Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
mne sa zas teraz vypomsťuje moja lenivosť ]-( drem ako muľa :-D
Odpovedať
@beronsche Hej hej ja mam zo salonu Jasmin Lasarte :-) Aj ja som bola spokojna s jej pristupom. Ty mas nejaky novy model? Neviem ci sledujes temu Nevesty SNV ale tam sa holky dost hadali tak pozri a nakoniec pisala aj sama majitelka zo salonu Karin tak bola sranda :-) Ale mne sa tiez nepacili satky v Karin take opotrebovane sa mi zdali a ona mi este tvrdila ze to je nova kolekcia tak neviem. Ci sranda si skusala moje satky a ktovie este kolko neviest do mojej svadby ich bude mat na sebe take zvlstne mi to je :-|
Odpovedať
@simcab simi ved aj ja budem... ale az od zajtra... :-D :-D Dnes si pripadam, akoby sa mi cez dovolenku vygumoval mozog..... musim sa aklimatizovat, takze zahajujem protestne nic nerobenie.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@h.a.i.n.y moje saty su z kolekcie 2010, takze aj cena bola dobra. Akurat, ze som si vymyslela, ze namiesto vlecky budem tahat zavoj, tak za ten riadne zacvakam... :-D Aj mne sa zdali saty z Karin take akoby stare, zosednute ci co. A trosku mi prisli ako napodobeniny... rovnako ako v Miriam (ale tam som bola len v lete teraz som ani nesla). Celkovo to vyzeralo, ze su o stupen nizsej kvality v porovnani s Jasmine... Idem pozriet temu SNV.... ;-)
Odpovedať
@beronsche Dobre pozri :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y este ma napadlo, ze ked som skusala Lasarte, tak mi ta pani vravela, ze uz su zarezervovane na august!! Tak to musela teba spominat.. ;-) :-) Budes mat k nim zavoj?
Odpovedať
@beronsche Vidis to :-D Sranda :-) Hej hej tak to musela mna spominat lebo ja som si ich rezervovala 8.12. a jej prisli len par dni pred tym a este ich nemal nikto rezervovane tak za ten cas si ich na august este asi nikto nerezervoval okrem mna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ahoj hainy. nie vobec som to netusila. ved drobec je este malinky. dnes som bola u lekarky. musim oddychovat a ani na prechadzky nemozem. na PN budem este min. 3 tyzdne, ale nevadi. hlavne nech je malicke v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jeeej to motto je kraaaaasne :-)
Odpovedať
@sinov moja, vychutnávaj si toto obdobie, užívaj si oddych, lebo keď drobec príde, už si veľmi neoddýchneš! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby,dnes som objavila peknu,velku salu v senci. Podmienky maju uzasne - jedine co musim mat od nich je jedlo...alko,nealko,vino,pivo,kolace,slane a dokonca aj casnikov mozem mat svojich....a je to asi 3min peso od nasho domu..zajtra mi ma pani volat,ci je to na nas termin volne a ak sa to aj tomimu bude pacit,tak nie je o com....drzte palce zajtra okolo obeda :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte .. tak sa teším,konečne mám niečo vybavené - našla som príma sálu v TT a dokonca tam kamarát robí prevádzkara,dnes sa mi podarilo vybaviť kostol a dj-a :) len kameraman nemá volne na moj termín tak idem dalej hladať ....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@h.a.i.n.y sálu máme rezervovanú už dlho, len ešte musíme podpísať zmluvu a zálohu zaplatiť :-) nooo ale akurát kukám, že alain delon nie je na zozname obchodov v parndorfe, by ma zaujímalo čo to tá moja kamoška videla za obchod tam :-D tak rozpočet na oblek máme tak 300 eur, snáď sa zmestíme do takej sumy :-) baby vy koľko ste dali / chystáte sa dať za oblek pre vašich miláčikov? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oozaaaaaaaaj obrúčky už máme objednané ! teda o 2 až 3 týždne budeme mať obrúčky už doma :-) :-) :-) juuuuuuj moc sa teším !
Odpovedať
@sinov Len oddychuj ked ti to kazu doktori. Drzim palce aby bolo vsetko v poriadku :-) @wera.g Super takze uz aj obrucky mate :-) My sme s drahym pocitali na oblek tak 200€ a na topanky 100€. A odkial budete mat vestu s koselou a kravatou? To budete kupovat alebo si poziciate?
Odpovedať
@lenushka_th Ahojky. Super vsetko takto v jeden den postihat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y no sama neviem ako sa mi to podarilo...teším sa že sa veci hýbu.... už dve hodiny som zavesená na internete a hladám kameramana v okoli TT... už mi asi oci vypadnu,nechce sa miiiiiiii :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak svietniky a sviečky na výzdobu nakúpené, obrúčky taktiež aj stretnutie s DJom dopadlo dobre - dosť sme toho dneska postíhali :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 fíha no super, šikovní ste :-)) a obrúčky ste kupovali, či dávali robiť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g kupovali - zohnali sme krásne na Obchodnej v BA :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g werus mi spoliehame na tie nove zamky, vazne pekne obleky za cca 160 - 200 €
Odpovedať
Profilova fotka
tak co sa obleku tyka este sa u nas uvidi, drahy ma skvele nohavice a rada by som keby sme zohnali ku nim sako, lebo to co ma mu je dost velke a samozrejme ze budeme kupovat aj novu koselu a vestu, motylika sme dostali zdarma pri skuske svadobnych siat. Uvidime este ohladom toho porozmyslame. Ja som sa teraz obula do hladania tych siat od pronovias, ale zatial to ide velmi beznadejne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no super, teším sa s tebou :-)) my si na tie naše musíme ešte chvíľku počkať :-) @petkaa28 - hmmm no musíme tam ísť aj my mrk - môôôžem ťa poprosiť o kontakt? :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g videli sme ich v oc aquarium v novych zamkoch...ale pocula som, ze aj v komarne v obchodoch maju pekne a lacne...tieto sme videli osobne a naozaj peknucke...aj cierne, aj hnede a boli aj s vestou :))
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky. Ja som dnes taka unavena. Najradsej by som bola keby ma niekde zavreli a nechali spat :-N @wera.g tak ste uz objednali obrucky, to je super :-) Aj my budeme za chvilku, tak sa na to uz tesim x-) @lenushka_th lenuska super ze sa ti to tak rychlo podarilo povybavovat. A aku salu ste nakoniec zajednali? A kameraman ma veru nenapada nikto z okolia TT, okrem tych co som ti uz pisala co mame my :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Na Obchodnej je veľa zlatníctiev, majú tam dosť slušný výber, my máme ale obrúčky z chirurgickej ocele - ja mám totiť silnú alergiu na akýkoľvek iný kov - vrátane zlata. tak sme trošku aj ušetrili, ale nie je vôbec vidieť rozdiel medzi bielym zlatom a chirurgickou ocelou - dokonca vraj chirurgická oceľ sa neničí ani nemení časom farbu ako zlato, tak uvidíme ako dlho vydržia. :) A Vy ste si objednávali?
Odpovedať
@beronsche A zabudla som ti odpisat ci k nim budem mat zavoj :-) Ano chem zavoj ale vobec neviem aky. Nepovedala ti nahodou ta pani ze aky zavoj ide k tym satkam? Ja som uz zabudla co mi hovorila :-| A ty budes mat zavoj?
Odpovedať
@h.a.i.n.y ked ja uz ani neviem, co mi hovorila... :-N Ja by som si k nim asi zobrala taky po pas, aby sa to nebilo s vleckou.... Zkontaktuj sa s tou pani, iste ti poradi. Kolko dni pred svadbou mas prist skusit saty? Ja chcem zavoj urcite, zatial chcem dlhocizny, ze ho budem tahat namiesto vlecky... :-D Najprv sa mi pacili spanielske, teraz skor jednoduche a bez lemu, ale jednoznacne viacvrstvove, aby neboli pricapene na hlave ako zaclona... ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi v TT restauracia Relax (bývylý Brik)....
Odpovedať
@beronsche Ja chcem tiez viacvrstvovy. Taky jednovrstvovy som ani nevidela este to aj take su? :-N Mne sa zda ze mi hovorila o nejakom zavoji prave bez toho lemu zeby siel k tym mojim satkam. Ale vobec neviem aka dlzka. Neviem kedy mam prist na skusku siat :-D Nepovedala mi. Ja som to vtedy tak nejako rychlo vybavila ze som bola rada ze mam saty a sla som prec lebo ma rodicia cakali tak som sa ,,ponahlala". Ale davala som jej cislo aj mail tak keby nieco bolo potrebne tak sa mi urcite ozve. Ale co si spominam tak povedala ze mam prist mesiac pred svadbou na doplnky a mozno vtedy bude aj ta skuska siat alebo sa dohodneme ze kedy bude. Alebo este tam zajdem a sa opytam ;-) To bude asi najlepsie. A tebe povedala kedy mas prist na skusku? A ty budes brat od nej doplnky? Lebo ja neviem este. Zavoj a sperky si kupim mozno niekde inde. Nepytala si sa jej kolko stoji u nej pozicanie sperkov? Viem ze zavoje iba predava.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?