Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  a nechces nas prist pozret aj do Brna?🙂 Miesto na prespanie mame🙂

• @bybi  No ja to mam s mamkou podobne... na vsetko povie najprv, ze "taakeee eee" a potom sa pozrie poriadne, zhodnoti este raz a povie, "cipana, vlastne je to pekne" 😃 😃 Tak to bolo so satami, kyticou, oznamkom...uz sa na tom bavim.. 😃 😃 Tiez mi pomaha s pripravami, ako vie...Este ze ju mam.. 🙂

• @kacennnka  kati, rada by som, no nebudem už mať toľko voľna.. lepšie povedané, musím ho už šetriť na svadbu, keďže chcem byť doma týždeň pred a týždeň po.. a ešte potom v septembri chceme ísť na nejaký predĺžený víkend niekam.. plus ešte všetky vybavovačky 😛

• Sponzor fóra
  • @beronsche  no presne, ako u nas. Hoci saty sa jej velmi pacili hned 🙂 To je asi jedina vec co sa nam pacila hned obom 🙂 Mne tiez nasi velmi pomahaju, to nemozem povedat. Len ma zamrzelo, ze ja som sa vytesovala, ze som si sama navrhla aj spravila oznamko, uplne z hlavy, ani som to nikde neodkukala 😃 A taka som bola na seba hrda, lebo ja napady aj mam, ale potom ked to zrealizujem to vyzera nic moc. A to oznamko sa nam obom paci. A som cakala trosku inu reakciu no 😐

• @bybi  ahojky ja som si tiez urobila sama oznamko a podla mna bolo tiez dokonale len bohuzial tiez neboli z toho nejak nadseny

• @bybi  nic si z toho nerob, hlavne, ze sa paci vam dvom. Mna naopak obcas stve priatel. Vela veci mi ofrfle aj ked mne sa to velmi paci ... a to uz je horsie, lebo na nazory inych dat nemusim ale na jeho ano, sak je to aj jeho svadba.

• @fpjj  dominika vecer ma napadlo, ze v senci sobasia len kazdy druhy vikend - a nas termin 28.5. sobasia, tak neviem ako tyzden pred....povedali, ze len ak by bol velky zaujem tak zoberu aj dalsie vikendy...skus si zavolat...ja som volala este v oktobri a uz boli datumy dost obsadene

• @bybi  chcela som sa ťa opýtať, že podľa akých šatočiek si si tie tvoje dávala šiť??

• @miriama176  miriam ja netvrdim ze je dokonale, ale myslim ze keby nebolo zelene, reakcia by bola uplne ina. Ale vyzdobu mame zelenu a tak aj oznamko bude zelene. Lebo napad aj prevedenie sa jej pacilo.

@kacennnka   kacenka no to zamrzi. Mozno to pre neho nie je az take podstatne ako pre teba (nemyslim svadbu, ale detaily ktore ty vyberas) a potom to zle vyzera... Mne moj pokial ho to nezaujima rovno povie ze nech spravim po svojom. Ale napriklad vcera som mu ukazovala kyticu aku chcem a on ze to vybavuje on a on aj vyberie 😬 😐 Tak som mu hovorila ze to si sama vyberam a on ze nie, on to zariaduje a on aj vyberie. Tak mu hovorim dobre si zapamataj tuto, a taku vyber 😃 No tak teraz neviem, ci bude ozaj sam vyberat, alebo ma len natahuje 😬 😛

• dala som este jednu fotku do albumu, take manzetove gombiky dostal moj drahy na Vianoce 🙂 http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/bybi/album/oznamko/6141417/

• jeeeeeeeeeej, tie sú krásne!!!!

• @h.a.i.n.y  

AHOJ Hainy, na tento rok chystam svadbu aj ja 🙂.

• @simcab  ak to patrilo na tie manzetove gombiky, tak dakujem. Boli dokonca aj lacnucke a objednala som ich jeden den okolo druhej poobede a na dalsi den mi prisli, co som bola uplne sokovana, lebo aj dorucenie bolo zadarmo 🙂

• @bybi  Mozem sa pripojit do debaty ? 🙂 Ja som to vyriesila jednoducho. Bavime sa len priblizne ako to bude vyzerat. Kedze vyzdobu si platim sama tak mi do toho nerozprava. A co sa tyka kytice, ma 2 fotografie a vie, ze chcem jednu z nich. Takto mam istotu, ze bude to co chcem. A jemu je to aj tak jedno. Hlavne aby sme sa v ten den citili dobre.

• @bybi  áno, to bolo na gombičky! 😃 ja by som tiež chcela, aby mal drahý takú košeľu ale neviem, či by ju pootm niekedy ešte využil, tak asi kúpime klasickú.. 😛

• Sponzor fóra
  • moj dostal manzetky na meniny odomna. Chcela som aby mal tie srdiecka co mam v albume ale to mi zamietol. Tak som mu kupila take klasicke elegantne a tie sa mu velmi pacili🙂 A aspon ich vyuzije aj inde.

• @kovacovazuzana  Zuzi jasne ze mozes 🙂 Ja som bola prekvapena, aky bol iniciativny ze mi chce tu kyticu sam vybrat a mna to celkom potesilo. Ja chcem kaly, ale aj tak mi je viac menej jedno aka bude, takze ak nieco vyberie on, tak budem mat taku aku vyberie 🙂 A vy budete mat kedy svadbu?:

@simcab  Simi ja viac menej ratam s tym ze ich bude mat len na svadbu, ale tie gombicky stali len 8 libier, takze to prezijem a bude mat take ake sa mi pacia 🙂 A snad aj jemu 😃

• Dievcata, prave som si vsimla, ze mame riadne uspesnu temu. 724 stran, vyse 21 000 prispevkov. No sikovne sme. To je asi najdhsia tema tu na MS.

• @bybi  však mne nejde nejak extra o tie gombičky, to nie je nejaká extra suma.. skôr mi ide o košeľu, aby ju potom ešte ponosil..

• @kacennnka  ja som to už minule riešila s niekým, že aké sme kvákotačky 😃 lae zdá sa mi, že téma 2009 bola najdlhšia.. oni potom spravili že nová 2009, lebo už tam toho mali strašne veľa.. a myslím, že to čaká aj nás 😃

• Ahojte...závidím vám, ja nemám čas nič kúpiť, pozerať na svadbu...mám pred sebou ešte 7 skúšok, letný semester a štátnice-bakalárku som ani nezačala písať!Už chcem byť "PO" a vyberať popolnočné, manžetové gombíky, svadobné šaty atď. atď... 😢
    Dievčatá, bavili ste sa o manžetových gombíkoch- kde ste ich objednávali? že vám došli už na ďalší deň?

• @jucuska  ja som ich objednavala tu v Anglicku 🙂
    @simcab  jaaaj, o koselu, no ja truba, zas necitam poriadne 🙂 No nad tym som sa ani nezamyslala 😬 Ale moj kosele aj tak moc nenosi, mal by nosit do prace, ale kasle sa na to 😃 Tak mozno koselu odlozime na vyrocia, ako aj moju bizu 😃

•  @bybi  ja sa veľmi teším, že si budem môcť dať konečne niekedy moju bižu, lebo mi doma stojí od jari 😮 😃 a straaaaašne sa mi páči 😵 nenapísala si mi, podľa akých šiat si si dávala svoje šiť 😉

• @bybi  jeeeej fakt sú krásne tie gombíčky ! parádička a za tú cenu, no nekúp to ! 😃
    My máme klasika I love my wife, a ešte máme jedny, ku kravatke a vreckovke, čo sme v delonovi spolu s oblekom kúpili, tie sú krásne tiež, ale asi až k popolnočným šatkám 🙂

baby ja mám tak skvelú BABIČKU ! Včera sme spolu volali, a tak sa pýtala že čo svadba a tak, a som jej povedala, že musím do kostola kde ma krstili zbehnúť pre krstný list a ona mi dnes volala, že si nemám robiť starosti, že ona mi pre ňho zajtra pôjde ! Juuuuuuuj je to moje zlatíčko ! 🙂 A v piatok s ňou idem mrk na jedny šaty na našu svadbu, videla v nejakom časopise a strašne sa jej páčili, tak dnes dedko vyvolával do redakcie, že kde ich dostať kúpiť, tak v piatok ideme do marks&spencer babičke kuknúť, snáď ich tam budú mať a budú jej dobré 🙂 Hehe ale dedko tiež aký akčný ! 😃 😃 😃

• baby, ktore si robite oznamka vlastnorucne - prave mi priesiel dracik letak a maju v akcii taku sadu "Kreatívny kufrík"
    obsahuje to 100 dielne prislusenstvo - stuzky, motyle, flitre, pierka, koraliky, lepidla, noznice, atd.....za 4,99 €
    mozno by sa vam to niektorej mohlo hodit 🙂)))

• @wera.g  to je miléééé 🙂 teším sa, že ich máš takých zlatých.. ja už, bohužiaľ, nemám nikoho 😞

• @wera.g  tak to mas teda skvelu babicku a zlatu🙂

• @wera.g  jej weri, aki zlati su 🙂 A dedko je super ze zavola do redakcie odkial su tie saty 🙂
    A inak v reale su tie gombicky este krajsie, som bola prekvapena 🙂

@simcab  simi prepac, ja som to musela prehliadnut? Podla coho som si davala sit svadobne saty si myslela?

• @bybi  áno, že podľa akých "originálov" 😉

• @wera.g  werus nasla som ti servitky...uplne sa ti farebne hodia 🙂) a to som hladala pre seba 😃
    http://www.harmonyshop.eu/btc/components/com_virtuemart/shop_image/product/Srdce_ru__ov___48da355aabe5f.jpg

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov