Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@petkaa28 Juuuj, tak ti su kraaasni x-) nadherni...
Odpovedať
ahojte.. tak ja som už doma z práce :-) tam mi stránka stále nejde :-( strašne sa teším, že sneží.. je tu ako v rozprávke x-)
Odpovedať
Holky kde zmizol svadobny planovac? Nemozem ho nikde najst :-(
Odpovedať
hainy, on fakt zmizol, nikde nie je.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej petka, to červené mikulášske oblečko je super, presne také niečo som chcela kúpiť aj ja, kde by som také zohnala, alebo to máte aj u vás v obchode :-) Inak tie spoločenské šatičky by som mohla prísť omrknúť budúci víkend buď v sobotu alebo v nedeľu, dalo by sa? Chceme ísť s drahým do BA do Ikey tak by sme to mali po ceste :-)
Odpovedať
@z.junasova zuzi, aj my ideme bud. víkend do ba do ikei! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca tak to je náhoda, možno sa tam uvidíme, len neviem či pojdeme v sobotu alebo v nedelu. Skoda ze neviem ako vyzeráš, ale ak tam zbadáš ty mna tak ma štuchni, naše poznávacie znamenie je vysoký chclap s holou hlavou a briadkou a maličká dlhovlasá blondínka :-D Inak to by v jeden den stretla dve členky tejto témy :-)
Odpovedať
vlastne ja tiež neviem ktorý deň pôjdeme.. ale asi v sobotu, isto nevydržím do nedele :-D
Odpovedať
@michala.s a to odkial mas tie saty? ci si si ich kupila, lebo ja rozmyslam kupit, usetrim ved pozicovne 400-500-600 a kupim za 100-200 v bazari
Odpovedať
Profilova fotka
angel1979 kupila som ich vo whiteatelier v Bratislave v Obchodnom dome dunaj
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova santa oblecko mame my v obchode :) buduci vikend robim kazdy den do 12:00 a v sobotu idem cca okolo 15:00 do pezinka az do vecera, ale daj vediet kedy pojdete a nejako sa dohodneme, bud ich vezmem so sebou do pk alebo nieco vymyslime :)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, zaskocila som len na minutku, aby som vas pozdravila. a zas musim bezat. stavim sa cez tyzden. snad sa mi podari docitat vsetko co som zmeskala. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babušky :-) ako sa máte po víkende? :-) ja mám novinku, v sobotu sme našli najkrajšie obrúčky na svete, úplne nádherné, kráááásne v Italgolde v Avione, ale sú strašne drahééééééééééééééé :-(((( že cca 1300 eur, ale že asi aj viac, lebo drahý by potreboval väčší prsteň.. Kokso, tak ideme zháňať zlatníctvo, kde by nám ich vedeli spraviť, obrázok našťastie máme :-N baby, vy koľko ste ochotné dať max za obrúčky? My by sme chceli max 700, ideálne by bolo tak 500-600 :-)
Odpovedať
ahoj weri.. tak už som tu aj z práce.. x-) my chceme obrúčky max. za 500€, no chceme si dať vlastné zlato, čiže tá cena by sa nám pozdávala (teda to doplatenie) 200-300€.. a ticho dúfam, že to bude skôr k tej dvestovke :-N najskôr sme mali v rozpočte na obrúčky napísané 150-200€ s tým, že sme ich chceli oceľové.. :-S no sama som zvedavá ako to dopadne :-p
Odpovedať
@simcab Ahoj, pôvodne som aj ja ratala so sumou 500 eur za obrucky, ale zmenila som nazor po navsteve u kamaratky, ktorej mama si dala robiť pre seba obrucku v bielom zlate a dala za nu 100 eur a to nemala materiál, videla som ju a je krasna.....Mslim, ze za obruckami sa oplati vycestovat, mimo mesta, ved uspora 100, alebo 200 eur za to stoji..
Odpovedať
Ahojte som tu prvykrat a musim sa tu zorientovat vsetko je tu nove :-)
Odpovedať
ahoj drači.. no máš čo robiť :-N ja stále len tápam, hoci na koníka aj na strechu chodievam pravidelne.. čo sa ešte tých obrúčok týka, tak my ale nemôžeme mať úplne obyčajné, lebo drahý furt vymýšľa.. taký pásik, hentaký pásik.. a ja mám pocit, že čím hrubší pásik, tým ďalšia stovka navyše k cene ]-(
Odpovedať
ja nejlepsie pochodit co najviac zlatnictiev ja som tiez zistila ze v kaznom su ine ceny... :-(
Odpovedať
no len my nemáme kedy behať kade tade, keďže som vkuse v práci.. :-S spoliehame na veľtrh, dúfam, že niečo zoženieme.. :-p
Odpovedať
no hej tam to tiez mozu mat lacnejsie/zlavy, a vedci vyber.My sme si tiez chceli kupit tento rok ale nestihame tak to nechame inokedy...prehlad uz mame o cenach
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) A dalsi pracovny tyzden pred nami :-( @wera.g Weri a nemas fotku tych obrucok??? My sme si tiez povedali ze obrucky do 700, ale ja dufam ze tak 300-400, nie viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky ako si vas pridam ako priatelov??? Ja som nejaka zamotana uz z tej novej MS :-N
Odpovedať
ahoj bybi.. ak chceš mať niekoho za priateľa, klikni na jeho blog a hore vpravo klikni na pridať ako priateľa.. ;-)
Odpovedať
drači, a aké boli tie ceny, čo ste pozerali?? :-N
Odpovedať
@simcab no tak mali sme tusim v 5 zlatnictiev a boli za gram 40,cca 50 ale aj za 60 eur za gram...to je strasne moc lebo okolo 10gramov su obidve obrucky teda podla toho ake hrube su
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ufff tak to je fest vela, ja co som zatial kukala tak menej ako 500€ za obrucky dnes nedate :-) ale mame aj svoje zlato, tento tyzden by sme to isli asi aj poriesit,... tesim :-)
Odpovedať
čaute kočeny :-) Dlho som tu nebola, povie mi v skratke niekto všetky dôležité skutočnosti, ktoré sa tu odohrali? :-D kto má aké šaty, topánky :-))
Odpovedať
@romankova ano okolo 500 eur sa pochybuju ceny...ale v tej Seredi je to lacne do 400 eur sa da kupit len este som tam nebola ked pojdem dam veddiet ako sa mi pacili a ci sme si vybrali
Odpovedať
drači, myslíš zlatn. stacho???
Odpovedať
ahoj barborka!! :-) no kto má šaty?? dračica s bambulkou majú MS Ambrozia.. princezny naše x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?