Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
určite vravel o stock-u.. ale neviem či o lidli :-D
Odpovedať
no nikomu u nas ten stock nechuti ...my kupujeme citrus
Odpovedať
drači, my myslíme fernet stock citrus.. teda aspoň ja :-D .. ale asi aj katka hovorí o ňom
Odpovedať
jaj tak ten aj ja myslim...myslela som ze myslis ten obycajny stock...ten je horky
Odpovedať
@simcab pozerala som tv.album a ty si si uz kupila pohare? kolko asi tak stoja?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ano myslela som aj ja ten citrus... stock je vyrobca:)
Odpovedať
@dracica6663 poháre som bola kupovať v sobotu, ale nekúpili sme :-( drahý ma odfajčil, že načo tak skoro 8-( tak sme zatiaľ bez pohárov.. inak v ikei mali prenádherné, jeden stál 0,99 €.. to som chcela kúpiť celú sadu.. že budeme mať aj s rodičmi rovnaké, a naše dva si ozdobíme.. inak tie klasické svadobné sú tak od 20€
Odpovedať
hm tak to mam kupit take ,,obicajne,, a potom si to niekem dat vygravirovat ?to takto je lacnejsie ako keby som to kupila tam kde si to kupim a hned mi to spravia..?
Odpovedať
@kacennnka hej zabudla som ja tomu len ferne citrus hovorim a preto som sa pomylila :-)
Odpovedať
vieš ako, môžeš si kúpiť aké chceš.. mne sa len zdá veľa za svadobné poháre vycálovať zo 30€ :-p preto to asi spravím tak ako som písala a potom by mi zostala celá sada pohárov na bežné používanie.. ale veľmi sa mi páčia aj tie srandovné s postavičkami čo mám v albume.. tak uvidíme..
Odpovedať
A fernet je dobry na svadbu? =-) :-) Aky vlastne alkohol kupujete?
Odpovedať
@h.a.i.n.y fernet je najlepší nielen na svadbu ;-) :-D my veľmi kupovať alkohol nebudeme, ale väčšinou sa kupuje vodka, nejaké brandy, príp. fernet, likér.. ak sa v rodine pije niečo iné, tak ešte aj to..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@h.a.i.n.y vsak hocico sa na svadbu hodi ide o to co ludia piju....co im chuti vsak nebudes kupovat nieco co by nepili nie?
Odpovedať
@dracica6663 @simcab Ved ale neviem co kazdy z nasich 100 hosti bude pit :-N :-D Ake ma kto chute .... Ale tak viem ze najcastejsie sa dava vodka, nejake vinko, fernet moze byt a co este? Take likery sladke myslim ze to sa nepiju moc. A pivo na svadbe? To asi tiez nie ci? A ake budete kupovat nealko? Co vsetko?
Odpovedať
a nepoznas svoju rodinu co pije? skus sa popytat tych hosti aspon par budes mat stroska prehlad ale tak klasika sa dava nejaka palenka, vino biele a cervene...fernet,ked niekto pije becherovku alebo tak... ja sa asi toez nebudem pytat ale tak co kupim to bude ked sa niekomu nepaci nech pije nealko...
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, my tiez budeme mat sto ludi... kazdemu sa neda vyhooviet, ale budeme mat vodku, fernet, brandy, nejaku ovocnu-hrusku, ceresnu alebo nieco take a este nejaky ten liker sladky... a samozrejme vinko cervene a biele. Pivo ak niekto bude chciet tak bude na bare. A nealko mineralky-neperlivu, jemne perlivu aj bublinkovu, nejaky orange, sprite a kolu, tonic a este dzus-aspon 2 druhy
Odpovedať
Profilova fotka
@hainy tak u mna je pivo jedno z tých najdôležitejších na svadbe :-D , klasicky čapované, najmä ak je svadba v letných mesiacoch. Bola som na jednej tento rok, keď bolo tých 35 a viac stupnov a strasne tam chýbalo pivo, lebo všetko ostatné bolo teplé, čo bola tiež chyba. Potom to dopadlo tak že svadobčania sa chodili schladiť pivom do krčmy. :-p Takže u mna čapované pivo, čapovaná kofola, minerálky, vínko a z tvrdého fernet a vodka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky :-) Vidim ze sa bavite o alko a nealko na svadbe :-) My nealko budeme mat mineralku, colu, sprite, fantu a tonic. Alko asi fernet, vodku a neviem co este, mozno nejaky konak, fernet citrus. U nas vela ludi nepije, teda z mojej strany malo, z draheho skor a potom mladych co budeme mat. Ale sa bojim aby nam vela nepozostavalo. Ked zostane nealko, to sa dopije, ale alko, to neviem co s tym. No a samozrejme biele, cervene vino a rozmyslala som aj nad pivom, presne to co hovorila z.junasova, ze v lete sa vypije... Ale kolko coho co sa alka tyka, to neviem. Ale nealko budem asi pocitat 1.5l mineralky na hlavu a pol litra z ostatnych na hlavu :-) To radsej nech je viac ako by malo chybat :-)
