Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • inak nové nič nie.. 😕

• ach, ženy moje.. od zajtra do piatku nekomunikujeme 😶 😢

• Simi, kto s kym nekomunikuje? Ty s nami??? 😮

• Sponzor fóra
  • všetky spolu, deni.. idú prerábať stránku, tak bude nefunkčná 😞

• Cozee? To som nevedela. Takze budu novoty? Hmm...az do piatku? To je dlho 😠

• tak to teda je.. kurnik, ja neviem čo budem v tej robote robiť 😬

• 😃 no veru, 4 dni je az-az. A pocuj, ake saticky si to ides dat sit?

• podľa pronovias trueno - mám ich aj v albume.. ale naživo sú oveľa krajšie ako na tých fotkách

• jaj, ano, uz viem 🙂 Ano, suhlasim. Aj ja som sa presvedcila, ze vela saticiek je v skutocnosti ooovel, ovela krajsich ako na obrazku. 😉

• ach, len som zvedavá ako budem spávať, kým nebudú doma.. že to vraj bude trvať cca 9 týždňov 🤔 aaaaach

• Uuuu, tak to hej 😴 Tazko, tazko, ked budes vediet, ze sa siju a treba tak dlho cakat 😉 Ale neboooj, to zbehne velmi rychlo 😉 a budes ich mat uz doma. Potom az do svadby sa budes na ne katdy den pozerat, vsak? 😉

• jooj, aj naťahovať ich budem! 😵

• 😃 no to ti verim...ja sa tiez uz neviem dockat, kedy ich znova obleciem 😉

• ozaj, koľko budeš za ne platiť, ak sa môžem spýtať??

• Nooo...doooost 😒 Ale chcela som ich. 490 ecka... 😠

• Sponzor fóra
  • no pre pána.. už nech sa poserú s tými peniazmi 😠

• No povedz 😒 Zarabaju pekne na tych satach. Ale to este uvidim. Zalohu som dala 100 eura, ale mozno ked bude nova kolekcia, zmenim za nejake ine a mozno aj lacnejsie, ked sa mi nieco zapaci. Ale zatial su to pre mna tie NAJ saticky...

• a nie sú tieto z novej kolekcie???

• hm, no ano, ale este im dojde niekolko modelov vo februari - marci .... 🙂

• Inak, baby....neviem ci ste si vsimli, ale kwetinka tu na MS uz veeelmi dlho nebola a ani na facebooku uz akosi neexistuje. Nevie niekto, co sa vlatne stalo? 😮 😮 😮

• deni, ja som si to všimla.. a je to vlastne reálna osoba??? 🤔 😶

• Podla mna si zase len zmenila nik

• misi - ale ona si nick uz raz zmenila a dala nam vediet. A teraz zmizla bez vsetkeho.
    simca - no ja uz fakt neviem. Ale mala zasnubne fotky na FB, tak neviem. Nechapem.

• no však ale napr. na fb som ju už nenašla.. 🤔

• Nooo, ona nie ze nas vymazala z priatelov, ona tam vobec nie je... 😠 Uz ma taketo spravanie hneva. Preco tu nemozu chodit len normalne realne nevesty a nie vzdy sa tu musi objavit niekto, co to kazi....

• no však práve, tak som to myslela.. vieš, deni, to máš všade, na každom fóre takéto osoby podivné.. a až keď sa objavia svadobné fotky, istotne vieš, že tá akoženevesta je naozaj nevesta 😃

• Asi tak 😎 Teraz mam cakat na koniec buduceho roku, aby som videla ktora z vas bola realna? 😃

• diovky moje, idem ja už spať.. bude mi smutno za vami 😞 ale každopádne vám prajem pekný týždeň a dúfam, že sa spojíme cez fb.. 😉

• tak tak cakat, nic ine nam neostava

• Simca - tak dobru noc. Uvidime sa cez vikend. Alebo FB, jasne...tak pa 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.