Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • doooobre ránko babule 🙂

• dobréééé 😎

• 😵 sa mi nechcelo vstavat 😢

• Sponzor fóra
  • ani mne, vôbec 🙂 aaaaa tak ešte zajtra a je víkend 🙂

• zajtra po praci idem prespat drahemu...a odtial v sobotu rano do skoly....ani to sa mi nechce 😒

• drači, čože že sa ti nechce ísť spať k drahému? 😃

• 😃 nie ze v sobotu rano idem do skoly 😎

• dobre ranko, aj ja sa uz tesim na sobotu 😵

• a co bude v sobotu ked sa na nu tesis?

• nic, len nemusim do prace 😃

• hehe, mne stačí aj zajtrajšie poobedie - aj na to sa teším 😃

• tak ja sa neskutocne netesim na zajtra... chodim do prace len jeden den v tyzdni, na tento tyzden to vychadza akurat zajtra. A minuly tyzden sa mi podarilo spravit dost velky pruser, tak sa bojim zajtrajska co mi sef povie😞( Normalne uz tyzden nespim poriadne kvoli tomu...ach😞

• Kati až taký veľký? 🤔

• barborka...akoze nieje to nic az tak strasne...ale sef ma dokaze zvrzat za kazdu blbost ... takze preto mam dost strach...ale dako bolo dako bude

• ale neboj kati.. budem držať palce, aby to dopadlo dobre 😉

• Sponzor fóra
  • tak tak kati, budeme držať palce 🙂 ale neboj, ono u mňa to väčšinou býva tak, že ak z niečoho strašne stresujem, že bude prúser, tak to nakoniec dopadne tak, že sa to vôbec nerieši 🙂 teda uvidíš, bude to dobré 🙂

• kacenka vela stastia... A dufam ze to bude tak ako wera pise, u mna to tak tiez vacsinou funguje 😉

• dakujem vam kocky, tak dufam v to🙂) Ja osobne strasne nemam rada, ked viem, ze som spravila chybu,mrzi ma to aj bez toho aby mi to este niekto vycital a pripominal.

• kati: tak ked bude nadávať, povedz si v duchu: mám ťa v paži, mám ťa v paži, mám ťa v paži 🙂)))
    dôležité je, že si si sama pripustila chybu podľa mňa 🙂

• no ved jasne🙂 a aj keby ma vyrazil ( co zrejme nespravi, lebo to neni az tak strasne- v najhorsom pripade strata pre firmu 650 Kc) tak by mi to az tak nevadilo... uz som sama rozmyslala nad tym ze odtial odidem a najdem si nieco v obore. Jedine co ma tam drzi je, ze mam celkom flexibilny pracovny cas... proste mozem si povedat, ze ktory den pojdem do roboty a tak, takze mi to vyhovuje kvoli skole a aj po skole budem mat cas na planovanie svadby a tak.No uvidime ako to dopadne.

Vcera som inac mala dost sok v skole. Sa ma moj veduci bakalarky spytal, ze kedy sa budem vydavat😃 No necakala som to od neho😛

• asi ti to je vidieť na očiach 🙂

• no a den predtym ked som bola na konzultaciach tak sa ma spytal, ze kto ma fotil. Nasiel si ma na facebooku a pozerali moje fotky s celou kancelariou😃 Oni su vsetko tak 26 rocni doktoranti.

• inac holky, budete si so svokrovcami vykat alebo tykat po svadbe?

• kati, ja asi vykať.. 🤔

• ale drahý si bude s našimi tykať pravdepodobne 🙂

• ja uz teraz tykam tak mi kazali takze toto je za mnou 😃

• ja vobec neviem 🙂 uvidime po svadbe 🙂

• kati 650 kč je pre firmu nič, u nás sa stali horšie veci za omnoho vyššie peniaze a dotyčným bolo iba povedané aby si na to nabudúce dávali pozor a nič 🙂

ja budem určite svokrovcom vykať, určite ani nebudú chcieť aby som im tykala, alebo tak niečo - svadbou sa u nás nič nemení 🙂 a môj drahý má od mojej mamy nakázané aby jej tykal, inak jej musí čokoládu kúpiť 😃 hehe to bolo zo začiatku čokolád, kým si drahý zvykol 😃

• weri no to poznam...ja zase ked som sa naucila tykat...ked som sa pomylila museli sme si vypit poharik ...bleee
    tak som sa snazila neoslovat vyhybala som sa tomu..najhorsie je ked nie je to hned tak sa tazko na to zvyka...
    a podla mna to vykanie je neosobne a do rodiny by to nemalo patrit...

• presne, ja si to tiež neviem predstaviť.. začať tykať po ôsmych rokoch..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.