Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no ani ja vsak to len tak som sa pytala...vcera ma priatel nahneval...
Odpovedať
a čo sa stalo??
Odpovedať
som mu hovorila aky darcek chcem dat povedal ze na co mu to bude...vzdy mi pokazi vianoce...vzdy vsetko ofrfle a ja uz nemam chut kupovat darceky preto ani vianoce neznasam :-( povedal ze na co mu bude pozicat auto ze ked bude chciet kupi si...ale nepochopil pointu ze to ide o to ze to si niekto pozicia auto preto ze sniva o tom ze sa bude na peknom a drahom viest ...nikdy si take nekupi... ze on si kupi ine ( ale auto uz ma,len stale vymysla) povedal ze po uvery si kupi...ja ze na to nebudu peniaze ze za 5 rokov budeme mat deti a tie vela stoja...povedal ze ked si nebude moct kupit tak deti nechce...a hned som polozila telefon
Odpovedať
Profilova fotka
draci to myslel vazne??? keby mi priatel povedal, ze na prvom mieste chce auto a az potom deti tak sa otocim a odidem od neho... to neni normalne.... ale moj tiez vzdy vsetko ofrfle, uz som si zvykla.:)
Odpovedať
;-( :-( neviem ako to myslel ale to povedal
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuha draci... to je na facku :-| teda to by som vazne zacala rozmyslat nad zmyslom a najma pozitivami tohto vztahu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko... Katka tebe prajem dodatocne vsetko naj k meninam, a ak tu mame este dalsie Katky, tak aj im :-) Draci, vobec sa ti necudujem ze si znechutena :-( Ja tiez neznasam ked sa snazim a vymyslam, len aby som mu spravila radost a potom to ofrfle :-( Ja by som mu niekdy nepovedala, ze sa mi nieco co mi daroval nepaci, aj keby sa mi to nepacilo, bola by som rada ze si dal tu snahu mi nieco kupit/ dat... Ale chlapi su fakt asi z inej planety :-(
Odpovedať
a ani sa neozval zlozila som a potom som mu napisala ze sa dnes nestretneme a nic nenapisal...a dnes rano ma prezvonil ako by nic...ako kazde rano...ja som neodzvonila,vtedy vie ze sa hnevam
Odpovedať
Profilova fotka
Draci ja by som si z toho nic nerobila, urcite to tak nemyslel, nieco povedal bez toho aby nad tym rozmyslal... Moj tiez vzdy vyhlasoval ze radsej 10 psov ako dieta a Zarka ma 3 roky a spolu sme sa dohodli kedy zacneme skusat :-)
Odpovedať
presne tak bybi....uz rozmyslam aj o tom ze mu nic nekupim na vianoce...stale to opakuje nic mi nekupuj...tak nekupim a bude prekvapeny
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, tolko rozmyslas ako ho prekvapit a tu to mas :-D :-D :-D
Odpovedať
ja viem bybi vsak o to ide ze nikdy nepremysli co povie a potom to tak aj vyzera..strasne....kedy sa uz to naucia a poucia ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nikdy :-( bohuzial ale tak to je :-| Ja mam presne to iste doma, tiez povie veci ktore tak nemysli a potom ho to mrzi, ale co z toho ked to uz povedal... :-(
Odpovedať
jasne to co povie uz sa neda vratit spet a ty si to pametas o to ide...ja ako nezabudam take veci co ma rania si dobre zapametam
Odpovedať
Profilova fotka
presne, kazdy si pamata to co mu ublizilo... no dufam ze sa ti ozve a ospravedlni a hlavne vysvetli.... :-)
Odpovedať
urcite ozve to on ma vo zvyku na druhy den ako by nic sa nestalo...tazko sa ospravedlnuje mu...to len vynimocne...vsak chlapi nie? :-) uz o 14h mi bude volat ze kedy pridem do TT ze sa bude cakat...urcite
Odpovedať
ach, drači, to ma mrzí :-( ale oni sú poväčšine všetci rovnakí.. aj môj sníva, ako ideme kúpiť pozemok a stavať dom.. potom kúpime druhé auto.. a vždy mu musím pripomenúť, že tá jeho vytúžená trojkombinácia pre dieťatko výjde na 500€, a to je len kočík.. vtedy ho to trochu schladí :-D netráp sa moja, isto to tak nemyslel..
