Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh lady chces nam nieco oznamit??? A dakujem este raz za pochvalu, naozaj sa velmi tesim ze sa vam paci :-) @bajka1 folic acid je kyselina listova :-) Kocky, ja mam v plane mat chvilku po svadbe, kym si ludia zvyknu v podpise nove priezvisko a v zatvorke stare :-) A po nejakej dobe tu zatvorku zmazem, ked uz ludia budu vediet kto som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A u nas v praci uz vsetci vedia, ze budem mat svadbu (teda z nasho oddelenia), dovolenku mam uz rezervovanu tyzden pred aj po :-)
Odpovedať
@bybi Dakujem bybi za info, ja uz tiez ho beriem v malych davkach :-DDD A my sme uz oznamenia davali v praci a ostatne posle drahy asi do mesiaca :-) v maily infosku.
Odpovedať
A dovolenky mam uz naplanovane davno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som vcera objednavala saty pre moje dve male druzicky su za 22 eur, ale vyzeraju prenadherne : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8... objednala som ím tieto s tym ze maslu chcem v cyklamenovej farbe. uz sa teraz tesim az mi pridu domkov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi este zatial nemam co oznamit, ale zacnem to brat, nech mame lepsiu sancu ;-) zevraj to tak odporucaju, ked sa niekto rozhodne, ze sa zacnu skusat. my zacneme skusat v maji :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s krasne satky, aj ja budem musiet nieco podniknut pre moje 4 druzicky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj h.a.i.n.y pozrela som si tvoj profil a aj ja mam svadbu 13. 8....juuj tesim sa :)))) kde budete mat svadbu? ja nemam este skoro nic naplanovane, len zakladne veci....chodim este tiez do skoly, mam teraz skuskove tak som si povedala, ze potom zacnem riesit postatne veci......ako si ty na tom?
Odpovedať
dobré ránko :-) ach, baby, tak si nadávam! už-už som chcela povedať vedúcej, nech so mnou neráta v lete tie dva týždne, no nedostala som sa k tomu.. ja neviem.. |-| asi jej to napíšem do mailu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko. Simca, tak snad to nejak preziju, mozes si aj ty obcas zobrat volno. A ked im to povies takto s predstihom tak budu len radi. Ja som tiez minule v praci sefovi povedala, ze po lete davam vypoved.
Odpovedať
kati, mne skôr ide o to, že to budú asi veľmi riešiť :-p a neviem.. také je to divné..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi normálne jej to povedz, dovolenku s takým časovým predstihom ti nemá prečo zamietnuť, iné by bolo ak by si si ho pýtala pár dní pred.. Ale takto sa nemáš čoho báť ;-) Držím palce ! :-) @kacennnka dávaš výpoveď? a prečo? nepáči sa ti tam? A čo šéf na to? - v pohode? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab prečo by to riešili? máš nárok na určitý počet dní dovolenky a snáď nečakajú že celý rok tam budeš makať ako kôň a slovo dovolenka ťa ani nenapadne... ]-( Odchyť šéfku keď bude mať dobrú náladu a choď na to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g pretoze ja tam pracujem brigadne, uz asi dva roky. Lenze ked skoncim skolu a vydam sa, tak chcem uz nejaku pracu riadnu a v odbore. A nechcem odist hned po statniciach z troch dovodov. 1-Aby som si aspon trosku oddychla (aj ked budem aj tak pracovat 4 dni v tyzdni cez leto) 2- cez leto je moc roboty a to by som im nespravila, ze by som ich nechala v tom a zaucenie noveho trva cca 3 mesiace kym do toho uplne vojde, 3- keby som nastupila do prace hned, mala by som asi problem s dovolenkou, pretoze ako novaci hned odist na 2 tyzdne nieje mozne....
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) Konecne sa ten tyzden zacina blizit k vikendu :-) @simcab simi odchyt sefku a povedz jej ze potrebujes 2 tyzdne volno, ona nemusi vediet preco ak jej to nechces povedat :-)
Odpovedať
ou kej, zajtra idem na to.. dúfam.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka jáj tak to hej, veľmi dobre a zodpovedne to máš vymyslené :-) ozaj a čo ako si to vyriešila s tými korunkami čo ti prišli? som ti aj zabudla na to odpísať včera, ja by som sa bála asi nechať si ich na účte, ja som taký strašpytel, keby som vedela odkiaľ sú, tak by som tam zavolala, alebo rovno poslala späť.. sme s kamoškou minule našli mobil večer na ulici a sme volali na tel č s nazvom mama, aby si pre mobil prišli, sa až divili že ho sme ho vrátili :-D
Odpovedať
kati, ja by som si ich tiež nenechala.. však ak by na to prišli, tak to bude považované za krádež.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g @simcab tak ja myslim, ze keby som si ich nechala, tak by som z toho problemy nemala mat. Sak som si to nemusela ani vsimnut, kebyze mam na ucte viac penazi. A nebola to moja chyba. Ale kazdopadne som im napisala, ze sa stal asi omyl a pani bola velmi stastna, ze som sa ozvala a vyriesili sme to:)
Odpovedať
@wera.g No mne sa nastastie stalo to iste...Stratila som mobil, hladala som ho, nenasiel sa. Tak kamoska zavolala na moj mobil, ozval sa pan, ze si mam pon prist. Tak som bola rada, len som potom rozmyslala, ci som ho nemala na nieco pozvat, ze bol taky ochotny. Dobri ludia sa este najdu :-D
Odpovedať
no len horšie je, ak nájdete mobil, ktorý je vypnutý.. to sa stalo nám :-p no našťastie sme sa potom dozvedeli, že kto ho stratil.. tak som tiež mala taký dobrý pocit.. a ešte som raz na parkovisku našla v snehu plnú peňaženku, v ktorej bolo veeeľa peňazí.. a ja hlúpa som sa išla vypytovať, že kto ju stratil :-D no tiež som mala dobrý pocit z toho, asi by ma to trápilo, že niekto narieka za takým obnosom..
Odpovedať
Profilova fotka
kamaratka raz nasla v knihovne na zemi 200 korun... zaniesla ich pani knihovnicke... len to uz vidim, ze sa isto dostali k majitelovi.:)) Ale je dobre, ze su na svete este ochotni ludia.
Odpovedať
@kacennnka kati, vy tiež máte sobáš s omšou?? ja som stále v tom, že bez :-N .. akurát som kukla tvoje oznamko, tak sa čudujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab preco sa cudujes na oznamku? Cas je tam neaktualny, lebo oznamko sme robili este pred tym ako sme boli v kostole, je to len navrh. Sobas budeme mat o 16 a bude aj s omsou samozrejme. Nechceli sme mat klasicky o 17, pretoze by tam bolo vela starych tiet co by prisli hlavne kvoli omsi aby nemuseli v nedelu a to nechcem. Zbytocne vela ludi by tam bolo. Takto tam budu len ludia, ktorych tam chcem mat:)
Odpovedať
@kacennnka no jasné.. trúba som :-D my sme zas chceli mať čo najneskôr, a vyšlo to na tú piatu.. ale tak nevadí.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab preco ste to chceli co najneskor? a nedalo sa uz na 6? Nehovoril ci uz ma vela obsadenych terminov?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano baby :) dobre vediet,ze nielen ja som truba podstiva :D Ja idem dnes nove oznamko robit - nase sa nam prestalo pacit :D Baby kolko alkoholu ratate na osobu - aj tvrde,aj vino
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ja pocitam tak pol litra vina na osobu a tvrdeho tiez tak pol litra priblizne. Viem, ze to bude vela ale co ostane neskazi sa:)
Odpovedať
@petkaa28 No to ma tiez zaujima :-D...Inak som sa pozerala, kde ste sa zoznamili a ja to mam podobne, az na to, ze mi liesol na nervy len 5 mesiacov :-D a na firemnej party sme sa dali dokopy :-D
Odpovedať
@kacennnka kati, my hlavne preto, aby nebolo už nejak horúco (teda ak nebude pršať ]-( ). aj evka p. mala tak neskôr a písala mi, že je rada, že to mali tak, lebo celý deň bol vtedy strašný úpek..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?