Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ahoj Livi. A kde ste obrucky kupovali? :-) Tak mozno su ine, ale pre vas tie najkrajsie, nie?
Odpovedať
Ahoj bambulka. Takze pojdes do KE skusat? Tak tam si urcite vyberies ;-) A aku mate predstavu o obruckach?
Odpovedať
Ahoj hainy. Ano, rozhodla som sa, ze pojdem do KE. Ked som videla vsetky tie satky, ktore tam maju, neda mi neist tam :-) Apredstava o obruckach, je nieco ako tie tvoje. Urcite budu kombinovane a pre mna aj s kamienkom.
Odpovedať
Profilova fotka
Kupovali sme ich v PP, zlatnictvo Zekir - jednoznacne najlacnejsie , gram zlata za 33 €, inde sme pod 50 nenasli, a aj tam nam hovorili, ze idu zdraziet o 10 € na gram lebo cena zlata stupa. Tiez sme chceli kombinovane - zlto ruzove, ale nakoniec je to iba zlte zlato, o tyzden hodim fotku.
Odpovedať
liviapeto Nechcem nic hovorit ale pocula som nieco o zlatnictvach v Poprade .. myslis ze preco je gram taky ,,lacny"?
Odpovedať
Profilova fotka
Je to pobocka zlatnictva z Kosic, maju aj pobocky v PO, Roznave a PP.
Odpovedať
Profilova fotka
A je preto lacnejsie lebo to vyrabaju oni a rozvazaju do inych zlatnictiev. To mas ako so zlatnictvom Stacho, je to to iste
Odpovedať
To je dobre ze maju aj tam pobocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja som si dns objednala jedny svadobne satky, ale tie nebudem mat oblecene na svadbe a potrebuju strasne vela uprav, ale tak za 20 eur, na fotenie po svadbe budu skvele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, nejako je tu ticho =-) Miska a vy budete mat ake fotenie po svadbe???
Odpovedať
Baby kedy treba ist na matriku? My sme este neboli ... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bybi ja uz som to niekde tuto aj pisala ak si das vyhladat trash the dress tak ti vypluje ake fotenie este budeme mat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aha, takze saty na znicenie vlastne ak to dobre chapem :-) Ale fotky co mi naslo su krasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak saty na znicenie ale uvidim mozno sa mi budu pacit viac ako si myslim a dam si ich upravit na svadobne
Odpovedať
Profilova fotka
hainy my pojdeme vo februari ked budeme doma. Uz mame zaznaceny termin tam (ale svadba je na matrike) a ziadost vypiseme vo februari...
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, nie viac ako 6 mesiacov dozadu, lebo papiere nemozu byt starsie ako 6 mesiacov :-)
Odpovedať
húúúú tolko príspevkov to nemám šancu všetko čítat :-D :-D to ked sem občas zabrúsim budem super mimo :-D no svadba bude v auguste, zatial nemáme nič len dátum a hromadu nápadov - ilúzií - inšpirácie občas je z toho pekný myš maš :-) mením to každú chvílu ale dostala som termíny dokedy sa v čom mám rozhodnúť :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, chcem sa len podelit o skusenost s prenajmom cokofontany a predaji belgickej cokolady velmi vyhodne v kosiciach a okoli..kto by chcel viac info, napisem do IP ;)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko baby :-) ako sa máte, čo nového? my máme dnes v práci audit, tak tu lietam s megavrtuľou v zadku :-D miška to je krásne, také niečo by sa aj mne veľmi páčilo, ale nemala by to srdce, zničiť moje šatky :-N ozaj baby, včera ma napadla taká vec, ale neviem ako by to vyzeralo - rozmýšľam, že by sme namiesto klasických mašlí jednofarebných (chceme hnedé, výzdoba bude hnedoružová) dali mašle 2 farebné - zmiešali hnedú s ružovou, žeby sa to tak spolu zviazalo, čo myslíte, bude to dobre vyzerať? :-N
Odpovedať
dobre ranko, a to nebudete mat jednu farbu hlavnu? podla mna by to zle nevyzeralo,vsak preco nie bude to zaujimave
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj drači :-) nie nebudeme mať jednu farbu hlavnú :-) čisto ružová sa mi moc nepáči, je to také moc cukríčkové a čisto hnedá sa mi zase zdá tmavá :-) a keďže chceme aby tam boli motívy konárikov s čerešňovými kvetmi, tak to úplne tak sedí :-) hmm, len sa bojím aby z tej mašle nevznikla taká guča potom, keď tam budú 2 :-D
Odpovedať
hm vlastne hej to je mozne ze ta masla bude velka...ale moze byt jedna masla hrupsia adruha tensia a potom by to asi tak nevyzeralo nie? dobre by to bolo vyskusat...
Odpovedať
ahojte.. :-) čo ste včera všetky dovolenkovali??? :-D som sa bála, že budem doobeda dočítavať, keďže som tu včera nebola, a vy nič :-p ;-( :-D ako ste prežili včerajší deň?? ja som dlho spala, potom som išla na dlhú prechádzku s našim hafanom.. x-) a poobede som bola na návšteve u našej kačenky :-) som ju do šiat obliekala :-D to ste mali vidieť!! jej maminka z nás mala riadnu šou :-D ale super bolo.. a katka bude prekráááásna x-)
Odpovedať
:-) no ja som sa narobila vcera som ucila sa, varila,upratovala...hned som vecer zaspala
Odpovedať
tak si bola šikovná, drači.. ja som ani neupratala ani nenavarila =-) :-D ale tak zas nemôžem byť všade.. :-N
Odpovedať
aspon si si oddychla mala si volny den to je fajn :-) no mama spala lebo bola po nocnej tak som pracovala.. :-) este ze je stvrtok...zajtra koncim v praci skor tak to rychlo ubehne
Odpovedať
da sa niekde kupit marcipanove figurky na tortu? ci to len cukrarka robi na zelanie?
Odpovedať
weri ani toto nie je zle ........striedas stuhy na stolickach http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
dnes je predsa pondelok!! a zajtra hneď piatok :-D krásny týždeň x-) :-D
Odpovedať
:-D hej take nieco....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?