Odpovedať
Profilova fotka
Drači všetci chlapi sú rovnakí a my všetky dobre vieme do čoho ideme, oni ani iní nebudú to len nás to po pár rokoch prestane trápiť. Simi aj my snívame o domčeku, ale tak snáď za také dva roky sa podarí tuto pri hraniciach niečo kúpiť, teraz bola skvela ponuka rodineho krasneho velkeho domu zrekonštruovaneho za 60 000Eur aj s veľkým pozemkom a bazénom na pozemku. Na Slovenskom trhu by sme niečo také nikdy neobjavili kdežto v rakúsku sú takéto ponuky stále.
Odpovedať
baby, toto je supeeer :-D :-D :-D http://www.svatebniatelier.cz/na-stul...
Odpovedať
a ešte mi povedzte, či je veľa dať za svadobné poháre 22€??
Odpovedať
hm asi nie je vela skus este niekde inde popozerat a porovnat ceny... dik baby...ja nechame preco len my si to vieme vypúocitat a priblizne vieme ze babetko je drahe..oni maju tusim hlavu v oblakoch...
Odpovedať
drači, oni určite majú hlavu v oblakoch ]-(
Odpovedať
:-D to sa neda uz nic komentovat co uz ked su taki...este ze nas maju my ich schladime :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Drači, určite to tak nemyslel... Takéto reakcie sú pre nich asi naozaj viac-menej prirodzené. Oni sú veľké deti... Ak sa neplní ich sen, zdujú sa... A navyše nezášajú, keď majú pocit, že sú tlačení k múru a akékoľvek načatie témy, ktorá im nie je po chuti, ako svadba a deti, končí týmto spôsobom... U nás to bolo podobné pred pár rokmi, preto sme sa na tieto témy ani nebavili, kým sám neprišiel, že si ma chce vziať a že chce bábo... Daj tomu čas, ak sa ľúbite, čo určite áno, aj toto prekonáte príde čas, kedy sa s tebou bude baviť aj o tom, čo ty chceš a budú tvoje túžby a sny mať prednosť pred jeho, prípadne sa stanú vašimi spoločnými... ;-)
Odpovedať
no asi tak.. ale dnes potrebujem schladiť ja.. som našla také krásne svadboné somariny.. že poháre, albumy, postavičky na tortu s mackom me to you.. by som to všetko naobjednávala.. :-N
Odpovedať
a normálne rozmýšľam, že by som objednala takéto hrnčeky :-D http://www.svatebniatelier.cz/kolekce... tieto by sme aspoň využili.. btw môj pokus s farbami na sklo nevyšiel.. vôbec to nevyzeralo pekne :-(
Odpovedať
alique no ja viem..vsak on chce deti ale to co vcera povedal ma sokovalo..hej su to deti a to velke presne ako si napisala suhlasim netlacim na neho vobec len som povedala ze nebudu peniaze na auto...ze si to lahko predstavuje....co uz
Odpovedať
pekne hrnceky simi
Odpovedať
drači, ale asi by to vypadalo odveci :-D za krásnym stolom svadboným pripíjať hrnčekmi :-D ale sú veľmi milé.. a ak sa budú páčiť dodkovi, objednám ich.. :-) ozaj, a na tortu si budete dávať postavičky?? aj tie som našla pekné, len zas neviem či to nie sú zbytočne vyhodené peniaze.. inak som si teraz čítala "kauzu lulu".. v tom čase som veľmi nechodila na fórum, tak som dočítavala teraz.. katastrófa, človeku rozum zastáva.. ]-(
Odpovedať
jaaaj to som ja myslela ze to chces domov nie na svadobny stol :-D to ano to by vyzeralo....tak milo-detsky ;-) ja to kupovat nebudem ak da cukraka nejake postavicky co sa mi budu pacit tak ano ale inak nie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?