Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
No to stiham, mam na to este 2 tyzdne. Chcem ist do nasich dvoch salonov a potom do KE - Maggie Sottero, tam si urcite vyberiem :-D Takze ani vasi sa nepoznaju? Som sa zlakla, ze som sama. Tak ja mam iba maminu a ona sa pozna so svokrom, ale so svokrou este nie. A preco mas nervy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte babušky, ani neviete ako ste mi chýbali ! :-) bola som na služobke v nemecku... čo máte nového? :-)
Odpovedať
Ahoj weri ;-) No vidis? A to ja ani neviem, ze si tu tak dlho nebola. Ja asi dlhsie :-D Ako bolo? A ako dlho si bola?
Odpovedať
ahoj vieri.. no končne! ;-) ako bolo?? píš píš všetko! deni, mám nervy kvôli tomu, že nemám dobrý vzťah s otcom, tak si neviem predstaviť ako to tam všetko bude prebiehať..a pred chvíľou som debatila s mamkou, tak sa pýtala, že čo a ako vlastne bude.. tak som jej vravela, že teda nič také, len vlastne peniaze na svadbu potrebujeme vyriešiť, nebudeme si platiť všetko samí.. tak mi vraví, že načo to budú riešiť teraz, keď to je ešte ďaleko.. a že každý nech si platí za svojich.. tak som nechápala, lebo moja mamina je veľmi chápavá a zlatá, tak neviem o čo jej ide.. ]-( nechce pochopiť, že my potrebujeme istý balík peňazí mať pri sebe a všetko si zorganizujeme.. a musíme to riešiť už teraz, pretože svokrovci pravdepodobne prídu už len pred svadbou, tak s nimi hádam nebudem riešiť peniaze cez skype ]-(
Odpovedať
=-) ]-(
Odpovedať
Ahoj simca :-) Nezlost sa zase, ja som tu ;-) A to ta velmi dobre chapem, vasim sa mozno zda, ze je este cas, ale vela toho treba zaplatit a poriesit uz teraz!! A kde mas svokrovcov?
Odpovedať
deni, svokrovci pracujú vo francúzsku už dlho.. domov chodia 2-3 krát do roka..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak mne uz prisli popolnocne, len su mi kratke :( inak neviete o niekom, kto zhana kocik pre babatko?? pani vedla mna rusi predajnu a 3kombinaciu dava za 150 € http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, petkaa28 - a predava len tento kocik, alebo aj ine vecicky z tej stranky za polovicu?
Odpovedať
Ahojte, potrebujem poradiť od niekoho kto bude mať alebo mal svadbu na Vršatci.... budeme mať okolo 100 ľudí a bojím sa že sála bude malá... má niekto skúsenosti?? poraďte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoje tak ja som si dnes kupila bizu, drahy mi len nosil nausnicky a ja som si vyberala nakoniec mam za 11eur bizu, zajtra si idem do nicole skusat saty v auparku maju vypredaj tak sa z drahym pojdeme pozret
Odpovedať
ahoj miška.. tak tomu sa hovorí posun vpred ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hej aj ja sa tesim lebo ako zacali trhy v BA tak nemam cas na nic lebo som stale aj cele vikendy v praci, ale dnes som mala jedno pracovne stretnutie a uplnou nahodou som si dohodla skusku siat na zajtra
Odpovedať
tak to je super :-) teším sa s tebou!
Odpovedať
Profilova fotka
tak som si este pridala fotecky novych svadobnych veci ;-)
Odpovedať
heeeej babizne!!! nejako je tu ticho v posledných dňoch 8-) Miška držím palce aby nejaké sadli :o) a vy ostatné ochechule nespite mi tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, no veru pozeram aj ja ze ako tu je ticho... Ja akurat sledujem na nete ci bude skolka dnes zavreta alebo nie. Napadla nam tu kopa snehu, tak je panika. Vcera som isla domov z prace 2 hodiny 8-( normalne som doma do 20 minut :-N Cez vikend uz chceme robit stromcek, tak uz budeme mat vianocnu atmosku :-) Nasi susedia uz maju a tak to pekne vyzera x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babyyyyy :-) bambul - sledujem, že sem už nejako často nechodíš.. :-( a čože máš nového vo vybavovačkách na svadbu? pohli ste sa niekam? :-) simi - juuuj no bolo mi dlho bez Tomiho, keby sme tam spolu boli tak by bolo super! :-) Bola som v Nemecku na weihnachtsfeier, v štvrtok sme so šéfom vyrazili, v piatok som mala s ostatnymi asistentkami prehliadky našich 2 závodov, večer bol ten vianočný večierok, a ráno sme už vyrážali domov :-) Tomi pre mňa prišiel do Liberca a šli sme ešte na vianočné trhy do Prahy, krásne tam bolo, ale strašnááááá zima, tak som tam asi prechladla, lebo sa celý týždeň cítim na figu.. :-N simi keď čítam čo píšeš že ti mamina povedala, tak akoby som moju videla - tiež nevie pochopiť, že treba toho veľa platiť už teraz, napr od nás chcú v januári zálohu za reštauráciu 50% z ceny, čo je cca 750 eur... možno mala len tvoja mamina zlý deň, pozorzprávajte sa ešte, uvidíš, že to bude ok :-) peti, krátke? :-( to ma moc mrzí, a čo s nimi budeš teraz robiť? miška - no super, tak držím palčeky aby si tam natrafila na šaty, ktoré ti vyrazia dych a budú to TIE šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi ahooooj :-) no, tak si včera mala vyhliadkovú trasu domov, čo? :-N to je u vás toľko snehu? :-) už idete robiť stromček? :-) my až tak 22-23.12 - hoci ja by som ho už aj hneď postavila, ale Tomi mi zakázal :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri vyhliadkovu ani nie, stala som na mieste, alebo som sa pohla par metrov a zase stala 8-( A snehu je dost, ale tu je panika uz aj pri 2cm. My neprezuvame na zimu gumy a tak mame vsetci letne a anglicania nie su zvyknuty na snehu soferovat, tak sa ide 10-20 mil na hodinu, ale ved radsej pomaly a bezpecne :-) No a stromcek uz spravime, tu sa robi tak skoro, doma sme aj my robievali az 24-teho :-) A nasla si nieco na trhoch v Prahe? Ci ste boli len popozerat? miska dufam ze si dnes vyberies saticky, daj potom fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petkaa 28, tie poolnočné šaty si si objednávala v akej veľkosti a s akými rozmermi? Lebo som si všimla že na mimibazare čo ich predávajú sa rozmery pri jednotlivých veľkostiach líšia, teda niekde má 36 a 38 tie isté rozmery. Pýtam sa lebo by som si aj chcela tieto šaty objednávať, inak nosím väčšinou veľkosť 36. A inak ti čo sa týka veľkosti sedia? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
* zvyknuti samozrejme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Petka a to si si odkial objednavala tie saty??? To mi je luto ze su kratke :-|
Odpovedať
Profilova fotka
žiadne zimné gumy? uff, tak to teda nie je nič moc :-/ nooo tak potom daj na FB foto stromčeka, nech aspoň váš vidím :-) Boli sme si na pečené gaštany (v BA sú omnoho lepšie :-D ), dali sme si medovinku trošičku, zemiakové placky, popozerali sme po centre a potom sme šli domov :-) a drahý mi kúpil kráásne náušničky, tak sa im moc teším x-)
Odpovedať
ahojte bambule x-) no tak teda aby ste vedeli, v poslednej dobe tu debatím sama so sebou, formou nasratých tvárí ]-( ]-( ]-( .. takto nejako.. :-D ale som rada, že ste už tu! dnes v noci sa mi snívalo, že bola u mňa sinov (!!!) :-D a skúšala u mňa v predajni svadobné šaty :-D :-D vidíš, sinov, si žena mojich snov :-D :-D inak včera sme s drahým do polnoci robili rozpočet, lebo nevedel pochopiť isté veci.. ale aj tak sme prišli k tomu, čo som ja predtým rozrátala :-) tak som bola šťastná, že sme sa o kadečom rozprávali, o fotení a tak.. a povedal, že to aj našim aj jeho rodičom vysvetlí, nech sa do ničoho nemontujú, že my to zvládneme samí.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo simi aj ja pozerám že sa to tu nejako riadne poriedilo, som čakala že nebudem stíhať dočítavať a skôr nemám na čo písať niekedy :-N :-) simi a o mne sa ti nesnívalo? :-D :-D :-D pekne :-D :-D super že ste prebrali veci, my si musíme tiež už k tomu konečne sadnúť, spraviť finálny zoznam hostí, všetko, lebo po sviatkoch by sme už chceli začať obiehať a vybavovať veci.. veď my máme už skoro len 5 mesiacov do svadby, fííííha to letí, a ešte nič nemáme vybavenééééé :-D :-D
Odpovedať
weri, ani my nič nemáme, ani ten termín :-N ach, dúfam, že bude ešte voľný v kostole, lebo sme sa uzhodli, že pre pokoj starkých to necháme na hlavnú omšu.. a ešte sa musíme stretnúť s kamarátom - kňazom, od ktorého chceme, aby nás sobášil :-) dúfam, že nebude problém.. my potrebujeme spísať zoznam ľudí, ktorým budeme posielať oznámenia.. to absolútne netuším ako toto vyriešime =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale toho 30.7. je to isté nie? či ešte neviete či chcete ten termín? :-) podľa mňa nebude s kostolom problém, ale skúste zbehnúť za tým p. farárom, že či má ešte voľno a že nech vám to rezervne, aby vám padol kameň zo srdca :-) jej tak to budete mať také osobnejšie, keď to je váš kamarát, to je super ! :-) inak ten zoznam, tak to fakt neviem - veď to sa nedá na úúúúplne všetkých si spomenúť, komu chceme to oznamko poslať - tiež budeme musieť niečo také spísať, aby sme vedeli koľko cca oznámení objednať, rátame tak do 100ks, ale človek nikdy nevie :-D ja vôbec ani netuším komu všetkému výslužky.. myslím že cez sviatky máme o zábavu postarané, budeme zoznamy spisovať :-D
Odpovedať
babizne... tieto sviatky ubehnu ako voda..inak viete čo je sranda? Počas našej svadby (v nedelu rano presnejsie) sa bude meniť čas :-D :-D z 2,00 na 3,00 :-) tento rok som mala narodky o hodinu menej, lebo sa menil a buduúci budeme mať svadbu o hodinu menej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
barbor :-D tak to budete potom iste až do rána :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?