Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, sa po dlhsej dobe hlaasim. Nemala som velmi cas, lebo som uz 3 dni so Zarkou doma, napadol sneh a zavreli skolku, tak som nemohla ani do prace. Dnes sme boli nakupovat (konecne po 3 dnoch sa to zacalo topit a ja som sa dostala z domu) a dokupili sme uz vsetky vianocne darceky pre Zarku, co sme mali naplanovane a kupili sme jej aj saticky na svadbu x-) x-) x-) Tak sa tesim, uplne neplanovane, ale su krasne, teda mne sa velmi pacia x-) x-) Konecne nieco svadobne, uz som mala pocit ze sa ani vydavat nebudem ako to utichlo nateraz :-N :-D Dnes nam tu zacali v meste kusok vianocne trhy, najvacsie v Anglicku tento rok, ma to byt nieco na sposob rakuskych vianocnych trhov, tak sa tam vecer chystame pozriet :-) A vy ako vikendujete???
Odpovedať
ahoj bybi.. my sme sa dali maľovať WC a predsieň, takže cirkus všade.. :-p okrem toho mám nejaké divné kŕče v bruchu, tak odbieham na druhé WC, že čo to, no doteraz nič.. =-) neviem čo to môže byť..
Odpovedať
Ahojte Nevestičky, začíname rozbiehať svadobné prípravy. Máte niekto tip na fotografa? Chceli sme p.Staša ale je už obsadený. Chcela by som niekoho s kým má niekto skúsenosti. Na net si dávajú len najlepšie fotky. Hostinu sa rozhodujeme medzi Hrabovom a Gombášom. Nemá niekto skúsenosti? Hlavne sa mi jedná o kvalitu, aby boli hostia spokojný. Rozhodujeme sa práve o kameramanovi mám požičané DVD, dnes to ideme kuk. A v neposlednom rade máme ťažkú dilemu DJ či živá hudba. Čo poviete?
Odpovedať
ahoj kiarka1 - Si tu tusim nova, tak ta vitam medzi nami :-) Ale neporadim ti co sa tyka fotografa ani miesta hostiny, kedze nie som z vasho kraja :-| Ale co sa tyka hudby, aj v tomto ma sice kazdy svoj nazor, ako sa hovori 100 ludi, 100 chut, ... no ja som jednoznacne za zivu hudbu. Bola som na svadbach aj so zivou hudbou, aj s DJ, ale niet nad zivu hudbu. A hlavne, ak mate na vyber. Lebo u nas nie je nudza o paradne skkupiny. :-) Inak, babky moje....vcera sme mali ten "zoznamovaci vecierok"... nakoniec bol u nas doma, aj vecera a potom posedenie, kolacik, vinko, kavicka a taaak :-) Dopadlo to dobre. Chcela som to mat co najskor za sebou, ale bola pohodicka. NAsi si hned potykali a debatili do 21:30...takze super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky ako sa mate? Uz mate cizmicky vycistene? Kiarka fotografov je na slovensku vela uz len im pisat a pytat sa. :-) No nakoniec som si v nicole vybrala dvoje saty ktore sa mi pacili aj my sadli dobre, len sa mi zda vela vyhodit 400eur za saty, hlavne ak neboli take ake som si vysnivala. Este pojdeme tento tyzden kuk do st.valentina na zilinsku ulicu. No bojim sa ze nezozeniem take saty ake chcem s takym pevnym korzetom aky potrebujem. Uz ma zacina prepadat depka, lebo v robote je to teraz len horsie a casu je menej a menej :-S Tak ak mate nejake tipy kde kupit saty ako mam v albume za rozumnu cenu, kludne aj pouzite a nie od cinana tak mi kludne napiste, budem velmi vdacna
Odpovedať
ahoj Bambula dík za privítanie. Ja som tiež za živú hudbu, no drahý skôr za DJ. Bola som však aj na takej svadbe, kde hrala hudba z Komjatnej, spočiatku bola hudba OK no okolo 1.00 /už boli v dosť veľkom alkoholvom opare/ sa to nedalo ani počúvať. U nás to s výberom nie je až tak široké. V jednom podniku hráva M.Bomba. Tam je to celkom OK, nevie niekto aký je na svadbe?
