Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
drači, ak ideš do el, tak to ti fakt závidím x-) odtiaľ majú baby tie najkrajšie šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bambulky, absolutne sem nestiham chodit, len narychlo kuknem, ale pisat nieco nehrozi. Aj teraz som len tak z rychlika prisla pozriet co nove. U nas ohladom svadby nic nove, momentalne sme vyprazdnili ucet a vsetky prasule padli za obet na domcek, takze do maja mame co robit aby sme nasetrili. Ale myslim pozitivne, takze svadba bude tak ci tak, len mozno poskromnejsie. Ale to nevadi, hlavne ze sa mame radi. :-) inac som bola minuly tyzden so stitnou zlazou v Lubochni a prisli mi na to, ze mam zle nastavene davky liekov, ktore mi naordinovali v BB, takze preto sa mi nedari chudnut, strasne pomaly to ide, tak snad sa to postupne dostane do rychlejsieho procesu. clovek aby obehal kopec lekarov, kym na nieco pridu. ]-( no drzte sa moje zlate nevesticky, ked budem mat zas minutku volna, tak zaskocim. paaa draci, uspesnu skusku siat zelam. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej :-) a drači, mohla by som ťa požiadať o jednu jedinú láskavosť :-D Omrkla by si mi aspoň jedným očkom šaty čo tam majú z najnovšej kolekcie, volajú sa NATALIE, a ak ti dovolia urobiť aspoň jednu fotečku tých šiat :-D :-D :-D Viem že je to asi veľká prosba, ale nikde som ich nenašla vyfotené v reále. To bude asi tým že sú také nové. Straaaaaašne by som ti bola vďačná :-D :-D
Odpovedať
simi ano do EL idem dakujem zuzik v poriadku tak si ich vyskusam a odfotim :-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Draci, vy ste zmenili termin svadby? Tiez tu nemam nejak cas chodit a docitavat ani nehovoim, tak mozno mi nieco uslo =-)
Odpovedať
ano zmenili ale uz menit nebudeme !! :-) uz musim ist kamoska ma caka papapa
Odpovedať
Profilova fotka
my máme fotografa tiež ako bero - od skorého rána, až kým bude čo fotiť :-) a v žiadnom prípade nechceme ateliérové fotky... =-) fotiť ideme na schlosshof, ak bude škadero sú tam aj pekné interiéry, a ak bude pekne v čo dúfam, tak tam je vonku tak krááááásna záhrada... už sa moc teším ! :-) drači držím palčeky na skúšaní, nech nájdeš tie pravé :-)
Odpovedať
schlosshof je kde? v Rakusku? a ake interiery? ja sa velmi bojim, že bude pršať :-S ani neviem, ako sa to vybauje, všelijake tie priestory vo vnútri.
Odpovedať
Profilova fotka
hej barbor, schlosshof je v rakúsku, ale len kúsoček od hraníc :-) je tam fakt krásne, veľmi sa nám tam páčilo, tak sme sa preto tak rozhodli :-) ja som im tam písala mail, či je možné fotiť tam svadobné fotky, bála som sa že si budú pýtať strašné peniaze za to, ale práve naopak, povedali že budú radi keď prídeme a že nevesta so ženíchom a fotograf majú vstup zdarma (do záhrad aj do vnútra zámku) :-) hehe ešte budeme musieť ale zaplatiť vstup kameramanovi a jeho pomocníkovi, ale každopádne prístup o 100000% lepší než v SR - tu pýtajú len v botanickej 35 eur, nechcem vedieť koľko na hradoch... :-)
Odpovedať
ja este neviem, kde sa budeme fotit... Weri, ako mate naplanovane portrety? Pred ci po obrade? A ako dlho? My sa mame stretnut s Palim az na Vianoce, asi sa jeho opytam, ako je to podla neho najlepsie a tak asi urobime... Bojim sa ze okolo obeda bude slnko palit ako salene... 8-( Ale obrad mame o 3. tak by mal byt cas pred aj po... ;-)
Odpovedať
jeeej, som koza, šak tu si mi odpisala. :-)))) a komunikuju aj po slovensky?
