Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@bybi videla som u teba v albume tu retiazku. Jemnucka, peknucka je velmi. Moja rada - daj si ju. Aj drahy bude urcite rad, ze ju pouzijes prave v ten Vas Velky Den.
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g No mne sa pacia, je to striebro s krystalmi :-) Ja mam rada Olivera Webera a jeho colekciu a mam aj nausnicku z tejto kolekcie slubene :-) A keby som si kupovala nahrdelnik, tak chcem tiez od neho, ale som si hovorila, ze zbytocne vyhodim peniaze keby som aj tuto retiazku mohla mat. Alebo tu co maju v kacii teraz, ak mi ju drahy kupi :-D :-p
Odpovedať
@wera.g :-D tak ja som taka nie je ale zase keby to bol velky rozdiel tak to by mi vadilo ale keby taky malicky tak to nie... :-D
Odpovedať
tak sa majte tu ja pridem az v pondelok lebo mam skusky....tak papa majte sa pekne a pekny vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, keď tu riešite retiazky na krk a tak, poradíte aj mne prosííím? :-) Tu je foto mojich šiat - http://www.recycledbride.com/uploads/... a ja som sa rozhodla že na krku nič mať nebudem, že keď sú kamienkové ramienka, bolo by toho moc.. Ale čo ja viem, nebude to moc holé? Inak budem mať náušnice a náramok, taký perličkovo štrasový a takú aj sponu vo vlasoch a závoj obrovský...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no jasné, pokiaľ nie sú botičky úplne čisto biele a tvoje šatky skoro až krémové, tak by to nemusel byť až taký rozdiel :-) to ja len vymýšľam - napr prádlo mám čisto biele, kúpila som si pančušky a sú krémovo biele a už si ich nedám, vadí mi to - ale mne hrabe, mňa si nevšímaj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ja si myslim ze ti retiazku netreba a saty mas prekrasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g pripadne, len nieco jemne by som si dala na krk na tvojom mieste
Odpovedať
@wera.g no ja som na retiazky alebo bizutku zvyknuta ale ty si popisala toho dost co budes mat na sebe. V tom pripade suhlasim s martinkou a radsej to neprehnat.
Odpovedať
tak ja si tiež dám drahého priezvisko, mne by zas vadilo to že deti a manžel by mali iné priezvisko ako ja =-) len si neviem predstaviť, že napr. keď ma niekto osloví a ja nebudem reagovať :-D alebo v robote často volám zákazníkom, dodávateľom, dílerom a budem sa predstavovať starým menom :-N :-D
Odpovedať
@wera.g weri, na tvojom mieste by som volila jedine ak nejakú jemnučkú retiazku - možno niečo také, ako je na tej fotke, čo si poslala, rsp. by som nedávala nič.. budeš mať veľké náušnice, aj závoj, aj ramienka sú na šatách, čiže nebudeš to mať "holé".. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkaa ďakujeeem moc za pochvalu šiat, sú to pronovias oleaje, stará kolekcia ale moje zamilované... :-) a takisto ďakujem za radu :-) rozmýšľam, že asi nič také malé jemné by som k tej mojej bižu nenašla už, tak to asi predsa len nechám tak... :-N @kovacovazuzana aj ja som zvyknutá niečo na krku nosiť, ale asi skončím pri mojom pôvodnom rozhodnutí, že radšej nič, ďakujem moc ;-) @simcab tak tak, máš pravdu moja :-) ozaj tú foto mojej bižu si vtedy odomňa dostala, hm? Hehe no veď to, ani ja si neviem predstaviť ako sa budem predstavovať telefonicky ... poviem nové meno, budú si myslieť že sa zle dovolali, poviem staré meno, nezvyknem si na nové.. Kurnik a vizitky budem musieť dať nové robiť ! Šéf ma zadrhne, len prednedávnom sa mi nové objednávali a ešte som ani polovicu neminula :-D huuuuups... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petkaa28 - už som ich aj objednala :-D len sa neviem dopátrať, koľko môže byť v jednom balení servítok, tak som ich radšej 5 objednala :-D uvidíme ako budú vyzerať naživo, už sa moooc teším na ne ! Ďakujem ti moc za tip x-)
Odpovedať
@simcab Ja si nechavam aj svoje priezvisko, takze budem mat zdvojene. ;-) Drahy sa chvilu okunal, ale uz suhlasil - alebo aspon nahlas neprotestuje :-D . V praci budem dalej pouzivat svoje. Ako sa vlastne po zmene priezviska riesia veci ako diplom zo skoly , referencie z prace a podobne? @wera.g To si ty na tej fotke, ze? Take nieco ako mas na krku na fotke, mozes kludne mat. Nic vyraznejsie by som nedavala... ;-) Ja na krku nebudem mat nic, pretoze mam obrovske nausnice. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche berooo si ma podľa dekoltu spoznala? :-D :-D :-D nie som to ja :-) to som niekde na webe našla cez uja googla foto :-D ale tiež mám výraznejšie náušky a aj náramok, teda asi budem dekoltový holotrt :-D
Odpovedať
@wera.g ozaj, ja som aj zabudla, že si mi posielala.. :-N no ale nič mi neprišlo 8-( tebe vyhodilo, že to odoslalo?? 8-(
Odpovedať
@wera.g Asi by si mala poslat vsetkym klientom a kolegom email, v ktorom im oznamis nove priezvisko.... Aspon moj byvaly kolega to tak urobil - inak on bol dobre cislo - v pondelok nam doniesol tortu a hovori - to je moja svadobna - a mi vsetci,ze ha ha ha dobry vtip. On totiz vobec nikomu nic nepovedal o svadbe, ani volno si nebral. A vzal si manzelkine meno...
Odpovedať
@wera.g do kelu, tak som sa sekla... Tipovala som to na teba podla blondavych vlaskov... :-D
Odpovedať
ozaj, a v práci ste už oznámili, že sa idete svadbovať?? ja rozmýšľam, že si už zajednám dovolenku..
Odpovedať
Profilova fotka
caute babizne! tusim sa tu rozrastame ;-) Bybi, krasne oznamko! aj mne sa paci! coby boli ako na stuzkovu, ved na stuzkovu sa nedavaju oznamka! to su len tie male karticky s fotkami, nie? a kde je tvoje oznamko od toho............ Baby, moja mamina sa asi citi za nie je dost zahrnuta v svadobnych pripravach, lebo mi minule povedala, ze ona sa na to ani netesi, ze len pride, sadne si a bude to ako piknik! Taka som znechutena, aj z celej svadby ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute babizne! tusim sa tu rozrastame ;-) Bybi, krasne oznamko! aj mne sa paci! coby boli ako na stuzkovu, ved na stuzkovu sa nedavaju oznamka! to su len tie male karticky s fotkami, nie? a kde je tvoje oznamko od toho............ Baby, moja mamina sa asi citi za nie je dost zahrnuta v svadobnych pripravach, lebo mi minule povedala, ze ona sa na to ani netesi, ze len pride, sadne si a bude to ako piknik! Taka som znechutena, aj z celej svadby ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat tiez priezvisko po drahom, bez -ova. Bybi, budes vyplnat papier, aby to vystavoli manzelsky list bez -ova? Ja tiez chcem rovnake priezviska, bude to lahsie aj pre deti........ No a s di0plomom som sa este nerozhodla..........poradte mi! Ja budem promovat tesne po svadbe, tak neviem, ci si dat diplom vystavit v dievcenskom mene alebo v novom......... aj tak to nikto nechce vidiet, ci hej?
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh ake oznamko od koho myslis??? A dakujem za pochvalu, velmi ma to tesi ze sa paci :-) A papier budem musiet vyplnat, to je len taka jedna strana, pamatam si to ked sme to Zarke podpisovali. Ale ja ova nechcem, paci sa mi ked budeme mat rovnake priezvisko a pride mi ova zbytocne, kedze na SK sa vratit nechcem :-) @wera.g weri ja suhlasim s babulami, nic alebo len nieco velmi jemnucke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj ja som na to zabudla :-D no nemám to medzi odoslanými tak to asi neodišlo predsa :-( ale poslala som práve ešte raz :-D u nás v práci už vedia poniektorí, môj šéf to vie, aj o dovči vie, len snáď nám na piatok pred svadbou nepadne žiadny audit, lebo tu budem musieť čumákovať :-D @beronsche nooo to určite pošlem, že mení sa mi mailová adresa, aaale čo ja viem je to také blbé, vieš to ako by som im napísala, vydala som sa, gratulujte mi :-D či mám bujnú predstavivosť? :-D Hehe no tvoj kolega riadne číslo fakt :-D @ladyjh nieeeee nebuď znechutená :-( no tak ju niečim malým zamestnaj, nech sa cíti že aj ona sa na tom spoludielala.. popros ju, nech ide obzrieť miestnosť, alebo či nevie kto pečie koláče... hocičo, hociakú drobnosť, nech sa poteší :-) čo by mohla byť rada, že nemá toľko starostí, no nie? :-)
Odpovedať
@ladyjh Lady, neboj, to kazdu z nas raz zacas chyti, take to znechutenie z celej svadby a tak... :-N Ja som to mala minuly tyzden.. :-p Ked nakoniec svadba pride, budeme sa isto tesit... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ved prave vieri! co by mala byt rada................. kolace mi ona zhana, aj torty. to asi preto streckuje, lebo ona organizovala vsetko pre mojho brata, uplne vsetko do bodky! a teraz nevie pochopit, ze ludia so vedia aj sami organizovat........... bybi, tvoja pozvanka sa mi paci! o tom som hovorila :-N vieri, ani ja este nemam rozmyslene, aku bizuteriu budem mat. uz by som mohla aj nieco ist popozerat.........ani topanky este nemam............ Za mna moja sefka posle email, nech vsetci vedia, ze som sa vydala a mam ide priezvisko. Ja na to budem hrda, tak nech mi gratuluju......... vieri, aj ty na to bud hrda, ved sa to nestava kazdy den, tak nech aj tebe gratuluje a tesia sa s tebou! :-D bero no ten tvoj byvaly kolega je teda cislo!
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche nech uz mam po tom! ja sa uz nemienim vydavat viackrat, nikdy! ;-) ;-) ;-) baby, ja si dnes idem kupit folic acid! :-D
Odpovedať
@ladyjh To sa mi paci, naapodobne :-D
Odpovedať
@ladyjh A na co je ten folic acid? :-D
Odpovedať
Caute baby, tak ja sa tesim, dostali sme volno navyse kvoli svadbe a to ju ani nemusime mat cez tyzden :-D, mame ho v piatok a po svadbe nam zevraj poslu aj nejake peniazky na prilepsienie z firmy :-D!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?