Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • No tiez si to myslim...Neviem preco svokra vymysla, ked aj tak to bude v jednom dzbane a nikto nebude vediet, ktore je ktore 😃

• presne bajka. da sa nejako dohodnut so svokrou? A keby si si urobila po svojom, bol by problem?

• @ladyjh  No s nou je tazke sa dohodnut, ale ten moj to urcite zvladne 😉. Ten chce tiez len jedno vino. Len ked sa ja opytam svokry, ze preco dva druhy, ved to aj tak nebude mozne spoznat, tak ma vzdy prekole ocami a ziadny padny dovod mi neda 😞. Preto uz tuzim, aby bolo po vsetkych pripravach, nejak sa mi nic nedari, ci uz so satami, oznameniami, papierovackami...no hruuza.
    Skratka tam ten moj pojde v marci, zoberie jedno vino a bude 😃

• Sponzor fóra
  • jasne bajka, neboj a nestresuj 🙂 o tomto case na buduci tok................... neboj, nejako sa to vyriesi. svokra si moz\no len mysli, ze si musi vyjadrit svoj nazor, aby sa citila dolezita.

• zajtra idete este do prace??? budete tu? dufam ze tu nebudem sama 😞

• @dracica6663  ja tu budem tiež.. 😞

• super tak sme dve 😉

• je super, že sme dve, ale nie je super, že sme v robote.. ty si do koľkej??

• tak ano to je pravda ale ja som si mohla dovolenku zobrat len som nechcela...chcela som si usetrit na dalsi rok budemp otrebovat dost... ja som do 15 h ale mozno ma pustia skor....
    a dnes idem o 14 h domov lebo nemam kupeny darcek pre priatela ziadny 😞 nejako nestiham nic...tak malo cas a tolko toho mam 😞 ani nebudem vediet ze nejake svatky su lebo sa musim ucit na 6 skusok... 😠

• tak ja som dnes aj zajtra do 17. .. ale zajtra budem volať šéfovi, že zatváram o 16:30.. 😦

• ahojte babušky 🙂

ako sa tu máte? 🙂 ja nestíham vôbec nič, dnes som tu posledne, od zajtra už mám dovču, a toľko mi toho nakopili, že aj keby som tu nocovala tak to nestihnem :-/ tak musím ešte 27.12. ísť do práce, tak na pol dňa.. 😠

• baby no to mate tiez strasne..... 😒 chudatkaaa

• ja nastupujem 27. a do 29. máme otvorené normálne.. už ma porazí 😦

• Cauky, ja pracujem zajtra az do 18tej 😞... Nastastie medzi sviatkami mam volno 🙂 a stale mi zostalo 5 dni do buduceho roka, lebo viac si nemozeme preniest 😃

• @bajka1  Ahojky. Ci pana bajka ved ty to mas uz za paaar 😉 😵

• Sponzor fóra
  • @h.a.i.n.y  Ta ci pana hej 😃...Nech uz to je 😃

• @bajka1  Ta ci pana super 😃

• @dracica6663  no kde si ty?? 😃

• ahoj som tu len nikto tu nepisal nic tak som nemala cim prispiet

• @simcab  nemam co robit v praci tak som sa tu ucila

• uz ma pustili domov tak ja utekam...pekne sviatky vsetkym......bohateho Jeziska 😉 a hlavne prezite pekne dni so svojimi polovickami... 😉 🙂

• Na konári stromu vtáčatko šteboce,
    my Vám prajeme veselé Vianoce.
    Zároveň želáme aj šťastný Nový rok,
    aby bol úspešný každý Váš ďalší krok.

• @trdielko149  Krasne prianie...Krasne sviatky plen pokoja 😉

• @trdielko149  Malicka je cely tatko na tej fotke 😵 jooj zlataa je 😵

Aj ja vam prajem baby krasne prezitie vianocnych sviatkov plne pohody, lasky a spokojnosti. A do noveho roka uspesny krok a aby nam to teda vyslo v tom roku 2011 😵
    Kraaaasne Vianoce ..... 😵

• Ahojte babenky 😉 Ja len vam oznamujem, ze som spät doma. Nebudem sa rozpisovat, ale ... bolo to otroctvo. A to mi za tie peniaze nestoji. 😉
    A taktiez vam vsetkym chcem popriat krasne vianocne sviatky prezite v kruhu tych najblizsich, plne lasky a pokoja. 🙂

• @bambula27  Deniska bud rada ze to dopadlo tak ako dopadlo a ze ste doma lebo to co sa tam dialo nie je normalne moja! A bud rada ze si na Vianoce doma a ze tam nerobis doslova otroka zo seba doteraz. Dobre ze ste dali tomu koniec lebo neviem ako by to dopadlo. Neboj pracicka sa urcite najde a budes spokojna.

• @h.a.i.n.y  Ja viem, moja 🙂 Sme obaja velmi radi, ze mozeme byt cez sviatky doma. Su to nase posledne Vianoce ako slobodni 😎 A v januari pekne do robotky. Hlavne, ze sme spokojni a netrapime sa tam.

• @bambula27  ahoj moja.. akurát som dnes na teba myslela, že ako budete vianocovať 🙂 🙂 🙂

• @simcab  moja, ahojky 😉 No, povodne sme mali "vianocovat" pracovne, ale budeme doma. Juchuuu 😃

• no vidíš, aj tak dobre.. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov