Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ja som zohnala organzy za 4 eurá skús pozrieť stránky evitabridal, e-ambientes alebo psgrafika - tam sa dá zohnať tiež niečo, síce drahšie asi ako v Poľsku, ale nie je to až také drahé - nájdeš tam aj všetky farby :) a ešte raz moooooc díky :) zachvíľu už budem tuším s vyloženými nohami sedieť, rýchlo mi to odbúda :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 sú krásne to šaty, budeš nádherná nevesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh nieeee len mi napisal a som kukla jeho foto na fb a nie su az take zlee ja budem mat Martina Zikavskeho ;-) @wera.g dobre moja dakujem ma to tak napadlo som si objednavala dnes casopis Svadba tak ma to "trklo" :-) a vlastne vies aj ake chcem ?a kolko to si nepamatam ze sme preberali ;-) pre 2 mamy obrovskééé,pre 2 svedkov o cosi mensie ale stale velke a potom uz len obycajne male a tych malych 70 ks radsej nech je viac ako menej ... ozaj v tescu som videla prenadherne topanky zlate cele na vysokom podpatku a ja koza som zavahala a nekupila som cih ze 13 eur pche ja koza! mohla som mat svadobne naozaj take plesove krasne boli noo co uz ...buduci tyzden idem do toho Londyna a haaadam zozeniem nieco ;-) biele popolnocky mam aj ja!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@liviapeto livi krasne mas satky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fpjj obrad mame v pezinku - je tam vacsia sala a aj mesto je moja srdcovka :) a mestski policajti sa uz na nas chystaju :D vy budete mat v ba?
Odpovedať
chceli si mat obrat v Zigiho palaci, no z praktickeho dovodu zvazujeme aj senec, no neviem ako tam vyzera sobasna sien, este sme tam nikdy neboli.
Odpovedať
@trdielko149 livi, kedy sa chystáš na šaty???
Odpovedať
Profilova fotka
@fpjj sien je pekna,zrekonstruovana..myslim,ze sa vam bude pacit.. len viac ako 50 ludi tam nenarves..a to je nas problem...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche noooo ja už jedny biele popolnočky mám, ale keď sa mi už až tak nepáčia, tak očumujem iné ( a preto mi simi nadáva :-D :-D :-D ) . Ale tieto čo som našla vyzerajú fakt úchvatne ! :-) Asi neodolám, idem hľadať krajčírku :-D čo to tu hovoríš? veď máš krásne šatičky, budeš nádherná :-) aaale zase ty sama musíš vedieť ako sa v nich cítiš a či si stotožnená s nimi :-) @petkaa28 hehe mestskí, no ešte že sa na nás nechystali vtedy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jáj a baby.... ja som stále v práci.... vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ! ]-( 8-(
Odpovedať
@wera.g ach, moja, a čo ty biješ hodiny?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab chceli sme teraz v januari ist do Hurbanova ale nejdeme idem do toho Londyna teraz som chora cele dni zvraciam som slaba som rada ze zijem :-( :-S som na diete bleee :-| takze to nechavam teraz tak a asi to urobim tak ze drahy si pojde kupit a poobzerat hlavne obleky na ten veltrh v Nitre t :-| ak ja tam kuk tie satky a mozno nam niekde daju za nejaku dobru cenu to aj to lebo niektore salony ponukaju aj obleky aj satky ;-) baby ake manzetky sa hodia ked chce drahy byt cely v kremovom aj mam ivory satky???? lebo sme nasli iba strieborne a cierne a to sa mi k tomu moc nehodi ... a nakolko vsetko sa bude niest v zlato-bielo-kremovom odtieni aka bizutka sa mi hodi??lebo asi strieborna korunka a strieborne doplnky nie nakolko aj zasnubny aj obrucky mame zlte zlato ... hmmm??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wera.g hehe werus :D ale kebyze bolo treba,tak by boli ochotni vyriesit vsetko :) ja sa skor bojim,ze ak bude robit ta smena co robila ked ste boli vy v pezinku :D inak ako ich poznam,tak nase auto dostane 4 papuce kym sa skonci obrad :D to bude radosti...:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky, pridala som oznamko aj na FB aj tu http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/byb... ale len pre priatelov, takze kto ma nema, musi si ma pridat. Fotka nie je bohvieco, ale nejde mi to lepsie odfotit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g werus, prave som zistila ze som to s tymi veltrhmi poplietla trosku:D Teda uz si nepamatam ci som tebe dobre povedala alebo zle. Ten vikend (22-23) je v Olympii a v internacionale a az ten dalsi je vo Vankovke:) Tak len aby si vedela:) Uz sa tesime na vas. Nechce sa este niektora z vas pridat?
Odpovedať
@bybi krásne je to oznamko! x-) dovolím si inšpirovať sa! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jeeeej fakt krásne je oznamko, veľmi pekné ! Viem si ho živo predstaviť aj v našej ružovo hnedej :-D Fakt šikulka si ! :-) @kacennnka hej hej, mne si dobre povedala, 22-23 je v Olympii :-) A prosím ťa v tej Vaňkovke kedy bude, nevieš? :-) Aj my sa veľmi tešíme ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g 22.-23 je v olympii a v internacionale, teda dva za vikend, 29-30 je vo vankovke, teda v galerii pri Vankovke.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @wera.g dakujem kocky, som rada ze sa paci :-) Slovenske mam uz skoro hotove, len ich musim pozlepovat a dat tam to srdiecko a este ma cakaju anglicke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka kuuurnik tak teraz neviem, ktorá myslíš bude lepšia? :-D Vaňkovka či Olympia? Totiž som si uvedomila, že, by nám asi tá Vaňkovka lepšie termínom vyhovovala - čo povieš? Myslíš že by to šlo tú sobotu 29teho? @bybi si šikulka ! :-) To už si toho toľko stihla? Juuuuj no super ! :-) My asi pôjdeme v piatok už objednať oznámenia, začiatkom marca by sme chceli už začať chodiť pozývať ľudí na svadbu, aby si náhodou niečo iné nenaplánovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g no to je tazko povedat, ktore bude lepsie. Zase ten prvy vikend budu az dva, takze vacsia sanca ze nieco najdes. My tu budeme obidva vikendy, takze mi je jedno kedy pridete:) Kukni stranky: Vankovka: http://www.svatebnishow.cz/ Olympia: http://www.olympia-centrum.cz/svatebn... Internacional: http://svatebnikouzlo.com
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g no jeden den som to nastrihala, vcera som lepila tie stuzky na tu bielu cast a nastrihala zadnu cast, ale je ich len 18 slovenskych, takze nie velmi vela a aj tak mi to trvalo par hodin. Ale som sklamana trosku, poslala som to mojej mame a ta mi povedala, ze to vyzera ako na stuzkovu. Je pravda ze ta fotka tie farby trosku skresluje a ta stuzka neni taka ako na stuzkovu, ale tym ze je to zelene, asi sa na taketo reakcie musim pripravit :-( Tak som rozmyslala ci objednam nejake srdiecka zelene a nalepim este na tu stuzku, ale sa bojim ze to zas bude moc precackane.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Holky riesili by ste to keby vam na ucet prislo omylom 1600 Kc od jednej firmy? Totiz mali mi vratit za nieco peniaze, to bolo ok a okrem toho mi prisla aj dalsia ciastka. Viem, ze vela ludi by to nechalo asi tak, ved to nieje moja chyba a peniaze sa zidu... ale ja som taky poctivy cloviecik.
Odpovedať
@bybi Krasne oznamko!!!! ja by som uz nic nepridavala, tak je to perfektne!! A neboj, ked ho mamka uvidi "nazivo" iste sa jej zapaci!! ;-) Babyyyy a vy mate stretavku na veltrhu? Hmm ziarlim, aj ja chcem... 8-( ;-)
Odpovedať
Určite by som to riešila, lebo to nie ja ani tak o poctivosti, ako o bezdovodnom obohatení a aby si z toho nemala zbytočné problémy. ja by som si asi peniažky nenechala.... Radšej sa zachovať správne a ono sa ti to potom určite vráti :-)
Odpovedať
@beronsche beron, my sme sa s werkou dohodli, že sa stretneme na veľtrhu v ba.. môžme sa stretnúť kľudne aj viaceré.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi oznamko je nadherneeee sikulka!
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Dakujem bero, toto som asi potrebovala pocut. Aj drahy mi povedal, nech to neriesim, ze jemu sa velmi paci a nech si to neberiem tak. Ale sme sa rozhodli, ze uz vsetko budeme vyberat sami dvaja a nic nebudem nikomu posielat, lebo ja nieco co sa mi paci najdem a poslem to mamine, ale 98% mi ofrfle, akurat ma to potom mrzi, tak kaslem na to. Proste mame iny vkus a svadba je to nasa. Inak je zlata, snazi sa pomoct, vybavit, to nemozem nic zle povedat. Len sa nas vkus lisi :-) @kacennnka ja by som to asi tiez riesila, ja to tiez taky poctivy clovek :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 dakujem trdielko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky vy ste take pokladiky, dakujem velmi pekne za kazdu pochvalu x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?