Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • nooo drači asi zbehnem teda do tej agentúry,čo nám to budú asi zdobiť, nech mi to ukážu ako by to vyzeralo, keby boli dve 🙂

simi ahooj 🙂
    u nás bola včera drahého krstná, tak sme spravili obed, šli sme na chatu troška a večer ešte do práce som utekala.. taakže nič moc včera 🙂 to ty si mala potom pekný deň, super 🙂

• joooj, aj ja už chcem mať moje šaty doma a vytešovať sa ako ty a katka.. alebo bybi 😞

• ale nooo simi, ja sa napr tiež nemôžem vytešovať, mám zakázané ich vidieť 😃 😃 😃 a vieš čo to je, že mať svadobné šatky, a nemôcť si ich obliecť a obkukávať ich? 😃
    neboj, zachvíľočku budeš aj ty mať šatičky už a budeme sa všetky s tebou z nich tešiť 🙂

• Sponzor fóra
  • no len to bude až tak niekedy v januári, keďže budú sviatky 😞

• simi, veď január je zachvíľočku 🙂 november už nerátajme, december ubehne veľmi rýchlo a hneď je tu január 🙂

• ale ja som strašne nedočkavááááááá

• 😃 simi verím ti, ja by som tiež bola 🙂 už som aj ja zvedavá na teba v tých šatičkách, určite budeš v nich krásna 🙂

• však ja som aj bola v tých originálnych 😃 😃 😃

• však vlastne áno !! 😃 ale v albume máš len fotky netvoje 😃 😃 😃

• baby, ja mám úplný problém...teda... no.. 😬 tiež sa neviem dočkať januára, lebo si pôjdem vykúšať ešte nejaké šatky okrem rezervovaných...
    ale ten môj problém:
    nemáme na nič čas!!! všetci mi hovorili, že na čo stresujem tak skoro a že mám ešte čas vybavovať.. Lenže keď Wera práve povedala, že november nepočítame, december zbehne rýchlo a už je január, tak mám husaciu kožu!!!!
    My totiž nemáme absolútne nič vybavené a čas na to vôbec nie je!
    December bude zabijak, lebo budeme mať pracovné soboty, nakolko máme vyše 1000 zamestnancov a bude treba robiť prechody...
    Nemáme obrúčky, nič rezervované poriadne, oznámenia robím po večeroch ale na comp už ani nevidím.. a to nerátam že doma budem musieť upratovať, lebo máme vlastný domček a nechcem aby susedy ohovárali 😠
    a práve sa smejem na sms, čo mi drahý napísal... Asi pred rokom sme zakopali marhulovicu, asi 15litrov na záhrade,.. a že už prekopal pol záhrady a tej marhule nikde.. Treba ju vybrať teraz, lebo ked začne mrznúť, na svadbe nebude 😃

• vierka, lebo som ich už vymazala 😃

• no barborka, síce bez stresu, ale už šup šup vybavovať.. hoci niekto dokáže všetko aj za mesiac prichystať, ja osobne si to neviem veľmi predstaviť..

• simi to sa robí, takto ma mýliť??? 😃 😃 😃

barboooor prepáááč, nechcela som ti stres spôsobiť, mňa si nevšímaj 😃 😃
    hehe, a to ste si tam nedali nejakú značku, že kde ste zakopali? 😃

• no ved práve sa snažím v hlave uležať čo a kedy, ale STRESUJEM!!!! 😬
    a k tomu ešte lekárov by som mala pobehať, aby sme si mohli užiť svadobnú noc jak sa patrí 😃

• barborov vsak to stihate urcite neboj...vsak ak aj tie obrucky nemate to staci niekedy po praci ist nie? ci dlho pracujes?? a tie oznamenia spravite aj cez sviatky ked budete mat chvilu casu nie?

• Sponzor fóra
  • ale veri.. to som si ja naschvál vymazala, nech ma nik nevidí 😃 😃

• ved to, že spolieham sa na sviatky že všetko ,,doriešime´´... no neviem čo bude s tou marhulovicou 😃 asi budú na sucho na svadbe 😃

• barbor presne ako dračica píše, oznámenia cez sviatky, obrúčky aj cez obedovú prestávku viete ísť objednať, resp ak už máte vybrané aj kúpiť 🙂
    alebo to spoj tak, že pôjdeš k lekárovi, tým pádom máš deň voľno, bežte aj do zlatníctiev, ak chcete oznámenia sami robiť, tak ešte pokupujte veci k tomu čo potrebujete a hneď máš 3 veci jednou ranou 🙂

simi no pekne, ani ja nemôžem? 😃 ale jasné, chápem, ja nemám ani "nemoje" foto šiat v albume, ešte by ich môj drahý videl 😃

• presne tak treba si spravit nejaky ,,plan,, a zvladnes to neboj 🙂

• kolko trvá urobiť také obrúčky baby?
    to je ale počasie vonku 😠

• ja keby som mohla, chodím každý deň skúšať šaty 🙂
    kedy plánujete ísť na skúšku makeupu a vlasov?

• mne povedali ze trva vyrobit 2 tyzdne. mne vlasy bude robit kamoska...a to budeme skusat niekedy v lete ked bude mat po statniciach nechcem ju otravovat teraz m toho dost

• barbor, ja čo som sa informovala, tak 2 týždne až max. mesiac 🙂
    na skúšku makeupu nejdem, nie je treba - vizážistka čo ma bude líčiť, ma už líčila viac krát a vždy skvelo, teda skúšok sme už absolvovali habadej 🙂
    a vlasy, tie pôjdem skúšať niekedy vo februári, cca - hoci najradšej by som už aj hneď išla, ale načo tak skoro 🙂
    a ty už máš vizážistku a kaderníčku zajednanú? 🙂 ak by si chcela, mám skvelý tip na vizážistku, resp. viac veľmi dobrých poznám 🙂

• vierka, kľudne ti ich môžem poslať, ak budeš chcieť.. 😉

• mám zajednaného Borisa B., robí aj vlasy aj make up.. aspoň toho som si zarezervovala už v apríli 🙂
    teraz sa len doma hádame, ako mám byť nalíčená.. Ja nechcem byť jemne nalíčená, asi mu poviem, že nech mi urobí make up alá pretty woman 😃 a vlasy chcem mať nejaký výbuch..
    horšie je, že mám tetovanie na krku vzadu, takže nejako to musíme vymslieť, aby mi vidieť nebolo..
    a ved na to tie skúšky sú...ked budem vyzerať ako šľapka, zvolím jemnosť 😎

• tak tak barbor, od toho skúšky sú aby si vedela čo sa ti hodí 🙂 ja už to viem, aj moja vizážistka, teda nám skúšky už netreba 🙂

baby, aha čo som našla, aj takto by tie dve stuhy na stoličkách mohli byť, nie? - http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4224382&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 🙂 len bez návlekov, tie my nechceme 🙂

• weri, takto je to fakt pekné!!

• weri a akej farby sú stoličky, ked nechcete návleky? aby vám to vyniklo.

• Cauko 🙂

Barbori neboj, ono sa to zda ale vela veci sa da vubavit celkom rychlo aj z prace cez emaily 🙂 Hlavne co sa tyka zajednavania niecoho, ak uz mas vybrate 🙂

Weri a bude ma Radka vediet nalicit aj bez skusok myslis? Teraz neviem ci som sa ta uz pytala 😬

• jeeeej, už mi prišiel darček pre drahého.. tak sa veľmi tešííím 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov