Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, pridavam sa do vasho "klubu", takisto planujeme svadbu na rok 2011. Normalne som prekvapena, kolke z vas uz mate co-to povybavovane, my sme este len v stadiu uvah, nemame este ani salu rezervovanu. Dohodli sme sa s drahym, ze vsetko zacneme riesit po mojich statniciach v juni, vtedy sa chystame aj zasnubit. Vraveli sme si, ze casu dost, staci rok dopredu, mali by sme vsetko v pohode stihat :-)
Odpovedať
kitty88 Vitaj medzi nami :-) Sme radi ze sa to tu takto pekne rozrasta. Povedz nam nieco :-) Ako dlho ste spolu? Uz si zasnubena? Kde chodis do skoly? A toho roku mas statnice? Bc alebo uz Ing? Uz viete kde budete mat svadbu? miskamisko Nieco som zmeskala? Ty uz pracujes? A so skola? Stihas to?
Odpovedať
miskamisko A co idete v januari uz rezervovat?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, dakujem za privitanie :-) Sme spolu skoro dva a pol roka, cize ked sa budeme brat, budu to pomaly 4. Studujem manazment v PP, uz chvalabohu posledny rok. Drahy chcel svadbu hned po, ale nechcela som mat stresy aj kvoli skole, aj kvoli svadbe, tak sme sa teda dohodli rok po, chceli by sme 4. juna. No a vlastne po statniciach sa chceme zasnubit a zacneme vsetko riesit a vybavovat. Na sale sme sa viac-menej uz dohodli, rezervovat by malo stacit rok dopredu.
Odpovedať
kitty88 Ja tiez studujem v PP :-) na UMB. Aj ty na UMB alebo na katolickej? Ja som teraz stvrtacka. Uz by som tiez chcela koncit. Ti zavidim ... My budeme mat svadbu po mojom 5. rocniku. Tiez sa bojim ze to nebudem stihat ale potom este rok cakat tak to by som uz nevydrzala. Budem sa musiet snazit zostatnicovat v juni, lebo keby sa mi to prenieslo na august taj to by boli este len stresy .. uff .. V auguste svadba aj statnice tak to by som nechcela. Takze my sa mozno aj pozname z videnia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy v januari si pojdeme hlavne rezervovat foto a kameru, lebo tyto dvaja mali uz v juni 09 full 2010, tak aby sme ich uchitili, lebo jun som pocula ze je vcelku oblubeny mesiac :-) Potom ja chcem aby sme si pomalicky nasli a rezervovali miestnost to ak nespravime v januari tak potom az cez leto. Ale co uz mame slubene je vino od kamarata z vinice, teda ide hlavne o vino do vysluziek kedze este nevieme ako to bude z miestom hostiny a alkoholom tam. Ale co sme sa zatial boli pozriet na tri miesta, tak vsade sa dal alkohol doniest vlastny len nealko muselo byt odnich. My sme sa zatial boli pozriet v trencine v hoteli TATRA, dalej v restauracii Fatima a v restike od brezinou ci ako sa to tam vola. Ja som za to ze ak si niektore veci vybavim teraz budem mat v lete aj buduci rok na jar viac casu na Fotenie a podobne zaluby.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, ja na katolickej... co sa tyka svadby po skole, nechcela som aj z toho dovodu, ze v auguste sa vydava moja najlepsia kamoska a nechceli sme, aby boli v jedno leto dve svadby, nech si to uziju oni, my trosku odkukame a dalsie leto je nase ;-) aku velku svadbu budete mat, salu uz mas? alebo aspon predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy jj pracujem, skolu som nechala tak, osobne dovody a nemala som to nejako moc rada ku koncu. Praca ma bavi, lebo pracujem s ludmi aj ked to nie je to co som si predstavovala ale dolezite je ze to cosik je. Pracujem v jednom obchodiku v BA v auparku. V juni sa budeme z drahym stahovat do NDCA ak boh da a ich rodina firma dovtedy neskrachuje :-| .
Odpovedať
miskamisko Nemam sajnu co je to NDCA :-D kitty88 My sme mali mat svadbu uz na buduci rok ale museli sme ju zrusit lebo mojim rodicom sa to nepacilo ze este nemam ukoncenu skolu a sa chcem vydavat. Takze my sme mali uz rezervovanu salu aj kameramana a museli sme ich tento tyzden zrusit :-( Takze my sme napocitali 105 ludi a to bez hudby a kameramana. Cisto len rodina a par znamych. Takze my uz mame aj vybratu salu. Zarezervujeme si tu istu co sme mali tohto roku. A co ty? Uz mas predstavu o sale? Si priamo z PP? Ja som zo SNV :-)
Odpovedať
miskamisko A koho budete mat nakoniec kameramana a fotografa? Ten par co si o nom pisala? Kolko nakoniec stoja? Tych 1300 eur?
Odpovedať
Profilova fotka
NDCA je Nova dubnica je to kusok od Trencina a asi 4 km od Dubnice. hainy ja som si od rodicov do toho kecat nedala som dospela osoba zijeme spolu uz vyse roka a momentalne som uz od rodicov uplne nezavisla. ALe keby mi cokolvek rypali tak ja kludne mozem odist zit do rakuska aj z priatelom a to by jeho rodicia neprezili tak nam radsej do nicoho nekecaju, lebo vedia aka ja som. Jedine co som si od rodicov nechala poradit bol mesiac svadby, a ako som spociatku protestovala tak som si nakoniec uvedomila ze maj je naozaj gycovi mesiac. Teraz sa rozhodujeme nad 4 alebo 11tym junom
Odpovedať
miskamisko Ja by som si urcite vybrala 11.6. lebo moj drahy ma v tento den narodeninky ;-) A aj by som si ho vybrala ale nemozem :-S lebo to budem mat akurat tyzden po statniciach a to je nerealne ... ale bol by to krasny darcek pre neho ;-) No nam sa to vobec nepaci ze nam nasi kazu konat tak ako sa paci im! Ved to je uplne detinske! A nas vobec nerespektuju! Ved my by sme si tiez nedali po hlave skakat ale vies co mi povedali? Ze ich mozem zo zoznamu vyskrtnut ked robim vsetko poza ich chrbat ............... Takze tak sa veci u nas maju a velmi ma to mrzi .. Takze nechcem sa vydat za cenu zeby som na svadbe nemala vlastnych rodicov aj ked to je od nich nepekne! A neverim zeby to dokazali spravit ale ked to povedali tak je to dost mozne :-( Vobec sa mi to nepaci ze ma tak vydieraju. Ale dala som tomu koniec a po skole sa zbalim a ideme byvat k drahemu a zaciname stavat domcek takze budeme mat pokoj od kazdeho!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No my uz teraz vlastne byvame sami spolu. ALe keby mi rodicia povedali ze bud on alebo oni, tak mi poviem ze on, lebo s nim ma caka buducnost, oni su moja minulost, ale spolu su moja pritomnost a ak nechcu byt mojou buducnostou ja ich nutit nebudem. Nastastie ja mam doma velmi tolerantnych rodicov kedze mi v 20tke dovolia byvat s priatelom samim dvom. Ja by somt o v takej atmosfere v akej si ty nevydrzala, radsej by som mala svadbu niekde na urade a ked by sa umudrili rodicia tak pekne krasne v kostole ale po mojom a nie po ich. :-( Hainy ja mam narodeniny den pred tvojim priatelom a moj tatino ma 13teho juna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy nie som priamo z pp, byvam 10 km odtial. tiez sme minule rozmyslali nad poctom hosti, vyslo nam tak cca 90. na sale sme sa uz predbezne dohodli, chceli by sme hotel agro vo velkej lomnici, este pripada do uvahy hotel sobota alebo aj sala v spolcentre vo svite. lenze v tych poslednych dvoch sme sa neboli pozriet, takze ani nevieme, ako to tam vyzera, len co som pozerala na nete. a v agre je pekne, nie je to ani tak daleko. ty budes mat v snv?
Odpovedať
miskamisko No vidis tak uz vies ktory datum si vybrat ;-) Nie je o com! Aspon si tvoj drahy zapamata vyrocie svadby ;-) Pozri ja by som to takto nedokazala spravit ako ty lebo to by znamenalo mozno aj dozivotnu hadku medzi nami (keby mi neprisli na svadbu). A ja verim ze rodicov budem este niekedy potrebovat ale urcite sa mi nepaci to co povedali a ze nerespektuju nase rozhodnutie! Ale ja neverim tomu ze to dokazali povedat. Povedali ze sa mame rozhodnut ako chceme my ale ze ja s nimi nemam ratat. A tuto vetu si budem pamatat este dlho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ti verim, ty si najmladsia zo surodencov alebo si jedinacik? Lebo viem ze takto sa spravaju rodicia ak je dotycny/a najmladsi, alebo ak je to jedinacik a vtedy si chcu rodicia vynahradzat na detoch to co sami nezazili. Aj som z psychologie vedela ako sa tomu hovorilo no teraz si nespomeniem. Ale neboj sa do svadby sa vetko poriesi
Odpovedať
kitty88 Ano v SNV. Poznas Druzbu? Tak tam budeme mat my. Je to sala do 130 ludi takze este budeme mat nejaku tu rezervu. Povodne sme mali rezervovany hotel Flora (je t na Cingove ak poznas) ale tam je kapacita iba do 97 ludi. Velmi sme chceli mat tam ale nevmestime sa do toho poctu. Je tam krajsie ako na druzbe no ale co uz. Ved zabava bude aj tam ako sa patri ;-) Takze ty ides vybavovat vsetko az po statniciach?
Odpovedať
No ja som najmladsia. Pockaj nerozumiem tomu velmi co si napisala ...a vtedy si chcu rodicia vynahradzat na detoch to co sami nezazili..... co to znamena? Ako ze co sami nezazili? Ty si studovala psychologiu?
Odpovedať
Profilova fotka
No mala som psychologiu 5 rokov. Rodicia pri najmladsich detoch si casto chcu vynahradzat svoje sny, svoje tuzby a vsetko to co ako mlady chceli a napr kvoli rodicom mat nemohli. Ku prikladu: Moja mama mala 19 ked sa brala, chcela vsak studovat VS, no potom mala hned po svadbe deti. Preto nas ako jej dcery nutila si podat prihlasky na VS, chcela aby sme mali to co ona nemala. Preto som aj ja isla na VS, a teraz viem ze to bol omyl.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ano, po statniciach, myslim, ze rok by mal v pohode stacit... snv velmi nepoznam, tie saly, co si spominala mi nic nehovoria, poznam akurat hotel metropol, bola som tam na svadbe sesternici, celkom fajn tam bolo. okrem saly mas este nieco ine vybavene?
Odpovedať
No to je jasne ze moja mamka chce mat zo mna neviem co. Aj mi povedala ze naco sa mam uz vydavat, ze som mlada, ze si mam spravit karieru, ze mam chodit na dovolenky, ze ci sa chceme na cely zivot zadlzit a take reci. A presne ako hovoris ty ze chce zo mna mat nieco cim ona nebola. Velmi im obidvom ide o to aby som skoncila skolu. Sa boja toho zeby nie ked sa vydam. Ale nerozumiem preco nie? Ved ja chcem skoncit skolu, aj som im to povedala ze ju skoncim. Ale oni stale svoje .. Ako sa da proti tomu bojovat?
Odpovedať
kitty88 No salu este nemame. Tu si pojdeme zarezervovat az niekedy v juni. Dame si toho isteho kameramana co sme mali mat a potom ostatne veci. Este to je daleko ale ja by som uz najradsej zariadovala vsetko teraz :-) A co ty? chce sa ti cakat este rok po statniciach?
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy proti tomuto sa neda bojovat pokial byvas u rodicov a si este svojim sposobom od nich zavisla, lebo takyto ludia vedia citovo vidierat u mna to prestalo ked som zacala zit s priatelom. Pochopili ze uz ich k zivotu nepotrebujem ze uz viem zit aj sama a teraz sa spravaju tak aby som chodila obcas domov a aby sme mali co najlepsie vztahy. Je jasne ze boli sklamany ked som v juni sekla zo skolou. Ale na cele leto som odisla do AT a domov som prisla az v septembri a to uz boli uplne ako vymeneny. Zivot bezomna ich asi vela priucil. Este si pamatam ked moj priatel ziadal mojho otca o moju ruku, tak tatino povedal ze az po vysokej skole. Ja som im vtedy povedala ze po BC. a proti tomu neprotestovali. Ked som skoncila z VS tak sa ma iba spytali ze ci teda ta svadba bude skorej a ked som im povedala ze nie tak sa nic nedialo.
Odpovedať
miskamisko No ja s tym uz nejdem ani nic robit teraz. Rok 2010 je uz prec ale rok 2011 je uz na 100% isty! Presne tak ako hovoris. Teraz by som bola na nich este zavisla kym by som neskoncila skolu ale po skole uz nebudem na nich zavisla. A budu spokojni ze mam skoncenu skolu ale este nevedia ze od nich odidem. No zatial sme sa o tom s drahym iba rozpravali ze pojdeme byvat ku nim, lebo on je presvedceny ze ku nam byvat nechce ist po tomto incidente.. samozrejme uz ani ja nechcem byvat u nas .. a robit len to co sa nasim paci tak to nie!!! A dokonca sa drahy vyjadril ze sa vezmeme az ked si postavime dom a to bude o take 4 az 5 rocky. A ju mu hovorim tak to nie! Tak dlho cakat uz nebudeme a nejako to pretrpime bud u nas alebo u vas. Ale teraz sme rozhodnuti ze budeme byvat u nich mozno sa to este zmeni tak uvidime potom. A je to svata pravda ze mladi musia byt sami. Malokomu vyhovuje byvat u rodicov ...
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ten rok po statniciach vydrzim, ved ked budem vsetko vybavovat, hadam rychlo prejde :-) akurat sa neviem dockat, kedy uz bude po nich, ze budem moct konecne zacat, tiez by som sa do toho pustila najradsej hned :-) lebo predstavy uz mam kadejake, len to zrealizovat...
Odpovedať
kitty88 Ja som mala tento rok Bc statnice a tiez som sa nevedela toho dockat ze kedy uz budem mat konecne po a ze supnem rovno do svadobnych priprav. Velmi som sa na to tesila. Ale po statniciach som oddychovala, cele leto sme chodili niekam s priatelom tak sme na pripravy nemali ani cas. A jedine co som v lete spravila tak to bola rezervacia saly :-D ostatne veci som robila az teraz september, oktober ... No a nakoniec aj tak nic z toho kedze svadbu sme museli zrusit. Takze ty to vidis tak ze je to uz za chvilku tu? Mne sa to zda znova taaak daleko ..
Odpovedať
Profilova fotka
hainy tak ti poviem ze samostatny nebudete dokedy nebudete samy dvaja aj ked len v jednoizbovom byte. Vzdy bude niekto kto vam viac ci menej bude kecat do toho co a ako mate robit, presne pre toto ja nechcem zit ani u jeho ani u mojich rodicov.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, nezda sa mi to az tak velmi daleko, ale zase ani nie blizko, co uz, ja som sa tak rozhodla... ved keby som chcela, kludne by som sa mohla vydavat uz buduci rok. a neboj, aj tebe to rychlo prejde, aj ked tiez by ma mrzelo, keby som musela svadbu o rok presuvat.
Odpovedať
miskamisko No ale ty si si to uz poriesila ... Takze vam je uz dobre. Lenze my si nemozeme dovolit teraz zobrat nejaky byt na prenajom alebo ho dokonca kupit lebo setrime peniazky na dom. Takze kazda korunka je nam vzacna. Takze moznosti su len dve a to bud pockame kym sa postavi dom alebo budeme za ten cas byvat u rodicov. A preto sa nechcem s nimi uz teraz rozhadat lebo verim tomu ze raz budeme potrebovat este ich pomoc. Ale ked si oni kladu podmienky tak klast si ich budeme aj my a nebude vsetko podla nich! Si myslia ze im dovolim sa miesat do nasej svadby ..
Odpovedať
kitty88 No ved jasne ;-) Aspon sa nam predlzi to krasne obdobie ktore je pred svadbou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?