Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simcab - vdakaaaa za stranku! su tam svadobne pohare o akych som ani nesnivala 🙂 cela nasa svadba bude v duchu "zabiak a princezna" a tam maju presne take mile infantilne pohariky, super! 🙂

ja budem mat na torte toto - http://www.davidsbridal.com/Product_Princess-Bride-Kissing-Frog-Prince-Figurine-8651?cm_mmc_o=23CjCVyBpAgf%20dwwpCjCVyBpAgf%20dwwpCjC1bEL  🙂

• rado sa stalo 😉

• Usacek,krasna postavicka 🙂

Baby, vrrrr - pamatate si este,raz som pisala o zakaznicke,co chodi vsetko vymienat..tak asi pred 2 mesiacmi spravila nakup,uz bola vymenit vsetky veci a dnes! priniesla este aj to vymenene vratit..ze to je psikovi male..a dnes mame akciu,ze 20% zlava na oblecko,tak sa tesi,ze poobede pride aj s hafom a ze to bude mat este aj v akcii.. ja to nechapem..tak kupim nieco,dostanem zlavu na cely nakup,pridem vsetky veci vymenit,dostanem zlavu na novu bundu,tu dojdem po 2 mesiacoch vymenit a este dalsiu zlavu chcem?? Asi som ja divna,ked mi je to nepochopitelne .....

• Sponzor fóra
  • no peti, tak to mňa by vystrelo.. aj mne idú všetci zákazníci na nervy, ale toto je už vrchol

• petka - pevne nervy prajem, so zakaznikmi je to tazke 😉...

• petka tak to by aj mna stvalo.

Ked pride poobede, odfot si ju a sprav plagat na dvere, ze je hladana policiou... Mozno uz nepride ked sa tam uvidi 😃 😃 😃

• bybi 😃 😃 😃

• skvely nappad 😃

• Bybi to by som tam musela dat,ze muzeum hlada 😃

• stará je???

• 🙂 A nemozete spravit nejake pravidlo ze kolko krat sa da vratit??? Lebo keby bola taka nespokojna ze vsetko stale vracia, tak by sa k vam nevracala stale nakupovat...

• veĎ ale ona ti nosí stále vymieňať/vracať použitý tovar?? asi áno, po takom dlhom čase.. my vymieňame len nepoužitý..

• Petka,
    povedz jej pri kupe podmienky, za akych to moze vratit a hotovo 🙂

• Kocky z Trnavy a okolia, pozrite si tuto stranku, vraj robia dobre torty (jednu nevesticku som poprosila o kontakt) a mne sa zda ze aj ceny za torty nie su az tak vela, teda neviem, aspon co som pocula o cenach, ale neviem porovnat: http://domacacukraren.sk/galeria-vyrobkov/torty/index.php?id_kat=1&strana=1

• Fakt super torty! Len odporucania by som chcela pocut 😃!!!

• Sponzor fóra
  • bajka nevesta zenia mala v albume, ze torta bola dobra... 🙂

• tu je koment spominanej nevesty: Torta - tak to je kapitola sama o sebe. Pani Hlávková z Trstína. Odporúčam po všetkých stránkach. Fantastická chuť torty, nádherná pre oči a aj postavičky na torte prispôsobila podľa nás.

• ach, tie torty sú prenádherné.. až som si keksíky musela otvoriť, čo ste mi chute narobili! 🙂

• 🤔 🤔 🤔

• nikde nikto?

• mnaam 🙂 tie torty su fakt super 🙂 neviete o niekom v okoli NZ kto robi taketo torty? vdaka za info 🙂

• no a vy ste kde všetky?? 🤔

• zsuy uz som ti v inej teme napisala 😉 ale napisem duplicitne : firma AVE EVA-Eva Slamova Dvory nad Zitavou alebo cukraren Bonita Nove Zamky 😉

• 😠

• simca - co je? Co sa hnevas?

• ža kde ste všetky!!! a hlavne ty, kde sa stále flákaš??? 😃

• Jooj, ja sa ospravedlnujem 😉 Nehnevaj sa. Mam toho strasne vela teraz. Ale neraz vas citam, no nejak neviem si najst cas napisat. O par dni odchadzam pracovne do Rakuska a vratim sa mesiac pred svadbou 😒

• ach moja.. tak budeš mať toho dosť,čo?? a veľa vecí ti treba ešte vybaviť??

• Ojojoj, este dost 😞 Ved preto som z toho v strese. Musim si teraz vybrat nejake saticky a rezervovat, zajst na faru, nech nam da uz aj cas, lebo mesiac pred to bude neskoro a musim dat pozvanky vyrobit, zoznamit nasich este 🙂 (este sa nepoznaju) a neviem co este. Zvysok budeme asi riesit v maji. Inak to nepojde.

• a stíhaš ísť aspoň tie šaty vyskúšať?? 🤔
    inak ani naši sa nepoznajú, teraz pred vianocami bude prvé stretko.. tak mám nervy 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov