Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ja mu v podstate vždy kúpim parfém.. takmer vždy mu to tak výjde, že mu už okolo vianoc treba nový.. tak aspoň jeden darček mám poriešený.. 🙂

• 🙂 no ja mu nechcem parfem kupovat to nie na vianoce...nieco ine chcem ale neviem co...

• tak môjho by iste veľmi potešil externý harddisk 😃 ale zas zvyšných 100€ nemám na jeho darček 😬

• Sponzor fóra
  • 😃 no tvoj priatel na mojho nema....moj zase chce playstation 3, no co uz narobim ked mam doma babätko 😃 😃

• petka28, ešte som tie šaty neobjednávala, myslím že mám čas, takže ešte popozerám, ale zatiaľ sa mi nijaké nepáčili viac. Ja som ich videla na mimibazare za cca 51-52 € aj spoštovným, ale väčšina predávajúcich má podobné ceny, nie sú tam veľké rozdiely. 🙂 Ešte jedny šaty sa mi páčia, tie sú v jednej požičovni v Trnave za 73 € a predajná cena je neuveriteľných 250 € 😮 . Takže ešte uvidím. Dúfam že budeš spokojná keď ti šaty dorazia, ale myslím že v skútočnosti budú ešte krajšie ako na obrázku. Jedna baba čo ich mala hovorila že tie kvety sú krásne a vyzerajú ako ručne maľované, každý jej ich vraj chválil. 🙂

• barbor - nooo mrknem na to, ale keď sme boli v nedeľu v tescu lamač, tak som tam také nič nevidela.. asi pôjdeme teda mrk aj do TT 🙂 ďakujem za radu 🙂

no môj stále chce kúpiť domáce kino, chce ho aj na vianoce, ale vie o tom, že nič z toho nebude, nemôžeme teraz toľko míňať, keď nás čakajú také výdavky veľké 🙂 teda nič moc si tento rok nekupujeme, len nejakú maličkosť, aby pod tým stromčekom aspoň niečo bolo 🙂

• weri no co uz chaloi su velmi narocny...ako sa hovori su to velke deti 😃

• ja som tie saty nasla za 47 s postovnym 49,50 🙂 sice usetrim len 3 €, ale staci pre radost 🙂

no my tiez tieto vianoce poskromne, ale moj poklad ma strasne rad turistiku a od zajtra sa zacina v hypernove akcia na turisticke nohavice zateplene (nieco na styl zayo kto to pozna..) za 15 €, tak hned tam bezim...

weruska - u nas v pk ani v sc, ten obchod nie je urcite v tescu, tusim na zlatych a v petrzalke som ho videla....

• Petiiik, tak to je super cena za šatky 🙂 A aj tie gate, drahý by tiež niečo také potreboval, keď chodí po horách, fíha, no uvažujem že sa prevezieme do PK 😃
    hmmm, no pôjdeme pokukať, žeby Tomi dostal od ježiška svadobnú vestičku s kravatou ? 😃

• uplne ma dostala ta cena za saty, preto som ich riskla objednat bez skusania....
    inak som dnes pozerala na smolenicky zamok na svadbu, maju dobre ceny, zamok zvonka krasa, ale podla foto vnutri cisty socik este vladne 😃

• barbor, to bol vierkin napad 😃 ja aj si myslim, ze super napad!

• baby, ani my vela nekupujeme na vianoce 😴 mame jeden druheho 😃

• peti na smolenickom zámku bude mať kolega svadbu, ale majú to v júli a už v septembri keď to rezervovali tam mali posledný voľný termín a to len preto, že im jedna svadba vypadla.. tak to tam majú asi tiež dosť nabité 🙂
    ak by si peti chcela zámok, resp niečo na ten štýl, tak mám 2 dobré tipy, kde to vyzerá naozaj krááásne - len jeden je v rakúsku a jeden v maďarsku 😃

• janka sa budem červenať 😃 😃

• Ahojte nevesticky 🙂 Dlho som tu nebola a priznam sa ani som nemala cas vas citat. Ale polepsim sa 😴
    Tak ako stojite s pripravami? Ja som hodila do albumu obrucky ktore zatial vyhravaju. Co na nich poviete? 🙂
    Inak uz mam stres ze som nebola este skusat satky. Je niekto este taky? 😬

• Sponzor fóra
  • baby, prosim poradte!!

V piatok som pozvana, spolu s niekolkymi dalsimi kolegami z roboty, sefom a sefovym sefom na formalnu veceru, ktoru kazdorocne organizuje jedna organizacia. V podstate je to vecera spojena s niekolkymi prihovormi univerzitnych sucharov a odovzdanim ceny za najlepsi univerzitny projekt.... Dress code je "lounge suit" - cize pre zenu kokteilove saty..
    Myslite, ze si mozem dat saty na ramienka? Su po kolena, asymetricky strihane, 2-vrstvove (vrchna vrstva je priesvitna), tmavo modre, so spagetovymi ramienkami? Ramienka su fakt tenucke a saty su vpredu strihane do "V" co robi dost velky vystrih...

Myslite, ze sa to hodi???
    Prosim, napiste co si myslite...

• h.a.i.n.y ahoj ja som si zmenila datum tiez som v auguste 😉 a ja uz mam aj saticky tesimmm sa uz pozerame obrucky a v nedelu ideme do kostola...

• bero a nejdu odfotit? lebo takto sa tazko predstavuju tie saty

• no dnes vecer je jediny den, kedy este mozem kupit nieco ine... a teraz ich nemam ako odfotit... 😞
    ide mi hlavne o odhalene ramena a vacsi vystrih... Mohla by som mat? Ci je to blbe...

• no neviem ci to nebude ,,vyzyvave,,ide oto ci to nie je moc..na taku udalost

• beron, a prinajhoršom by to nezachránilo nejaké bolerko??? 😬

• ahoj hainy 🙂 mne sa tie obrúčky veľmi páčia aj s tými kamienkami 😉

• ahoj hainy 🙂 obrúčky sa mi páčia, aj s tými kamienkami sú peknučké 🙂

bero ako simcab píše, bolerko nejaké by na to bolo fajn 🙂 a kolegynky čo si obliekajú? či idú len chlapi? 🙂

• draci
    Vsimla som si 😉 To je super ze si to dala na august ze nemusis cakat az do oktobra 😉 Ale preco ste vlastne zmenili datum? Juuj uz som si pozrela tvoj album. Super vyzeras v tych satockach! Kolko si za ne dala? Takze v salonoch sa necudovali ze tak skoro?

simcab wera Ahoojte a dakujem 😵 Neviem mozno necham aj tak tie kamienky ale teraz si ich predstavujem trocha inak.

• nie vobec sa necudovali vsak to nie je az tak skoro to je za 9 mesiacov...chodia tam aj ovela skor... a drahy sa teraz angazuje tak som rada...ze sam chce ist obrcuky pozerat ze mi vcera povedal ze v nedelu ideme do kostola a tak 🙂
    stali 385 eur pozicanie+ zadara bolerko vejarik k foteniu
    dakujem 🙂, zmenili sme to lebo mama a krsna zacali hovorit ze bude zima ze sa musia naobliekat vsetci a tak...sme to kvoli nim zmenili...dufam ze nebude velke teplo...

• hainy aj mne sa pacia tie obrucky s kamienkami ako su.. 🙂 pekne!

wera ja nemam kolegine ziadne.. 😞 😞 skoda, bodla by kamoska z kanclu... Bolerko je dobry napad, vdaka baby!! 🙂

draci, pojdes este raz saty skusat, ci az tesne pred svadbou, aby ti ich upravili?

• tak ahojte urcite vam tu nechybam nakolko sem uz pomalinky skoro vobec nechodim 😃 bola som skusat satocky v NZ v Elegant Sophia a nasla som konecne tie "prave uzasne nadherne a perfektne" San Patrick model Peralta su to 🙂 boli sme aj u kuchara ma celkom fajn ceny treba ete chvilku nechat ulezat v hlavickach 😛
    vo stvrtok ideme obrucky zajednat a objednat ale pre mna bez kamienkov nakolko moja kamaratka vycálovala vyse 600 euro za obrucky znackove zlatnictvo uznavane po celej SR a 2 dni po svadbe jej zo 6 kmaienkov 4 vypadli !!! a viete co jej povedali v obchode?? "nezreklamujeme nemali ste v nich umyvat riad!!!!!!" ja chcem mat obrucku na prsteku vkuse ... ale ved kto ako chce a ako sa komu páči 🙂 tak sa majte krasne neviem ekdy sa tu opat objaviiim

• bero mne povedala aby som isla na skusku siat 3 tyzdne pred svadbou hned mi ich aj upravia...a potom si ich zoberiem vo stvrtok 2 dni pred svadbou

• Ahojte nevesticky 🙂 Tak ja som tu teda tiez riadne dlho nebola, neviem, co vsetko mate nove, lebo to by som nedocitala asi ani do dalsieho rana 😃 Hainy, nie si sama, ani ja som este saticky skusat nebola. Ale uz tento mesiac sa chystam. Strasne sa tesim - prve kroky povedu do MS do Kosic. A obrucky sme boli tiez uz obzerat, neskutocny vyber maju, priznam sa, som to necakala 😃 Ale viac menej mame aj v tomto jasno. A inak ... do svadby mame 200 dni 😵 😵

• Dobre ranko, musim sa pochvalit, ze vcera sme si kupili obrucky. su uplne ine ako som si predstavovala, ale to nevadi, pomaly zistujem, ze takmer vsetko je inac nez boli povodne moje predstavy 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov