Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi Maggie Sottero - Sa Belle
Odpovedať
@bybi ty budeš taká kráááásna x-) ..ale však to som ti povedala už veľakrát! ;-) kurnik, ale tie fotky to riadne skresľujú ]-( tieto sa belle poznám, lebo sa mi tiež veľmi páčili, ale z tej tvojej fotky som ich nespoznala..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ono aj farba vela robi, ja ked som ich prvy krat videla biele, tak som aj romzyslala ci sa mi tak pacia ako v tej farbe na obrazku. Ale potom som sa rozhodla ze hej, ked som ich skusala v bielej :-) A dakujem, ale mne sa nezda ze budem krasna, este musim na sebe popracovat :-D A vcera som pozerala fotecky na FB a ty si strasne zlata x-)
Odpovedať
@bybi ooooo ďakujem pekne x-) ach, keby sme sa tak mohli všetky úplne všetky stretnúť.. ja vám asi všetkým pôjdem na svadbu!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a ty budes mat kedy saticky hotove???
Odpovedať
ked mam smotanove saty musim mat aj topanky...? keby boli biele...je to velky rozdiel? spoznal by to niekto?...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tvoje saticky sa praveze velmi podobaju originalom. Teda nie na tej fotke s modelkou. Ale videla som ich biele na realnej neveste a fakt tam moc rozdiel nieje.
Odpovedať
@kovacovazuzana ja presne viem aku chcem takze preto som to riesila takto :-)) Ale ak si mu povedala, ze chces kaly tak potom ich hadam aj dostanes. My o par mesiacov. Este o tom velmi nehovorim, lebo nikdy nevies ku komu sa to dostane a este to v praci tajime :-)) aspon je to take nase male tajomstvo zatial.
Odpovedať
@bybi koncom februára - začiatkom marca by mali byť.. už sa nevim dočkať!
Odpovedať
@dracica6663 jasne ze nie, ved ked mas dlhe saty tak je to jedno nie? A potom ak aj dvihnes suknu, dobry fotograf ti to trosku vyretusuje (aspon mne to moj tak slubil, ze pripadne male farebne rozdiely sa daju potom upravit).
Odpovedať
ja som tie šaty čo má bybi naživo nevidela, porovnávam len túto fotku z netu..
Odpovedať
@bybi ja presne viem aku chcem takze preto som to riesila takto ) Ale ak si mu povedala, ze chces kaly tak potom ich hadam aj dostanes. My o par mesiacov. Este o tom velmi nehovorim, lebo nikdy nevies ku komu sa to dostane a este to v praci tajime ) aspon je to take nase male tajomstvo zatial. Ale pomaly sa uz zacinam tesit. Snad to vyjde a bude to pekny den.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kovacovazuzana hm :-) dobre dik
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka Kacenka hej, na biele sa podobaju, ale na tom obrazku ta farba podla mna vela robi :-) Ale to je jedno, nemusia byt rovnake, mne sa moje satky pacia a na ten jeden den su super :-) Aj ked sa trosku obavam ako to v nich cely den zvladnem :-D Este musim vlecku nejako vymysliet, ale mamina mi slubila pomoc :-) Ona je na taketo veci velmi sikovna :-) @kovacovazuzana No ja som mu aj ukazala aku kyticku by som chcela. Ale zase ma velmi prekvapil ten jeho zaujem, taky bol zlaty. A viem ze on mi vyberie nieco podobne, ake sa mi paci. A ma dobry vkus, tak sa nebojim ze by prisiel s nejakou uplnou ostarou :-D Inak kocky, dostala som na Vianoce retiacku s takym priveskom so Swarovskymi krystalmi a rozmyslam ze by som mala len to na krku. Pozerala som albumy a dost neviest nema na krku nic. Myslite ze by to vyzeralo zle, keby bola len retiazka a taky privesok??? Skusim najst na nete obrazok a dam sem aby ste si vedeli predstavit co myslim :-)
Odpovedať
@dracica6663 drači, ja ak nezoženiem také topky, ako chcem, tak si dám tie moje strieborné.. aj keď sa nebudú k ničomu hodiť - nevadí :-D ale teda najradšej by som zohnala tie biele, alebo maslové, lebo strieborné budú veľmi kričať asi.. no zas na druhej strane my budeme mať veľké sukne, čiže topky budú len trošku vykúkať občas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab sa tesim ked uz ich budes mat :-) Aj tam pojdes medzi casom na nejaku skusku alebo nieco, alebo potom po hotove saty uz :-)
Odpovedať
@bybi vďaka, si zlatá ;-) no ja pôjdem až po hotové šaty, nakoľko oni sa šijú v maďarsku.. nemôžem o nich veľa rozmýšľať a tešiť sa, lebo ma bolí brucho od vzrušenia :-D :-D :-D
Odpovedať
@bybi mojka, píšem ti ešte k tomu prívesku.. ja budem mať tiež len tenkú retiazku a na nej je gulička.. náušničky sú také isté.. mám to aj v albume..
Odpovedať
@simcab no vsak jasne ja viem, ze to bude len vidiet ked si zdvihnem suknu...lebo kolegyna mi chce dat topanky...ak by som chcela ale su biele 1x pouzite ...vsak uvidim mozno mi ani velkost nebude dobra vsak vyskusam...a uvidim aj podusticku na krizik a obrucky mi chce dat...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nasla som nie uplne rovnake, ale nieco podobne... A mam k tomu aj naramok, drahy mi kupil na vyrocie z tej istej kolekcie :-) A nausnicky mam uz slubene tiez :-D
Odpovedať
@bybi však to máš peknučké, jemné.. podľa mňa k takým veľkým šatám ani viac netreba.. :-)
Odpovedať
počujte, babule, vy budete mať všetky priezvisko po drahom manželovi?? mne je to také divné, že sa už budem inak volať.. :-S ale zas svoje by som si tiež nechcela nechať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab No ved mne sa to tiez paci, len som sa bala ci to nebude moc stratene, ale zase tiez sa nechcem moc ovesat a potom to bude uz vyzerat az prilis precackane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ja budem mat draheho priezvisko, jasne :-) A bez ova :-) Ani Zarka nema ova a ani ja nebudem mat. A som pozerala teraz tu stranku odkial mam tu retiazku a naramok a maju tam jednu retiazku s takym peknym priveskom zlacneny zo 40 na 10 libier. Ta ista kolekcia... A tak ma to pokusa, poslala som to drahemu do prace a snad mu to dobije :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no ja budem urcite jeho priezvisko mat :) je to diven uz sa viac nevolat svojim rodnym..a som zvedava, kolkokrat sa podpisem este rodnym :D
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 júúúúúúúúúúj ty si úplne úžasná Peti ! Jeeeeeeeeeej tie sú fakt krásne ! Fíha ! :-) Moc moc moc ďakujem, si poklad ! :-)
Odpovedať
@bybi Bybi ja si myslim, ze ak je to tvoja oblubena retiazka alebo sa ti velmi paci, lebo k nej mas vztah tak si ju kludne daj. Zalezi este na tom ake mas saty (ci korzetove al. vystrih) . Vies aby toho nebolo na krku moc. (napr. ak by si mala ramienka siat okolo sije.) V takychto pripadoch menej je viac. ;-) Ak nemas privelmi zakryty dekolt tak moze byt aj retiazka. Nemusi byt len bizutka
Odpovedať
Profilova fotka
@kovacovazuzana budem mat korzetove saty, tie co som tu dala, len ja mam na nich dorobene to ramienko... A tu retiazku mam od draheho, tak je pre mna vzacnejsia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja budem mať tiež priezvisko po mojom drahom, asi by som ho nedonútila žiadnymi (ani ženskými) zbraňami aby si dal moje :-D Bude to fakt také zvláštne, že toľko rokov máš svoje meno a zrazu z jedného dňa na druhý úplne iné... Ale ja sa na to už teším :-) @bybi krásnu bižu máš, jemnú a veľmi peknú :-) a aj neskôr ju využiješ :-) no aj môj drahý mi chce ísť objednávať kytičku, ale po mojom naliehaní mi dovolil dať mu obrázky 2 kytíc a on že už niečo z toho vyberie :-D @dracica6663 ja si myslím že zas tak detailne ti nikto skúmať topánočky nebude, že by si to všimol a ak hej nebude to vadiť.. :-) hlavne aby to tebe nevadilo, že to nie je tá istá farba :-) Ja som zase taká že ja ešte aj spodné prádlo musím mať rovnakého odtieňu, hoci ho nikto okrem ženícha neuvidí, ale pre môj dobrý pocit :-D
Odpovedať
@simcab a co takto zdvojene priezvisko? ;-) Ale je pravda, ze ak si oficialne budes pisat obe priezviska tak na teba budu aj tak kricat tym druhym :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?