Odpovedať
ahojte...no ja co som pocitala a priradovala pitivo tak mi najviac vysiel fernet sem tam dake vinko, konat...este dake biele ochute na pripitok a par flasiek na hostinu a z nealka najviac pravdepodobne cola, kofola, sprite...potom daky tonic a mineralka, ale toho menej a pre deti nieco ochutene a hlavne nebublinkove...a este mozno to pivecko, kedze budeme mat svadbu tiez v lete...ale to uvidime este podla toho kde budeme mat hostinu...a mame cca 55hosti...z alka ratame tak flasku na hlavu a z nealka tak 2 l na osobu..tak hadam to bude stacit..a ak nie pojde sa dokupit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak a mame domka obrucky x-) my budeme mat nealko-mineralka-perliva,neperliva,pomarancovy dzus,cola,nejaka malinovka a nejaka ta hroznovka :-D z alka-hruska,fernet citrus,cervene vinko,pripitok-biely vermut,malibu-velmi to lubi dost zien z nasich hostiek ;-) na dospelu osobu 1,5 l nealka,vina 0,75 dcl a tvrdeho alka 0,5l ja si neprajem aby sa niekto ozral na nasej svadbe takze ked si vychlascu nebudu mat ich problem a ten kto sa tam ozere toho vlastnorucne preplieskam a vyhodim ! a na dvere som ochotna a schopna vycapit velky napis ze aby sa neozrali svadba je oslava lasky nie ozran party !
Odpovedať
no kdeže ste dnes moje krasotiny?? :-D ja mám dosť frmol, ale stíham sem tam kuknúť sem, a tu nič.. =-) |-| čo už všetky sviatkujete???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky tak som pridala fotky zo skusok siat, ale tie ktore mi teraz upravuju na mieru tu nemam, lebo som sa v nich ani odfotit nestihla ako som hned na vesiaku na ne povedala ze tie chcem
Odpovedať
jeeeej, miška, krááásne šiatky si skúšala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze len skusala tie co mi upravuju su diametralne odlisne od vsetkych ostatnych, ale zase boli super lacne
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s - krasne saty! mne sa pacis v tych poslednych, ako princezna :) @trdielko149, super ze mate obrucky, tesim sa s tebou! my asi pojdeme kupit v povianocnych zlavach :) baby, my asi kkupime aj pivo na svadbu, lebo v juli bude horko, tak nech tvrde hned nevrazi ludom do hlavy :) a budeme mat aj baileys, ale nie vela. 2-3 flase, to tak pre zeny nech cuckaju. inak ako vy hovorite - biele, cervene vinko, vodku, brandy a fernet, a asi aj bacardi. najviac vsak bude vina, ostatny alkohol tak po 2-3 flase. nealko si musime kupovat od saly, taka bola podmienka. baby, uz popecene? viem, ze trdielko ano, ako vy ostatne? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh to pivo je super napad ja urcite budem mat capovane pivo na svadbe, lebo moj tatko je zaryty pivar, ale flaskoveho by sa nikdy ani nedotkol. Dakujem tie boli veru nadherne aj boli lahucke, len by som odtial odparala ten vrch a museli by ich na mna velmi skracovat, co by sa dalo jedine ak by som si ich kupila, ale to sa vtedy este nedali
Odpovedať
Ahojte holky, mozem sa opytat kolko druhov vina budete kupovat? My sme chceli jedno biele a jedno cervene a svokra, ze dva druhy bieleho, myslite, ze sa to tak robi???
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 - my budeme mat pravdepodobne len jeden druh z kazdeho. urcite tam bude niekto, komu sa neulahodi ani z dvoma druhmi :( tak my to vyriesime takto. Biele bude suche a cervene este uvidime, ale asi rioka. a ked sa im nepaci, nech piju insie. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
No u nas sa robi tak ze jedno biele a jedno cervene, ale niektory ludia su zvyknuty aj 5 druhov vin ak je to vinarska rodina tak je to uplne pochopitelne
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu michala. my tam budeme mat aj normaly plateny bar, kedze nasa svadba bude v kursalone, tak si mozu ludia aj kupovat, ak budu ohrnat nosom co sa tyka nasej ponuky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?