Odpovedať
anulka1 - no to mas pravdu, su kapely, ktore sa vedia pekne opit a svadbu nedohrat do konca. To aj u nas taka jedna nespolahliva je. Ale ak mas dobre referencie na nejaku, tak potom nie je problem. ;-)
Odpovedať
ahojte :-) len sa chcem podeliť o moju radosť - už som sa objednala na 18. na objednanie šiat x-) tešíííím
Odpovedať
ahoj simi skveleeee :-) ;-)
Odpovedať
veru sa už teším, že sa to trošku pohne.. lebo ani nemám pocit, že by nejaká svadba prichádzala..
Odpovedať
no to preto ze nie je tolko prace s vybavovanym to sa neda riesit kazdy den...inak to sa da vybavit za meisac vsetko keby sa tomu clovek venoval denne...a ked my to riesime vsetky skoro tak to uz skoro mame vela veci vybavenych nie? :-)
Odpovedať
no tak my toho máme máličko ešte.. však ani termín v kostole nemáme.. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
simi :-) ani mi sme tam este neboli...chcela som ist vcera ale ako si sa drahemu nechcelo...tak co uz..nebudem ho tlacit
Odpovedať
my pôjdeme až v januári, lebo farár povedal, že stačí až v novom roku.. tak som zvedavá..
Odpovedať
jaj no my sme vobec neboli za nim...tak v poctate nevieme cas a ani oznamenia nerobim ale uz mam nejake navrhy...a hladam este nejake vsak to ako ma este cas...tak sa neponahlam...len som mu hovorila ze by som chcela kostol a salu mat na ten termin istu...lebo salu sme sa informovali a ze to staci aj neskor prist ale tak aby sa nahodou niekto nam nepredbehol..tak to tento rok chcem...neviem nejako uz sa drahy ,,nechyta,, tak ja k tomu nic nehovorim ...aj tak mam vela ucenia
Odpovedať
nechapem na co ked tam uz niekto ide za fararom nepoznaci si datum a je pokoj...na co hovori ze neskor pridte ze este je cas a tak...nahodou pride niekto pred ...a obsadi termin...to je strasne
Odpovedať
no však ja to tiež nesilím, nieže sa zľakne :-D a ešte to by chýbalo, aby sa zdalo, že ho do toho nútim :-D
Odpovedať
:-D simi vsak prave to :-) ja by som ho zbila keby si to rozmyslel som povedala ze uz ma smolu ze uz mam saty rezervovane :-D
Odpovedať
a tak by si nachytro dáke iného ženícha zohnala! :-D
Odpovedať
:-D kde uz by som nasla takeho nezbednika ;-)
Odpovedať
.. a ochotného ženiť sa, že? :-D
Odpovedať
:-) hm...ani aj :-D
Odpovedať
drači, a čo si vymyslela ohľadom tých vianočných darčekov??
Odpovedať
neviem ako to myslis to co som mu chcela dat on nechce...take neviem co :-( ale viem ze uz aj davno spominal ze by sa mu zisol holiaci strojcek ...len zase vies neviem aky kupit nevyznam sa v tom...a ked mu poviem aby isiel so mnou a vybral si povie ze to nepotrebuje a tak...strasne s nim to ja mam :-)
Odpovedať
joooj, tak to naozaj.. ale aj môj bol taký.. tak som mu vysvetlila, že načo mu budem kupovať somarinu, ktorá sa mu nebude páčiť/nebude dobrá.. odvtedy chodí so mnou, príp. mi ukáže čo by chcel.. väčšinou mu to aj kúpim - ak to dovolí moja peňaženka - a ešte mu aj dokúpim nejaké to prekvapenie.. tento rok si vybral externý disk, ale to peňaženka zamietla, tak pôjdeme kúpiť prilbu na lyže :-)
Odpovedať
:-) no vsak to ja nechcem kupit zle a potom to budem musiet ist vymenit alebo co...tak uvidim ako to este vyriesim...len zase to nie je prekvapko...no neviem uz sa aj blizia vianoce a ja nemam cas musim sa ucit na skusku mam 20 decembra :-(
Odpovedať
ach moja, tiež máš toho dosť :-(
Odpovedať
hm a v januari 5 skusok tak neviem kde mi hlava stoji :-(
Odpovedať
fúúúha, tak to by som ja teda asi nezvládla.. :-p |-|
Odpovedať
vsak cele sviatky sa ucim takze z nich nic nebude mat...este ze som doma a nemusim chodit do prace tak to budem mat cele dni na uceni...aspon tak...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?