Odpovedať
ale ako tak kukám, tak v marci je nepristupný zámok aj záhrada :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bero my budeme fotiť pred obradom, Pali chce od nás cca 2 hodiny času, čo mu veeeľmi radi dáme (teda ak sa bude všetko stíhať) a hodinu a pol potrebujeme len na cestu tam a späť :-) My budeme fotiť akurát cez obed, vychádza to tak, že cca od 11tej do 13tej budeme fotiť, alebo možno o niečo ešte neskôr - obrad máme o 16:00 :-) bero ja by som po obrade fotky nedávala, veď do obradu máte kooopec času a nemusíte sa ponáhľať za hosťami a aj tie fotky budú potom za to stáť, keď budete mať na ne viac času :-) teda to je len môj názor :-)
Odpovedať
no ja som rozmyslala, ze nejaku 1-2 hod sa budeme fotit pred (rozmyslala som nad Spisskym Hradom, ale uz si nie som ista...) a potom este, ze by sme odbehli na hod. z hostiny podvecer niekde do zahrady, lebo vraj je vtedy najlepsie svetlo... Na pripad dazda nemam ziadnu alternativu, takze nesmie prsat... :-D :-D Ale ako som spominala, poradim sa s Palim... :-)
Odpovedať
babyyy som si pozerala fotky vyzdoby, co robi moja aranzerka a sa mi nepacia masle na stolicky... 8-( Take su prikratke a osklbane ci co.... Inak je vyzdoba velmi pekna, ale tie masle.... Viem, ze je to prkotina, ale aj tak... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a aku chces farbu vyzdoby bero?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko nevesticky :-) Ja som uz v praci, sa tesim uz na sviatky ze na par dni vypnem :-)
Odpovedať
dobre ranko bybi a ake sviatky??
Odpovedať
Profilova fotka
bero a nedajú sa mašle inde zohnať? že ti ich ona len zaviaže? :-) aj ja to tak plánujem, strašne by som chcela čokoládovohnedé saténové ale všade majú len tie organzové a tie sú všetky akoby vínovočervené, nie čokoládovo hnedé a to sa mi nepááááči :-) ozaj baby, tak sme nakoniec ten srdiečkový stôl zrušili, nejako to budem musieť predýchať... čo už... ale aj ušetríme nejakú tú korunku a aj budú svokrovci spokojní... jejda tiež vám prajem krásny dník :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) dracica ako dopadlo včerajšie skúšanie šiat, a aké boli tety predavačky :-) kedy dáš foto, už sa neviem dočkať, som straaaašne zvedavá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
draci Vianoce :-D :-D :-D ved to uz je za par tyzdnov, a do vtedy uz nemam ziadne volno, tak sa tesim, ze si konecne snad trosku oddychnem. A potom este mesiac a ideme na SK na tyzden x-) A ake bolo vcera skusanie siat??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri takze budete mat normalne rodicov vedla seba??? Vela stastia, neboj sa, zvladnes to :-) Ja tiez musim obcas predychavat, lebo niektori zabudaju ze je to NASA svadba a niekedy mam pocit, ze si z toho robia svoju zurku |-|
Odpovedať
z.junasova :-D no dobre tie co som si napisala nalistok tak vsetky som neskusala...ale aj ine.. skusala som Emily, Giselle, Ambrosia, Rowena, Jesslyn, Suzanne Vidal a Sa Belle neskutocne tazke boli..tusim su to najtazsie saty ake maju.. neplanovala som hned v prvom salone si vybrat saty ale co uz... :-D :-D taka som bola stastna ze ani som celu noc nemohla spat...myslela som na saticky a svadu ako co bude a tak....sakra tak sa mi chce spinkat..... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
draci a ktore si si vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
a videla si aj tie čo som ti písala, Natalie? Ak áno, ako vyzerali v skutočnosti :-)
Odpovedať
rodicia vymyslaju chcu aby som isla po celej dedine pesi....ako my dvaja a vsetci hostia ako sprievod...spolu z hudbou ....pomoccccccc nechcem aby sa vsetci pozerali na mna...kazdy bude v okne alebo pri brane stat a cumet..a ohovarat ...ach jaaaj. povedali ze nemame auta pre 40 ludi a to sa ma ist vsetci na raz...tak sa ma ist peso do kostola je to cca 500 m. :-S
Odpovedať
su velmi pekne ale neskusala som ich aj ked som ich mala napisane ale davali mi teda ine saty ako som mala napisane a na tie som potom zabudla... bybi no hadaj ktore som si vybrala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ambrosia??? :-D
Odpovedať
bybi :-D :-D :-D bingoooooo som neverila tie som si skusala ako posledne a povedali ze mi id najviac skoro som odpadla...bala som sa ze prave tie co sa mi na obrazku tak pacia co som sa do nich hned zalubila sa mi vobec nehodia....ale opak je pravdou... moje druhe saty co som skusala boli Emily a ze tie sa mi hodili velmi a potom ked som skusila Amborsia hned povedali ze tieto... :-D tak som nadmieru spokojna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super... to ja som si tak vysnivala Sa Belle na obrazku a tiez som sa bala, ze mi nebudu sediet a najlepsie mi sadli x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?