Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja Vam prajem dievcata vesele Vianoce:) Uzite si to, su to nase posledne Vianoce ako slobodne slecny. Neviem ako u Vas ale u mna sa toho po svadbe dost zmeni, kedze teraz travim Vianoce s rodicmi a buduci rok uz prideme iba na navstevu:( Je mi trosku aj smutno z toho. Ale zase budem s drahym, takze sa tesim:)
Odpovedať
@kacennnka A ty byvas daleko od rodicov? My to budeme mat na skok od nasich :-) Ale tiez mam divny pocit ze po 24 rokoch budem zrazu vianocovat inde. Aj s drahym sme o tom hovorili ze take zvlastne to bude :-) Ale dufam ze to bude prijemna zmena.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby s miskom vam prajeme krasne vianoce avela stastia v novom roku
Odpovedať
Dievčatá, prajem vám všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov a bohatého Ježiška :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka no u mna sa tiez toho vela zmeni, zrazu uz doma budem len na navsteve, divny pocit, nostalgia...ale zase zivot je zmena, takze sa aj tesim :) taktiez vam vsetkym prajem krasne vianoce, buduci rok ich uz pripravujeme sami :)
Odpovedať
Profilova fotka
pridávam sa - my máme tiež svadbu v roku 2011, vlastne už za 2 mesiace :)
Odpovedať
Profilova fotka
Babeny, vsetkym vam prajem stastne a vesele Vianoce a hlavne vela darcekov. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky moje zlate, prajem vam nadherne Vianoce, prezite ich s tymi ktorych mate radi. A darceky prajem take, ktore vam spravia radost :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj Lucia, my budeme mať svadbu už za mesiac ... ale ten čas letí ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka Ahoj Kačenka, aj ja to tak vnímam, ale ja sa napr. na to veľmi teším ... Že budeme už sami na Vianoce s manželom :) A čakáme bábo, čiže to už budeme ako nová mladá rodinka :) Takže ja sa na to teším :) A naši od nás budú len pár minút cesty peši, čiže kedykoľvek nás budú môcť prísť pozrieť alebo my ich ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj benice, no veru letí, my sme sa síce zasnúbili len v novembri a svadbu chceme pripraviť za tri mesiace, to najdôležitejšie už máme a moooc sa tešíme :) a kde máte svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiez Vam prajem vesele Vianoce...aj ked uz je skoro po nich ale skor som sa na net nedostala.:) Dufam, ze ste ich prezili v stasti a pokoji:) Co pekne ste dostali od svojich poloviciek?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vitame nove dievcata. Tak to mate teda uz za chvilocku...ja si este pockam 8 mesiacov ale verim, ze to rychlo ubehne:)
Odpovedať
Ahojte kocky. Tak ako si uzivate vianocne sviatky? Ja sa ucim cele Vianoce takze nic moc :-( Ale tesim sa tomu ze uz posledne Vianoce travim nad knihami. Takze aspon jedno pozitivum. @kacennnka Nam ma este len prist vianocny darcek niekedy medzi sviatkami cakame x-) Objednali sme si manzelsku postel takze sa tesime x-) Ale samozrejme sme si pokupili aj ine darceky ale ta postel stoji za zmienenie myslim :-) A ty si co dostala od draheho?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahojte :) mna to tiez caka 2011 :-) :-) :-) :-) :-) prekvapko prislo pod vianocnym stromcekom :)
Odpovedať
@vianocnystromcek vitaj medzi nami :-) tak to bol veru krásny vianočný darček! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab helou dk za privitanie! no veru, este sa z toho spamatavam a dnes som si sadla ze popozeram sa konecne aj realne tuna trosku a zaregistrujem sa :) este sa nic neplanuje no osobne to vidim na netradicnu svadbu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kedy by ste ju chceli mať?? a čo netradičné by na nej malo byť??
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Ahoj Lucka, svadbu budeme mať v kostole u nás v Detve ... My sme tiež iba v novembri začali svadbu vybavovať a veci okolo nej ... Snáď to všetko dobre dopadne ... Ešte 41 dní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no asi babie leto :) netradicne? no asi to ze zijeme v zahranici a trepat vsetkych do zahranicia sa nam nechce. tak asi iba malicku pre rodicov a potom velku v bratislave ale ci sa da brat na urade aj v zahranici aj na sk neviem..to musim vsetko pozistovat :) a netradicne asi to ze ziadne ludovky, ani rodina moc, cisto len kamosi a party a mozno na koniec velka chata....ja fakt neviem este co sa vymysli ale ludia mi vzdy hovorili ze moja svadba bude uplne z ineho kopytka :-D :-D :-D :-D fakt neviem:) a ty sa tiez tento rok vydavas ci ako? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@benice Tak to sa Vám už dosť blíži, dúfam, že všetko dobre dopadne. V Detve? odtiaľ som mala kolegu, keď som pracovala ešte a žila v Banskej Bystrici. A z Detvy mám aj svadobné šaty, cez bazár od jednej kočky čo ich predávala po svadbe :) my máme svadbu na mestskom úrade. Myslím že tri mesiace je v pohode na prípravy, dá sa to v pohode stihnúť :) a aké budeš mať šaty? princeznovské alebo skôr niečo úzke? teraz je ich na výber neúrekom, ťažko aj vybrať...
Odpovedať
my budeme mať svadbu 30. júla :-) a u nás taktiež takmer žiadna rodina, ani veselica.. budeme mať len večeru pre cca 20 ľudí.. potom urobíme grilovačku pre rodinu a týždeň pred svadbou bude rozlúčka pre celú partiu.. čiže tiež v podstate netradičná svadba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja prajem všetkým dievčatám - budúcim nevestám krásne sviatky a všetko dobré do Nového roku, nech nám všetkým tá svadba v roku 2011 dobre dopadne ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to sme dost podobne v tomto :) grilovacka by tiez bola cool na tej chate. len ja by som predsa len chcela trosku aj tu atmosku si uzit byt proste princezna na jeden den atd. kazdopadne som rada ze existuje nieco taketo kde si mozu baby pisat a vymienat napady. pozerala som v zahranicnych forumoch (konkretne nemeckych) ale vsetko strasne nudne ako pre babky :( !!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, tak to je krasny darcek taka postielka:) Ja som dostala od draheho 3 dnovy romanticky wellnes pobyt, tak pojdeme niekedy po skuskach:) uz sa tesime. A potom este nejake sperky. Taka dobra som ani nebola:)
Odpovedať
baby, ja len na skok.. Prajem vam krasne sviatky!!!!!!! A vsetko dobre do noveho roku!!!!!!! :-)
Odpovedať
dobré ráno babule.. x-) ja už zarezávam v práci.. tak len dúfam, že bude veget :-p vy takmer všetky ešte sviatkujete, čo? ;-)
Odpovedať
baby čaute :-) nejak nestíham chodiť sem, tak Vám len tak v skratke želám krááásne poVianoce, ešte krajší nový rok a aby bol budúci rok pre nás nielen rokom svadby, ale aj rokom plodnosti :-D
Odpovedať
@barborav pekne si to povedala :-D
Odpovedať
@barborav Palec hore pri tvojich poslednych slovach ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?