Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem vidieť oznamko prosíííííím :-) :-) :-) hej presne ten parfum som myslela, vonia úúúúžasne a ešte aj ten názov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neni za co bero, naozaj su krasne x-) weri ja som nasla, ale iba parfem... ziadne take darcekove balenie...
Odpovedať
Profilova fotka
bybi ty si zlatíčko, juuuuj moc moc ďakujem ! x-)
Odpovedať
aj ja som nasla len parfem... weri - teraz nemozem lebo "pracujem", ale vecer to oznamko plasnem do albumu.....
Odpovedať
Profilova fotka
no musim zistit ako vonia, este neviem aku vonu budem mat ja, ale pre draheho mame, to je jeho vona a v inej si ho neviem predstavit, len si teraz neviem spomenut ako sa vola, je to od Diora tusim...
Odpovedať
Profilova fotka
tak som to nasla, FAHERNHEIT je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm ani tak že zvlášť to telové a sprcháč nemajú? :-( lebo chcela by som celá voňať jednou vôňou :-) lebo pôvodne som chcela versace bright crystal, to je moja vôňa už niekoľko rokov a mávajú celú sadu, ale keď som ovoňala tento, tak som hneď rozhodnutie zmenila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri a chces len parfem, aj ked to neni darcekove balenie??? alebo parfem sa da aj doma kupit???
Odpovedať
dievčatá, ja by som chcela voňať mojou milovanou dkny - be delicious :-) pre mňa je tá najkrajšia na leto x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero alebo ti pošlem do IP mailovú moju, aby ti to tu neskopírovali kade tade :-) my pre drahého tiež máme vôňu, sedí mu ako uliata - gio od armaniho, či ako sa to volá :-)
Odpovedať
jááj, a pre drahého asi baldessarini del mar saychels x-) ježiško mu ju prinesie, tak bude musieť šetriť do leta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala taku super letnu, ultraviolet alebo tak nejak sa volala, ale uz ju nerobia, robia, ale ina farba a ina vona, ale ta co sa mne tak velmi pacila uz neni :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja mam rada od dkny zelene jablko, aspon myslim ze je to dkny :-N ja som strasne co sa znaciek a nazvou tyka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bybi a koľko vychádza u vás ten parfémik? nejaké väčšie balenie? :-N simcab - dkny be delicious mám tiež veľmi rada, je úžasná :-) hehe môjmu prinesie parfémik asi "ujo menináčik" v marci, inak by celú minul dovtedy :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri to som len tak narychlo dala do googlu, mozno keby sme pohladali najdeme aj lacnejsie, ale tak pre inspiraciu: http://www.google.co.uk/products?q=ma...
Odpovedať
Profilova fotka
bybi nikde sa nedá zohnať? :-( ja si napr neviem predstaviť na drahom inú kozmetiku na pleť po holení a na holenie, ktorú používa, keď sa oholí to je taká krásna vôňa že ho stále len čuchám :-D neviem si predstaviť že by prestali vyrábať 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri uz som ho dlho nikde nevidela :-( ale ja nie som ani velmi parfemova, ja mam doma asi 7 parfemov a vsetky skoro plne, mna to raz za 100 rokov napadne sa splechnut, ked niekde idem :-N :-D
Odpovedať
bybi, to je presne ona ;-) myslím to zelené jablko - DKNY
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak tu sa to vola zelene jablko - green apple :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - hmmm myslím že tie ceny sú cca rovnaké ako u nás, tak ťa tým nebudem zaťažovať, perfémik kúpim tu, euro hore dole :-) aaale ak by si náhodou natrafila na aspoň to telové, tak by som ťa mooooc pekne prosila na kolenách, keby si mi ho kúpila a ja by som ti peniažky poslala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
alebo nie??? no neviem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v pohode weri, pozriem a ked najdem, tak ti kupim :-) mozno aj na letisku budu, ideme z gatwicku, to je velke letisko :-) simca ignoruj ma, ja som strasny motak co sa nazvov tyka :-N :-D
Odpovedať
och a ten moj ani za pana nechce ziaden parfem... Ale aj tak mu jezisko prinesie... 8-) :-D :-D Ja mam 3 plne parfemy a stale sa zabudnem pocapkat... Pacia sa mi Hugo Boss vone ale tie strasne kratko drzia...asi aby parfem rychlo dosiel (ked sa musi davat castejsie) a my si kupili dalsi... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej bybi ty si hotový poklad x-) x-) x-) :-D inak aj ja som na názvy motovidlo, kým si spomeniem čo sa ako volá - ale vždy si pamätám ako to vyzerá :-D
Odpovedať
bybi, o tomto hovoríme??? http://www.parfums.sk/dkny/dkny-be-de... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri ale teraz si ma na ten parfem namotala, musim niekde pozriet ako vonia... lebo nazov sa mi paci a tento si aj zapamatam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe takže nie som motovidlo ale namotávadlo :-D :-D :-D vonia fakt úžasne, ešte mám v kabáte vo vrecku papierik z parfumérky od nedele, kde som ho skúsila a stále vonia úžasne :-) našla som ho na nete za 46 € asi si idem objednať :-D že, ten názov je tiež super, ten ma zaujal ako prvý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj babušky, neviete náhodou o nejakej agentúre na záhorí ktorá prenájíma aj okrúhle stoly a má v ponuke aj čokoládovohnedé mašle na stoličky? :-D totiž máme ponuku z jednej, ale tí sú až niekde pri sládkovičove či kde dole a len za dopravu si účtujú 56 eur, a keď som im zrušila ten srdiečkový stôl tak sa už neozvali :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, o tom simca :-D :-D :-D weri musim aj ja ho niekde najst, ze ci sa mi bude pacit ako vonia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ze ci sa ta vona hodi na leto :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?