodli, lebo sme stale nemali termin 🙂

• ach, bybi, ako to my ideme vydržať v tých tortách, ak bude taká horúčava ako toto leto??? 🤔

• ked som ukazovala sv.saty priatelovi na nete tak sa smial ze to co su ake saty ako kalich to vyzera...strasne 😃

• simi mna to uz tiez napadlo 😬 Ja mam sice svadbu az o 5-tej vecer, ale to je stale teplo a fotenie je pred tym aj tak 😐 no snad bude tak akurat prijemne 😃 A ked nie, nejake vydrzim 😴

• aaale, chlapi.. 😠 😃 😃 😃
    no môj zase keď som bola skúšať, tak sa posadil, zobral katalóg a ukazoval mi tieto tieto tieto 😃 zlatý bol 🙂

• no ja idem dnes skusat o 15h. a moj zase chce vidiet fotky ..ale to mu neukazem musi pocakat par mesiacov

• ja ked som sa mojho pytala ci sa mi pacia saty (som mu nejake ukazovala), tak mi povedal ze jemu sa zdaju vsetky rovnake...typicke 😦

• jej draci, tak potom nas informuj 😵

• drači, držím palce, aby si bola spokojná so šatkami 🙂 ale dúfam, že nám fotky ukážeš! 😉

• aj ja držím palčeky 🙂
    ideš skúšať do El ?

• bybi, ja keď som bola šatky skúšať, to bolo niekedy asi v máji 😬 , tak bolo vonku strašne strašne teplo, a v salóne mi bolo riadne horúco.. a to bolo len niekedy okolo desiatej.. ja sa bojím ako vydržím fotenie..

• no jasne baby toto ja viem ja tiez som mu par siat ukazaal a ze on nevie ze jemu to je jedno ..len som chcela vediet aky styl sa mu paci ...co uz s tym mi neporadi...
    dakujem toto bude moj prvy salon ale este chcem viacej pochodit a uvudim co mi pristane...a potom ak sa cenovo oplatia viacej tak si dam usit este neviem podla toho ake budu a kolko budu stat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov