Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tak tieto moje majú aj platformu 2-centimetrovú, čiže v podstate podpätky sú 10cm :-D
Odpovedať
Nie v kazdom pripade to tak je, ale väcsina zien, ktore su nizucke, tak opätky nosia. Aspon nas trosku predlzia :-) nie simi? Ja opätky nosim rada, nevravim, ze maju 10cm, ale zvykla som si a nerobia mi problem ani pri tancovani...
Odpovedať
no su tie co mas v albume?? dast vyzeraju vysoke... :-) obdivujem ta ze vies v nich chodit
Odpovedať
áno, drači, to sú tie ;-) no a musela som sa v nich naučiť chodiť.. však predsa keď sú také krásne x-) :-D
Odpovedať
bambulka hej vsak o to ide ze to je o zvyku...ked si clovel zvykne na to tak sa lahko pohybuje a tancuje :-)
Odpovedať
draci - presne tak. Ale co sa tyka svadby, tak s opätkom to prehanat nebudem, urcite bude, ale nebude mat 12 cm :-D Uz so satami budem mat co robit a nie to este topanocky ;-)
Odpovedať
ach baby.. tak to som fakt nútená kúpiť si nižšie.. keď som nenašla žiadne krásne mašličkové a nízke.. :-(
Odpovedať
simca - ale preco? Ved nebudete mat taku tancovacku, to zvladnes, nie? A su krasne tie tvoje, nadherne. Mne sa moze stat, ze ked najdem nieco vysoke, co mi padne do oka, ze tiez nakoniec take budu, ale momentalne mam v ociach jedine...no nevidim ich nikde na nete ]-(
Odpovedať
deni, menburky si skúšala???
Odpovedať
simi, ano :-( Teda su na nete, maju ich na facebooku - model 4007 Maria. V skutocnosti su ovela, ovela krajsie...som sa zamilovala do nich. A maju teda 9cm opätok, ale boli velmi pohodlne..
Odpovedať
nedá sa mi ich pozrieť.. :-( inak ja som tiež chcela menburky, no nemali moje číslo, tak smola.. potom som objavila tieto moje, ale tiež sa boávam tej výšky.. ja neviem.. ale sú krásne, tak to by som mohla zvládnuť.. 8-(
Odpovedať
simca - pridala som ich do albumu ;-) Podla mna zvladnes v tych svojich, aj preto, ze su na platforme, tak su asi aj pohodlnejsie. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
bambul, presne tieto som si skoro kúpila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Trdielko ten obchod neviem ako sa vola,je v oc aquarium na prizemi vedla je tusim 101 drogerie alebo dm... Z.junasova,pomeram ti ich doma a mozem ti ich predat ak ti budu..neviem odkial si,ak ti noe je senec daleko,pridi vyskusat..kupila som ich za 47
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, aky je rozdiel medzi tanecnymi a normalnymi topankami?
Odpovedať
kati, myslím, že tanečné sú stabilnejšie na tancovanie a majú iný opätok.. ale myslím, že nie sú nejaké oveľa pohodlnejšie ako hocijaké iné..
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave by mali byt asi pohodlnejsie nie?
Odpovedať
podľa mňa nie.. myslím, že len budú pevnejšie, vlastne aby dobre držali nohu..
Odpovedať
simca - fakt si ich skoro kupila? A kde? Joj, hejze su krasne.
Odpovedať
krááásne sú.. a mali ich v ba v poluse, ale len tri čísla asi.. 8-(
Odpovedať
noo, ved v salone mali dokonca len tie jedne 36. Presne ako na mna site. A keby sa predali, tak neviem, neviem, ci tak skoro ich budu mat. ]-(
Odpovedať
bambulka, ja byť tebou, tak si ich kúpim.. pre mňa bol strašný problém zohnať topánky podľa mojich predstáv.. však som dobre že nie pol sveta za nimi pobehala.. a nikde som nenašla žiadne biele topánky! aj preto sú tieto moje strieborné..
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa mate babulky? ja som tento vikend sama doma, lebo priatel musel ist na Slovensko, ja som ostala lebo som sa chcela ucit... ale tak neskutocne sa mi nechce, ze to nieje ani normalne. Mam nejaku blbu naladu:(( Na nic nemam chut, nic nevladzem, nic sa mi nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
tanecne topanky su maximalne pohodlne,pevne uz konecne vyrabaju aj modely ktore sa daju nosit doteraz boli len hnede ale uz ich maju vo viacerych farbach su pohodlnejsie nez normalne ja som tanecnica ja viem o com vravim ..v normalnych topankach vas bolia nozky po par piesnach v tychto topankach zarucene nohy nebolia preto ich nosia iba profesionalne tanecnice :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky tak som skusala druhy napad nech tu draheho netriafa slak ze je niekde jeho foto, tak som to skusila s ornamentom a bez fotky
Odpovedať
Miska, to s fotkou sa mi paci viac. ;-) Fakt velmi pekne a super fotka, akurat by som tam nedavala priezviska, aby to nebolo tak natlacene - priezviska mozes dat dole k adresam... Baby - no topanky, uff toho sa aj ja bojim... Este som ani nezacala hladat... Fakt je taky problem najst pekne, biele topanky??
Odpovedať
Profilova fotka
bero,podla mna to az taky problem nieje, na nete je topanociek dost, na veltrhoch tiez nejake mavaju. Ja som svoje vysnivane nezohnala, ale tie co mam sa mi tiez velmi pacia:) Ale moc pohodlne niesu, mam rovnake aj cierne, v nich chodim na tanecny a vzdy ma dost bolia nozicky:(
Odpovedať
joj kacenka ale ja sa z netu bojim topanky objednat... Ja mam take nohy, ze ma aj papuce otlacia :-D :-D a tak chcem mat topanky vyskusane predtym, ako ich kupim.... Veltrh nehrozi, to nestihnem... Dufala som, ze normalne v obuvy kupim... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak bezne v obuve asi moze byt trochu problem, ale urcite sa daju zohnat,neboj:)
Odpovedať
no tak veru zohnať pekné biele topánky je veru problém.. v normálnej obuve kúpiš tak klasické špicáky.. kto chce také, tak no problem.. ešte tak v svadobných salónoch mávajú pekné biele, ale sú fakt že len spoločenské.. väčšinou potiahnuté látkou, čiže ich využiješ potom max. na ples..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?