Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • však ty si mi ich bola obzerať, nie?? či sa mi to len marí??

• Sinov, super, sú nádherné.. 😉
    Baby, zajtra večer ma čaká teta fotografka a ujo DJ, držte palčeky... Začínam byť nervózna... 😃

• alique, to nie je nervozita ale vzrušenie 😵

• Sponzor fóra
  • simi ano ja 🙂

• alique dakujem. a nestresuj sa, bude to fajn 😃

• joj, poklad si, vieš o tom??? a ako ti sadli??

• Simcab. asi áno, nenašla som ten správny výraz... Ona sa stále bojím tešiť naplno, aby sa to nerozplynulo všetko... 😬
    Babule, zajtra večer hneď píšem, ako sme dopadli.. 😉

• budeme všetky zvedavé! 🙂

• simi padli mi ako uliate. hodim foto sem do albumu
    alique urcite napis. budem zvedava 🙂

• joj, chytro hoď!

• tie sú krááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásne

• simi uz su tam 🙂

• joj, naozaj sú prenádherné!!!! 😵 a super ti sedia!

• dakujeeeeeeeeem 🙂

• tie luz sú priam na teba! 🙂

• Sponzor fóra
  • Sinov, Luz ti naozaj krásne sedia, aj tie druhé sú krásne... 😉

• dievcata ste strasne zlate 🙂

• sinov v oboch vyzeras super, krasne ti robia postavu 😉 aj satky peknucke 🙂

• sinov to je pravda oboch si peknucka 🙂 sedia ti to je vidno....
    co sa tyka tych kvetov no ja som chcela biele ruze a modre kvety mozno aj modre ruze len neviem ci by to nebolo aj problem zohnat vsak to by bolo len par a to by sa asi neoplatilo dovazat neviem...este sa poradim...

• drači, s dovozom si hlavu nerob, lebo veľká väčšina kvetov sa k nám dováža najmä z holandska 🙂

• jasne ale keby kvetinarstvo nemalo modre ruze tak nebude dovazat nejakych 5 ks nie

• však ale kvety im chodia minimálne raz týždenne, kyticu si objednáš dajme tomu mesiac dopredu, tak by nemal byť žiadny problém objednať ku všetkým ostatným 8 modrých ruží, nie??

• hm neviem teta pracuje v kvetinarstve a ona mi ju bude robit este som sa na to ani nepytala

• ale neboj sa nič.. s kvetmi, a konkrétne s ružami, isto problém nebude! ruže sa pestujú celoročne.. väčší problém bude s mojimi pivonkami v júli 😞

• vsak tie tiez mozu doviest nie?

• no pravdepodobne nie.. nekvitnú v lete, a dostali sa mi informácie, že skleníkovo sa nepestujú.. ale pôjdem dnes asi do kvetinárstva, tak sa popýtam.. taktiež ale zvažujem možnosť, že by som si dala umelé pivonky.. v kombinovanej kytičke by to nemalo byť vidno, že nie sú živé.. 🤔

• hm to neviem na fotkach si myslim ze nie ale takto ked niekto v blizkosti ju chyti tak to asi ano...to sa popytaj tiez v kvetinarstve...

• ale nechcem len čiste umelú.. chcem kombináciu pivoniek a ruží.. ruže by boli živé.. však predlohu mám aj v albume..

• ano ja som to pochopila....preto neviem ja by som sa opytala kvetinarstve na tvojom mieste ze ako by to vyzeralo alebo nech ti ukazu nejaky vzor umele +zive kvety

• však jasné.. ja sa ešte nad kytičkou nejak nevzrušujem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.